הבאה לדפוס נראות הכי טובה לאחר הדפסה

סטודיו אברומי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך אני יכול לשלוח להדפסה קובץ ולדעת שהוא יצא לי בצורה הכי טובה שיש!!
תודה רבה

א י ל ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תשלח קובץ PDF ויקטורי.
אם זה לא ויקטורי תוודא שכל האלמנטים ברוזולוציה טובה.

א י ל ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

אחת / אפס

מיתוג, עיצוב ופרסום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
איך אני יכול לשלוח להדפסה קובץ ולדעת שהוא יצא לי בצורה הכי טובה שיש!!
תודה רבה
תודה
אבל מבחינת רקע שלא יצא בהיר מידי או מת מידי שיצא צבע טוב ויפה
חשוב להבין משהו אחד, מה שאתה רואה במסך, תראה אחרי הדפסה בתנאי מסך כלומר בתאורה הכי מוגברת שיש, וזה אין בשום בית אפילו לא בחנות לדים....
אין מה לעשות, צריך להדפיס אחד בקטן ולראות איך יוצא.
מ"מ יש לי כמה עצות, א. תמיד תוכל לשנות את צבעי הממשק שלך ל-cmyk ולראות איך המחשב משנה את הצבעים להדפסה.
ב. לא לשלוח קובץ ווקטור לדפוס!!!! מכונת הדפוס בין כה תשטח אותו לקובץ פיקסלים לפני שהיא מדפיסה, כן, היא לא תדפיס לך עיגול אחר עיגול!!! אני נכוויתי בזה קשות בעבודות יקרות ודחופות, אם יש לך קובץ ווקטורי עם אלמנטים במעבר צבעים או עם מצבי מיזוג, תשטח אותם לפיקסלים ואז תשלח לדפוס.
ג. לפני השליחה לדפוס תפתח מסמך חדש בגודל של ההדפסה שאתה צריך, עם רזולוציה של 300 (רק אם זה שלטי רחוב ואף אחד לא יראה מקרוב תרשה לעצמך להוריד ברזולוציה), ותכניס את האלמנטים שלך הוקטוריים על מצב rgb ואז תסגור על jpg ותשלח לדפוס, רק ככה תוודא הדפסה נכונה ומדוייקת בצבעים.
ד. אל תלך לבית דפוס שאתה לא מכיר!!! תנסה תטעם תראה איך יוצא ואז תשלח עבודות של 1,000 עותקים.
אם אתה רוצה אני יכול להמליץ לך על מישהו זול ואיכותי מאוד בק"ס, שווה לבוא גם מחוץ לעיר.

תמיד תוכל להתייעץ במייל, מופיע בפרטי החשבון.
בהצלחה!

yehudah rothshild

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יכול להיות שזו שאלת הדיוט...
אבל אני אשמח אם תוכל להסביר מה פרוש הבלייר
בלייר זה טשטוש לא?
מדוע להוסיף לפני הסגירה?
זה לא בלייר זה ב-Layer

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יכול להיות שזו שאלת הדיוט...
אבל אני אשמח אם תוכל להסביר מה פרוש הבלייר
בלייר זה טשטוש לא?
מדוע להוסיף לפני הסגירה?
טשטוש זה בלוּר Blur

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ב. לא לשלוח קובץ ווקטור לדפוס!!!! מכונת הדפוס בין כה תשטח אותו לקובץ פיקסלים לפני שהיא מדפיסה, כן, היא לא תדפיס לך עיגול אחר עיגול!!! אני נכוויתי בזה קשות בעבודות יקרות ודחופות, אם יש לך קובץ ווקטורי עם אלמנטים במעבר צבעים או עם מצבי מיזוג, תשטח אותם לפיקסלים ואז תשלח לדפוס.
אלא אם אני עושה עבודה באילוס' שלא מצריכה פוטושופ-רק קבצי ווקטור- עדיף להעביר לפוטושופ ואז לסגור מאשר לסגור באילוס' על PDF?
תכניס את האלמנטים שלך הוקטוריים על מצב rgb ואז תסגור על jpg ותשלח לדפוס, רק ככה תוודא הדפסה נכונה ומדוייקת בצבעים.
לא חייבים CMYK בהדפסה?
לא עדיף לשלוח קובץ PDF?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אלא אם אני עושה עבודה באילוס' שלא מצריכה פוטושופ-רק קבצי ווקטור- עדיף להעביר לפוטושופ ואז לסגור מאשר לסגור באילוס' על PDF?
לא אמרתי להעביר לפוטושופ אלא מאילוסטרייטור לסגור תמונה.
אפשר להעביר אחר כך לפוטושופ ואז לייצא כתמונה, ככה היא תשקול הרבה פחות.

תכניס את האלמנטים שלך הוקטוריים על מצב rgb ואז תסגור על jpg ותשלח לדפוס, רק ככה תוודא הדפסה נכונה ומדוייקת בצבעים.
לא חייבים CMYK בהדפסה?
לא עדיף לשלוח קובץ PDF?
כן, דפוס עובד עם צבעי cmyk ולא עם rgb, אבל ווקטור לא אוהב את שיטת חישוב הצבעים של cmyk, זו הסיבה שמעברי צבעים משתבשים, וכן מצבי מיזוג פתאום לא עובדים, ולכן אם תדפיס ווקטור, מה שיקרה זה שמכונת הדפוס קודם תמיר את הצבעים ל-cmyk, ותשנה לך את כל בעיצוב היפהפה שלך.
ההבדל בין קובץ תמונה לקובץ PDF זה ש-PDF זוכר שזה היה ווקטור ושוב חזרנו לבעיה.

אגב, גם כשאתה רואה במסך, זה המרה של הווקטורים לתמונה... מה חשבת, שהמסך יודע להציג עיגולים???

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
דפוס עובד עם צבעי cmyk ולא עם rgb, אבל ווקטור לא אוהב את שיטת חישוב הצבעים של cmyk, זו הסיבה שמעברי צבעים משתבשים, וכן מצבי מיזוג פתאום לא עובדים, ולכן אם תדפיס ווקטור, מה שיקרה זה שמכונת הדפוס קודם תמיר את הצבעים ל-cmyk, ותשנה לך את כל בעיצוב היפהפה שלך.
אם זה ימיר לי את זה לCMYK מה הרווחתי ? א"כ מה הפיתרון...
אגב, גם כשאתה רואה במסך, זה המרה של הווקטורים לתמונה... מה חשבת, שהמסך יודע להציג עיגולים???
:ROFLMAO:

גרפידיאל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
- דפוס טוב יודע להתאים צבעים למקור
- עדיף להשקיע בכרטיס מסך שהצבעים במסך יהיו הכי קרובים לתוצאה
- תמיד בדפוס זה ייצא קצת יותר כהה ויש לקחת את זה בחשבון כבר בעיצוב
- בקבצי טקסט כן עדיף לסגור בווקטורי לייצא את העיצוב כתמונה ואת הכיתוב להשאיר בווטורי באינדי' אינו דומה חדות של טקסט בתמונה בפיקסל לווקטורי
לפני השליחה לדפוס תפתח מסמך חדש בגודל של ההדפסה
בקבצים גדולים עדיף להקטין לשליש, שלא יכביד על הקובץ ויכול לפעמים לתקוע את המחשב בדפוס
כמובן לסגור ברזולציה של 300 PX

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
- דפוס טוב יודע להתאים צבעים למקור
- עדיף להשקיע בכרטיס מסך שהצבעים במסך יהיו הכי קרובים לתוצאה
- תמיד בדפוס זה ייצא קצת יותר כהה ויש לקחת את זה בחשבון כבר בעיצוב
- בקבצי טקסט כן עדיף לסגור בווקטורי לייצא את העיצוב כתמונה ואת הכיתוב להשאיר בווטורי באינדי' אינו דומה חדות של טקסט בתמונה בפיקסל לווקטורי
אני דיי מסכים עם הכתוב רק שגם כל מה שקשור לטקסט ניתן להמיר לתמונה, אם זה בין כה מודפס על הגודל הזה.
לא מצאתי שום הבדל בין חדות של ווקטור לחדות של פיקסלים, מבחינה לוגית זה אמור לצאת אותו דבר.
בקבצים גדולים עדיף להקטין לשליש, שלא יכביד על הקובץ ויכול לפעמים לתקוע את המחשב בדפוס
כמובן לסגור ברזולציה של 300 PX
עד כמה שסגרת על רזולוציה של 300 נקודות לאינטש (dpi) זה יודפס בגודל שקבעת באיכות מעולה!!!
מצורפת הזמנה שעשיתי בעבר, כמובן שבדפוס היא יצאה מעולה בגודל של 12.5 על 17.5 (בערך) והיא שוקלת כמגה וחצי בתים (!) כמובן שבמסך אפשר להגדיל כמעט פי 3 וזה יישאר חד וברור.

17.jpg
18.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה