התייעצות נראה לכם נורמלי???

מצב
הנושא נעול.

ישראל בני ברק

משתמש פעיל
אולי אני לא מעודכן וישן...
מסקרן אותי מאוד מה דעתכם?
חשוב לציין סגנון ליטאי ישיבתי/ספרדי
בחור שמגיע לפגישות (מפגישה שלישית) בלי כובע וחליפה להרגיש משוחרר וכו'
לא בקטע של פתיחות יתר או נטילת עול
לדעתי זה פשוט מזעזע כאילו בחורה שהיתה מגיעה לפגישה לא מוכנה וכו' איך בחור היה מקבל את זה?
אפילו תבא עם כובע וחליפה ושים בצד
מאוד מסקרן אותי מה דעת הקהל?
בציבור החסידי זה מאן דכר שמיה פשוט מאוד.
אכן כמו שאמרו פה זה אפילו מקובל.
אבל אם תאום מראש...
אלא אם כן שכבר יש בחורים שזה מובן אצלם מאליו לא יודע,
אם זה ישיבה שנהוג להתייעץ אם מישהו בשידוכים תברר אצלו, ייתכן שהוא ייעץ לו את זה,
בכל מצב תברר האם זה דבר חריג בישיבה שלו, או שרבים עושים את זה (להגיע בלי חליפה בלי לתאם)
אם הוא חריג בישיבה שלו, זה כבר מתחיל לעורר הרבה סימני שאלה,
אבל אם אכן יוברר פה שזה לא קיים בישיבות הכי מודרניות (ייתכן שלפעמים בחור מחובר לקו שיותר מודרני מהישיבה שלו) והבחור המציא את זה לבד, לפי דעתי זה מאוד משונה.
(חשוב לומר שאני ליטאי אבל ממקום שמאוד רחוק ממושגים כאלה, לא הייתי סומך על עצמי לענות בדברים כאלה)
בכל מצב פרוג הוא לא כתובת לבירורים כאלה ובכל סוגי הסקאלה הליטאית יש מומחים, ברר אצל מומחים מהסקאלה שלו, הם יענו אמתי יותר מכל התשובות שתשמע כאן,

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
משחרר אותו להיות בלי כובע?
אולי בגד ים? יותר משוחרר.
הוא בחור הזוי ופרובוקטור. אל תכנס לזה.
תשאיר אותו לאיזו פולניה עם דיבור ברור...
זה עוד לא שמעתי...
אבחון מאפייני אישיות, כולל המלצה לפירוק של שידוך, בהסתמך על כך שבן אדם לא מוכן להסתובב עם קולטני שמש בחום זוועות. סה״כ הגיוני.
ולפותח האשכול - הייתי ממליץ לדבר עם בן אדם רציני שיש לו ראש בריא ושאתם סומכים עליו שהוא מבין בתחום. דרך אגב, אצלנו בישיבה זה היה מקובל (ישיבה ספרדית משתכנזת), ואיכשהו הצלחתי להתחתן.
במחשבה שנייה, אני קצת הזוי והרבה פרובוקטור, אז אולי האבחון בסך הכול סבבה.
במחשבה שלישית, דווקא כפרובוקטור - אני יכול להצהיר, שאת המעשה הזה - לא ראיתי כפרובוקציה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נורמלי.
גם לא צריך לסכם מראש אם זה פגישה שלילשית ומעלה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה