דרוש מתכון נקניקיות סויה

• פותח הנושא S234
  • פורסם בתאריך

Kelly

משתמש פעיל
לעניין המתכון עצמו: מוסיף למרוח בצד הפנימי של הבצק קצת חרדל, ואז לגלגל.

סוסה כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המתכון המנצח:
לקחת ביצה ופרורי לחם מוזהבים ומתובלים ולטגן כמו שניצל

למבוגרים לזלף צ'ילי מיד כשיוצא מהמחבת
יוצא יאמי :love: (אני אישית עושה את זה אם נקניקיות בשריות אבל אמא שלי הייתה עושה גם סויה ואהבנו מאד)

את האמת שחושבת שמוכר
אבל יצא לי לאחרונה לספר על זה לנשים שפתחו זוג עיניים גדולות ויום אחרי אמרו לי תודה ושהילדים חגגו על זה
אז למען הסר ספק ובשביל מי שבשבילה זה בכל זאת חידוש שיתפתי :)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
להכניס לתנור מחומם על מצב גריל
להניח על הרשת
ולהניח מתחתיו מגש לקליטת נוזלים
ממש לכמה דקות זה קורה מהר

קיר טיפוס

משתמש מקצוען
המתכון הקבוע אצלינו לארוחת פרווה:
לאדות קוביות קישואים, להוסיף רסק עגבניות, סוכר, מלח, פלפל, כשזה רך להוסיף את הנקניקיות חתוכות לפרוסות לעוד 2-3 דקות, במקביל להכין אורז לבן, כולם אוהבים (והקישואים מאזנים לי את הנקיפות מצפון על הנקניקיות :))

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אימא שלי היתה מכינה מרק עדשים (ירוקות) חלומי! ומוסיפה ב5 דקות האחרונות נקנקיות סויה לסיר,
זה הדבר שהכי הולך עם זה! (נקנקיות בשריות למשל לא מתאימות לזה)
אם תרצי מתכון, אשאל אותה

S234

משתמש פעיל
אימא שלי היתה מכינה מרק עדשים (ירוקות) חלומי! ומוסיפה ב5 דקות האחרונות נקנקיות סויה לסיר,
זה הדבר שהכי הולך עם זה! (נקנקיות בשריות למשל לא מתאימות לזה)
אם תרצי מתכון, אשאל אותה
אשמח למתכון

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם נשאר אורז מבושל שרוצים לשדרג (וגם אם לא, שוה להכין בשביל זה:)
לטגן בצל עם פטריות טריות וגמבה קצוצה, כאשר הבצל זהוב והפטריות צלויות כהוגן, להוסיף נקניקיות פרוסות ולטגן מעט ביחד, מי שאוהב אפשר להוסיף גם פרוסות זיתים,
תבלינים: פפריקה, מלח, פלפל, שום כתוש
ממש בסוף להוסיף את האורז לערבוב אחרון של דקה
ולהשאיר מס' דקות לספיגת טעמים

אצלי- זה להיט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה