התייעצות נקיון הצוואר

זהבוש

משתמש מקצוען
סליחה על השאלה המוזרה....אבל זה ממש מפריע לי...
לבן שלי בן ה8 יש מעין לכלוך חום על הצוואר שלא יורד במקלחת
זה נראה כמו כתמי עור חומים...
למישהו יש פתרונות איך אפשר להוריד את זה?
(ספוג קשיח כואב לו מאד...)

.....

משתמש מקצוען
אולי זה נקודת חן?

עם סגולה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
צמר גפן ספוג באלכוהול - מסיר במהירות.(טיפונת לא נעים - אבל שווה.....)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אם זה היה לכלוך - זה היה יורד.
מציעה לשאול רופא עור.

עם סגולה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
זה כן יכול להיות ליכלוך - כמובן אם לא יורד להתייעץ
אבל לי היו תוצאות תוך דקות - צריך לשפשף.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לימון מאוד עוזר להסרת כתמים מהעור

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה כנראה פטריית שמש. היה אצלנו כמה פעמים במשפחה.
זה עובר לבד אחרי תקופה, לבינתים אפשר להוריד - אצלנו הורידו עם מגבון (אבל זה חוזר בחזרה עד שהפטריה עוברת)

שקית ניילון

משתמש פעיל
חסר פרטים כגון האם מדובר בלכלוך חדש שלא היה בעבר, וכן, האם בסופו של דבר (אחרי הספוג קשיח הכואב) הלכלוך יורד.
באם מדובר בלכלוך שקשה להורידו (כמו מאחורי האוזניים אצל תינוקים, שבד"כ לא יורד בקלות במקלחת) ניתן ע"י צמר גפן ספוג במי פנים.
באם לא מדובר בלכלוך, כפי שכבר כתבו כדאי לפנות לרופא עור.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בספוג הפלא יש חומרים מסוכנים שעלולים ליצור לו כמו כוויה!
בספוג הפלא אין חומרים מסוכנים. הוא עשוי מסיבי פלסטיק מיקרוסקופיים.
הסיבה שהוא יוצר 'כמו כוויה' שהוא פשוט מקלף את שכבת ההגנה החיצונית של העור, בדיוק כמו שהוא עושה ללכלוך, ומשאיר אותו פגוע וחשוף.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
באם מדובר בלכלוך שקשה להורידו (כמו מאחורי האוזניים אצל תינוקים, שבד"כ לא יורד בקלות במקלחת) ניתן ע"י צמר גפן ספוג במי פנים.
גם אלו לא לכלוך, אלא תערובת של תאי עור יבשים ביחד עם הפרשות שמצמידות אותן לעור, וגם לכלוך ביחד. קוקטייל.
(לכן מי פנים ממיסים אותם)
אגב, מי פנים עלולים לגרום לרגישות בעור אצל תינוקות. לתשומת לב.
(אני רגילה לתשובות שמסבירות לי שלא לכל התינוקות יש עור רגיש כמו לאלו שלי.
א. נכון.
ב. שום תינוק לא נולד עם תוית מוצמדת מראש שמסבירה איך העור שלו מתכוון להגיב לכימיקלים.)

cherry c

משתמש סופר מקצוען
רק רופא עור יענה לך מה זה.
רוב הסיכויים שאין מה לעשות.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה לכלוך עקשני, צמר גפן עם שמן תנוקות לשפשף בעדינות (תבדקי אם הצמר גפן נהיה חום סימן שזה לכלוך שיורד) אם זה לא יורד לגמרי אפשר גם עם אציטון בזהירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה