עזרה נקודות זיכוי- החזר מס תודה לעונים!!!

Tzvi@

משתמש פעיל
1. מישהו יודע אם אפשר
להעביר נקודות זיכוי לאשתי??

2. אשתי חוזרת מחופשת לידה בסוף מרץ למניינם
ומתחילה עבודה חדשה צריך לעשות תיאום מס? וא''כ איך....

3. איך אני יודע לבדוק אם מגיע לי החזר מס איך אני יודע כמה
שילמתי בשנה\ים הקודמת\ות יש מקום שמרכז את הנתונים האלו.

4. עזיבת מקום עבודה מה צריך לדעת לבקש מהמעסיק??
כספי פיצויים שלי הוא חייב להביא לי אותם?

רבקה נוילנדר

משרד ייעוץ מס והחזרי מס לשכירים
מנוי פרימיום
1. אין אפשרות להעביר נקודות זיכוי בין בני זוג.

2. תיאום מס זה רק אם עובדים באותה שנת מס ב-2 עבודות (או יותר)

3. טופס 106 הוא טופס שנתי - ריכוז של כל המשכורות שלך , כל שנה המעסיק צריך להביא לעובד את הטופס הזה, אם אין לך תבקש מהמעסיק. שם תוכל לראות אם שילמת מס.
בדיקה אם מגיע החזר מומלץ להיעזר באיש מקצוע. היו כבר הרבה סיפורים כואבים על אנשים שהגישו בקשות להחזר מס וקיבלו חיובים.

4. לבקש טופס 161 מהמעסיק, כספי פיצויים שנצברו בקופה אתה יכול למשוך אם כי לא מומלץ.

נערך לאחרונה ב:

קיגל

משתמש חדש
1. אין אפשרות להעביר נקודות זיכוי בין בני זוג.

2. תיאום מס זה רק אם עובדים באותה שנת מס ב-2 עבודות (או יותר)

3. טופס 106 הוא טופס שנתי - ריכוז של כל המשכורות שלך , כל שנה המעסיק צריך להביא לעובד את הטופס הזה, אם אין לך תבקש מהמעסיק. שם תוכל לראות אם שילמת מס.
בדיקה אם מגיע החזר מומלץ להיעזר באיש מקצוע. היו כבר הרבה סיפורים כואבים על אנשים שהגישו בקשות להחזר מס וקיבלו חיובים.

4. לבקש טופס 161 מהמעסיק, כספי פיצויים שנצברו בקופה אתה יכול למשוך אם כי לא מומלץ.
נולד ילד ב 2023 ומילאנו דוח שנתי לשכיר (רשות) על אותה שנה כדי לקבל החזר על מס מפיקדון, השאלה היא אם עכשיו אפשר להעביר נקודה אחת של הילד לשנה זו 2024 (למפרע התברר שלא ניצלנו הכל).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה