כללי נפגעי פרוג

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באמת קשה לי מהסיבה הזו להעלות עבודות שלי לחו"ד
כי אני לא יכולה לקבל ביקורת מכל אחד שלמד קורס פוטושופ 12 שיעורים, אם בכלל...
ולא תמיד אני יכולה לדעת מה הרמה של מעיר ההערות
יש פה הרבה מקצוענים ומעלה, אבל יש גם הרבה שלא, שמרשים לעצמם לתת חוות דעת של מומחים.

תכל'ס, גם אני הייתי שמחה אם היה פורום נוסף אולי, שיש בו אפשרות תגובה רק לבעלי רבה מסוימת של מקצועיות, ואיך קובעים מי? יצטרכו לארגן כמה מומחים שיחליטו, או משהו.. סומכת על הנהלת האתר.

בהצלחה!

דוריה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני חושבת שמי שמסתובב כאן בפורום מספיק זמן כבר יודע פחות או יותר ממי כדאי לקבל הערות ולמי כדאי להגיד תודה רבה ולהמשיך הלאה
(אפשר גם להבין לבד את ההבדלים אם התגובה בסגנון "מהמם מאלף אבל אני לא מתחברת לטורקיז תנסי וורוד" או לחלופין "יש בעיה בהתאמה בין הבריף לביצוע, כדאי לעבות את הפונט בלוגו כדי לתת תחושה של יציבות")

יש לקוחות שאין להם בעיה שיעלו עבודות שלהם לפורום ויש כאלה שיפריע להם מאוד,
צריך חוש ריח כדי לקלוט מאיזה סוג הלקוח הספציפי
ובוודאי שאסור להעלות עבודות בלי שיודעים בוודאות שזה בסדר מצד הלקוח

RUT801

משתמש רשום
צילום מקצועי
נכתב ע"י חיים בניסטי;2364641:
מי שאינו רשום לפורום, רואה את התמונות גם כקבצים מצורפים.
נסי להתנתק מהמשתמש שלך ולהכנס לאשכול המכיל תמונה.

בכל אופן, אני חושב שמדובר בנושא מאוד רגיש שנוגע לכל מעצב המעלה את עבודותיו על גבי הפורום.

באופן אישי, איני נוהג להעלות עיצובים מיד לאחר שסיימתי פרויקט עם לקוח, אלא לאחר תקופה בה הלקוח הסתגל ללוגו והתחיל להעריך את התועלת שמעניק לו.
גם כשאני מעוניין לפרסם עיצובים מסוימים לאחר תקופה, אני משוחח עם הלקוחות ומבקש את אישורם, תוך תזכורת שברוב המקרים ייתכן וישמעו הערות שונות שאינן חיובית - ומציין בפניהם שהערות אלו מגיעות מאנשים שלעיתים מגיבים על פי טעמם האישי ולא היו שותפים כלל לתהליך המיתוג ולמסרים / המטרות אותו נועד הלוגו לשדר.

אנשים שיעירו הערות - תמיד יהיו, לא יעזור בית דין, וגם מחוץ לכותלי הפורום.
העיקר הוא שיש למעצב סיבה הגיונית ואיתנה לכל החלטה שקיבל בשלב העיצוב.

נ.ב
גם בלי קשר לפורום, אני מעדכן את לקוחותיי שייתכן וישמעו הערות, שרובן, כאמור, נובעות מטעם אישי. לקוח מוכרח להכיר בקיומו של קו הדק הנמצא בין יופי (שטיבו משתנה מאדם לאדם) ובין יעילות (שתוביל אותו להצלחה).

חיים באמת דברים טובים ונכונים! אבל אם כבר מה עם תגובה כאן?
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=300501

יוסי בן לול

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פנס בערפל;2364673:
פורום כותבות סגור מספיק כדי לנקר עיניים, לא צריך עוד אחד סגור וחתום

לדעתי הפורום עצמו צריך להישאר פתוח מהסיבה הנ"ל מה שכן צריך זה אשכול נפרד בשביל חו"ד שזה יהיה נעול על מסגר ובריח ויהיה פתוח לעוסקים בתחום בלבד

מבריק

משתמש רשום
ברוב המקרים, לכל מקצוען יש את הקולגות שלו שהוא משתף אותם כשהוא צריך חוו"ד אמיתית.
וכל המתחילים - כדאי לכם לחפש כמה כאלו, מבין חברים ללימודים או משהו.
לרוב העלאת עבודות לפרוג זה או כדי לשמוע חוו"ד כללית - כן. גם של לא מעצבים כדי לראות תגובה של קהל רחב, או לחשיפה. אז פורום סגור לא ייתן את המענה הזה.

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
נכתב ע"י גרנולה;2364662:
נהניתי מאד מהכיוון חשיבה!!!
אם יהיה בספר פרק על הנושאים האלו ודומיו, זה יכול להביא לתועלת גדולה.

הספר ב"ה עולה על גדותיו, ותחזית מספר העמודים הסופי עלתה ל-400 כדי להכיל כמה שיותר ידע וכלים שהנם לדעתי בגדר חובה לכל מעצב, ולאו דווקא מעצב לוגואים.

נכתב ע"י בנישי;2365103:
חיים באמת דברים טובים ונכונים! אבל אם כבר מה עם תגובה כאן?
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=300501

נראה שרובן המכריע של התגובות הנו חיובי ב"ה, כאשר החלק השני עדיין בשלבי הסתגלות או מגיב על פי טעם אישי לענ"ד.
כפי שאמרתי; תמיד יהיו דעות לכאן ולכאן, על כל יצירה בעולם באשר היא.

גם לאחר החתונה הכי מפוארת ויקרה שתוכל לדמיין, עדיין תוכל לשמוע מוזמנים מלחשים: "הסטייק היה יבש... עשה לי צרבת", "וואי, היה יותר מדי רעש שם. לא יכולתי לשמוע את עצמי!" ו-"היה פשוט קפואאא באולם.

לא ניתן לרצות את כולם, לכן אנו מכוונים לקהל היעד הספציפי של המותג ויודעים כיצד ישפיע עליו העיצוב במודע ושלא במודע.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני חושבת שכותרת האשכול מאד לא מכובדת.

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה אין תגובה רשמית ממנהלי הפורום ??

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
א. אף אחד לא חייב לספק תגובות.
ב. צריך להשלים עם זה שהפורום הוא ציבורי ולכן יש צורך לחשוב כמה פעמים לפני שמעלים עבודות.
ג. פורום סגור לגרפיקאים אכן יכול להועיל במידה מסוימת, הרעיון הזה עלה כבר מספר פעמים על השולחן וירד כלעומת שעלה... וכמו שכתבו למעלה, כל גרפיקאי מוצא לעצמו כמה 'מבינים' שיכולים לעזור לו בחו"ד וברעיונות ואיתם הוא מתייעץ (בעיקר בתחילת הדרך עד שצוברים מספיק ביטחון עצמי)
שים לב שרוב העבודות שמעלים לכאן - סגורות וכבר לאחר הדפסה/ הפצה. בד"כ מעלים לכאן כדי לשתף בעבודות מוצלחות... ולקבל צלצולים:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה