דרוש מידע נעלי פלופרס

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבת שלי קרעה את הפלופרס ואני מחפשת לקנות לה חדש,
יש למשהו מושג אם בירושלים יש חניות שמוכרים את זה עכשיו בזול יותר כי זה כבר ממש לזמן קצר יחסית?

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
סליחה על ההערה,
כמה זמן יש לכם? כי אני רואה המוןןן שנקרעו, גם אצל אחיינים וגם אצל שכנות
אז מה ההתלהבות?? איכותי זה לא ממש...... והנראות, נו טוב, על זה אפשר להתווכח
לדעתי זה נראה קרוקס( אם לא היינו יודעים שזה סטייל)
הייתי בים והיו מפוזרים המון פלופרס על החול וזה היה נראה שקל וחצי
אבל כבחירתך.
במחיר הזה לא עדיף לקנות נעל כבר יחסית סגורה איכותית??
*לא שואלת בשביל לקנטר, באמת בכנות.....

sllg

משתמש צעיר
נעל סגורה איכותית ופלופרס זה שתי דברים שונים, לדעתי זה לא 'סטייל' כמו שזה נוח וקליל, מה שאין בנעל סגורה,
(ובעיני גם קרוקס זה די נחמד , הייתי במקום מסוים בחו"ל, שם ראיתי שהמון ילדים נועלים קרוקס בלי גרביים, דווקא נראה ממש חמוד...)

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
(ובעיני גם קרוקס זה די נחמד , הייתי במקום מסוים בחו"ל, שם ראיתי שהמון ילדים נועלים קרוקס בלי גרביים, דווקא נראה ממש חמוד...)
יש הרבה דברים חמודים...
אין ספק!
אבל הנעל הפלופרסית הזו, שחשבתי תמיד שזה סתם נעל בית שהילדה יצאה איתה בטעות, עד שחברה עידכנה אותי שזה שיא הסטייל וזה... לא יודעת אם הייתי קונה לבת שלי את הנעל הזו, בשעה שיש כזה נעלים כאלה יפות בחנויות.
מה גם שאם יש מישהו שצריך נעליים מאוורות זה גיל 14+ לא גיל 5...
כאילו זה היה נחמד אם זה היה עולה 50 שח, כי בשביל ים נניח זה נראה לי רעיון מצויין, אבל לא בשביל לשלם על זה 200 שח... כי בואו, נעליים סיליקון באיכות של סול!! ובכזה מחיר!! אני רואה ילדות ברחוב, הנעל הזו נהית בצבע אפור תוך שבוע!!!! איפה היופי והחן המדוברים?
כמו שאמרה @מחזיק מפתחות זה באמת מעניין אותי

(חוץ מזה שזה קצת מגוחך שאני הולכת רחוב ורואה אמא ו3 ילדות הולכות עם אותה נעל... לא יודעת למה)

נאמנה למקור

משתמש צעיר
מסכימה עם @ניק 33069 (לא הצלחת לסדר את השם עדיין? כמעט תייגתי מישהי אחרת 😏)
אני רואה לפעמים בנות ברחוב עם נעלי בית סמרטוטיות על הרגליים... אני חושבת שאנשים לפני 20 שנה הסתדרו מצוין בלי הפלופרס הזה.. איזה קונץ עשו פה כאילו?! נעלים רגילות מחומר של קרוקס? מי ישמע...

אבל בסופו של דבר זה עניין של טעם...

sllg

משתמש צעיר
יש הרבה דברים חמודים...
אין ספק!
אבל הנעל הפלופרסית הזו, שחשבתי תמיד שזה סתם נעל בית שהילדה יצאה איתה בטעות, עד שחברה עידכנה אותי שזה שיא הסטייל וזה... לא יודעת אם הייתי קונה לבת שלי את הנעל הזו, בשעה שיש כזה נעלים כאלה יפות בחנויות.
כאילו זה היה נחמד אם זה היה עולה 50 שח, כי בשביל ים נניח זה נראה לי רעיון מצויין, אבל לא בשביל לשלם על זה 200 שח... כי בואו, נעליים סיליקון באיכות של סול!! ובכזה מחיר!! אני רואה ילדות ברחוב, הנעל הזו נהית בצבע אפור תוך שבוע!!!! איפה היופי והחן המדוברים?
כמו שאמרה @מחזיק מפתחות זה באמת מעניין אותי

(חוץ מזה שזה קצת מגוחך שאני הולכת רחוב ורואה אמא ו3 ילדות הולכות עם אותה נעל... לא יודעת למה)
תכל'ס נכון, זה מאוד יקר ולא בצדק, וגם אני חשבתי בהתחלה שזה נעל בית...עד שראיתי שזה הפך להיות ממש נעל בעיקר לילדים,
ועדיין מבינה שזה חמוד וגם נעים בקיץ הלוהט,
אני אישית קונה לילדים נעליים זולות יותר, מאווררות יותר ולטעמי יפות יותר - סנדלים...
זה נכון...

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
זה יקר כי זה פשוט מותג...ובמותגים לרוב אין קשר בין המחיר לאיכות,
האם זה שווה? בגדול כמו קרוקס, אולי פחות טוב, (זוכרת שכשהקרוקס 'נכנס' הגינות היו מלאות בילדים עטויי קרוקס
ההבדל הוא שהפלופרס/ נייטיב הם יותר נעל והקרוקס יותר נעל בית) וכמו שאמרו זה נוח ומאוורר, והרבה ילדים לובשים בלי גרביים (גם מי שלא ילביש סנדלים בלי גרביים, עם אלו זה זורם יותר) שזה ממש נחמד וחמוד בקיץ החם,
גם לילדים (במיוחד כאלה שמזיעים יותר) יכול להציק נעל סגורה בקיץ, מה גם שלילדים פשוט יפה ומתאים יותר סנדלים/פלופרס,

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
זה יקר כי זה פשוט מותג...ובמותגים לרוב אין קשר בין המחיר לאיכות,
האם זה שווה? בגדול כמו קרוקס, אולי פחות טוב, (זוכרת שכשהקרוקס 'נכנס' הגינות היו מלאות בילדים עטויי קרוקס
ההבדל הוא שהפלופרס/ נייטיב הם יותר נעל והקרוקס יותר נעל בית) וכמו שאמרו זה נוח ומאוורר, והרבה ילדים לובשים בלי גרביים (גם מי שלא ילביש סנדלים בלי גרביים, עם אלו זה זורם יותר) שזה ממש נחמד וחמוד בקיץ החם,
גם לילדים (במיוחד כאלה שמזיעים יותר) יכול להציק נעל סגורה בקיץ, מה גם שלילדים פשוט יפה ומתאים יותר סנדלים/פלופרס,
וזה מה שחמוד... עוד לא ראיתי כאלה ששילמו 250 שח על קרוקס לילד, ופתאום כי זה נהיה יותר נעל ומותג- זה נהיה הגיוני לשלם את המחיר הזה, וללכת עם זה לבית הספר (עם קרוקס!!)

אבל בסדר מבחינתי, זה עניין של טעם בסופו של דבר כמו שאמרה @נאמנה למקור , ואם יש לכם את הכסף אז למה לא...

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
גם לילדים (במיוחד כאלה שמזיעים יותר) יכול להציק נעל סגורה בקיץ
בין נעל סגורה לפלופרס יש עוד כמה סוגים של נעלים... יותר יפות אפילו לדעתי.
לכן שאלתי

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה