נס השגחה פרטית-זהירות סכנת אש מפלאפון אפילו לא בשעת שימוש

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה זה כתוב
?

קבצים מצורפים

• IMG_6696.JPG
    IMG_6696.JPG
    2.5 MB · צפיות: 42

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה 2.4 אמפר?
(2 חורים לטעינה)

קבצים מצורפים

• IMG_6697.JPG
    IMG_6697.JPG
    2.5 MB · צפיות: 29

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• IMG_6698.JPG
    IMG_6698.JPG
    2.3 MB · צפיות: 21

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
1. הכותרת בומבסטית שלא לצורך, יש בבית מכשירים הרבה יותר מסוכנים ממטען של נייד
מכונת כביסה, מייבש כביסה תנור אפייה בתנור חימום פי אלף יותר מסוכנים
2. לנייד יש הגנה מפני אמפר גבוה ומבלבלים בין מתח הטענה למתח יציאה

אסתי פרסומאית

משתמש רשום
אז אל תשים את הנייד בכיס... זה גם דליק מאד
אם ח"ו הפלאפון יתחמם בכיס במצב שהפלסטיק נימוח הבנ"א מרגיש את זה הרבה לפני שנתפס בכיס עצמו
זה לא אותו הדבר אם הפלאפון נתפס ח"ו על מיטה כשבנ"א לא שם דקה שתיים המזרון מתלקח בשניות ה"י
ולכן אני חושבת שלא נורא להשאיר על שולחן מעץ רגיל (לא ליד דפים וכדו') כשיוצאים לכמה דקות מהחדר, שאז גם עם יתלקח יש את הזמן שזה יתלקח ח"ו יש את הזמן להציל או לברוח משא"כ כשהולכים לישון

כ"א מבין שאנחנו לא מדברים בשמן רותח שמשפריצים עליו מים והלהבות עולים ללא שליטה
משא"כ בפלאפון בכיס שזה שונה וכנ"ל
רוב האסונות מאש היו מדברים כאלו (קצר חשמלי ממנורה או מכשיר חשמלי או מכשיר אלקטרוני) שתפסו את זה כמה דקות אחרי הזמן
ונכון שזה לא קורה כל יום אבל אם ח"ו זה קורה לא נגיד שזה לא נעים אלא...
מזה טלפון דלוק?
לא הבנתי

לכבות את הטלפון כשהוא לא בשימוש? ואז אין שיחות נכנסות או שלא הבנתי באמת למה הכוונה
אפשר להשאיר דלוק
רק להשתדל כשהולכים לישון (או ערים אבל לא נמצאים כמה דקות ליד הפלאפון) לא להשאיר במקום דליק

חשוב לדעת אני ס"ה אמרתי שזה משהו שכמעט ולא יודעים (גם אני לא ידעתי)אז אשתף את הציבור בסיפור שהיה לי
וכ"א יעשה מה שהוא מבין שזה מחייב אותו מטעם השתדלות
ההחלטה מידיעה זה אחרת מחוסר ידיעה
ואחרי הכל אם ה' לא ישמור עיר שווא שקד שומר

אסתי פרסומאית

משתמש רשום
1. הכותרת בומבסטית שלא לצורך, יש בבית מכשירים הרבה יותר מסוכנים ממטען של נייד
מכונת כביסה, מייבש כביסה תנור אפייה בתנור חימום פי אלף יותר מסוכנים
2. לנייד יש הגנה מפני אמפר גבוה ומבלבלים בין מתח הטענה למתח יציאה
אני בכוונה לא התייחסתי לכל אלו שדיברו על המטענים
הבעיה בהטענה יותר ידוע לציבור וגם היו יותר סיפורים
אני מדברת על פלאפונים שעובדים לאו דווקא תוך כדי שיחה וקרובים לדברים דליקים
וברור שיש הרבה דברים שצריך לשמור בבית וחשוב לקנות עם תקן טוב
ולפני הכל ואחרי הכל אנחנו סומכים רק על ד' שישמור על כל אחד

וזה נכון שלנייד יש הגנה שברגע שהסוללה מתמלא זה מפסיק להטעין אותו אבל בכל זאת היו הרבה סיפורים שהמנגנון לא עבד והבטריה התפוצץ (אז לפחות להטעין על מקום לא דליק כמו אדן חלון מאלומינים רחוק מספות וכדו'
ומתח גבוה ונמוך יותר חשוב כדי לא להרוס את הסוללה
(כך הבנתי מחשמלאי שמבין)

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
קרה לי כמה פעמים שמטענים התחממו בהטענה
כמה פעמים שהטענתי באוטובוס
אבל גם פעם אחת בבית
(אני מטעינה באוטובוס רק מטענים ולא את הפלאפון עצמו כי אני יודעת שזה עלול לקרות)
פתאום מרגישה שזה חם ואז רואה שיוצא מזה גיצים

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
2) בכל מצב לא משנה איזה סוללה ואיזה מכשיר אלקטרוני (כן לא רק חשמלי יכול לקצר גם אלקטרוניקה יכולים לקצר) להזהיר את כל בני הבית לא להשאיר פלאפון דלוק אפילו ללא שיחה על מקום דליק כגון: מזרון, בגדים, מפה, ספרים,
לא נסחפתם???

שלומי מרום

משתמש מקצוען
חשוב מאוד לוודאות את תקינות הסוללה אחת לכמה חודשים ,
לראות שלא התנפחה וכו'
ברור שזה שונה אבל בכבאות אומרים ש90% מהשרפות כיום נגרמות כתוצאה מהטענה לא נכונוה של סוללות (בדר"כ של אופניים חשמליים) או של מטענים תקולים.

saltz

משתמש מקצוען
בדיוק הלילה שמתי את הפלאפון בהטענה נוקיה 215 עם סוללה מקורית נראית תקינה לגמרי
בבוקר אני קמה ומריחה ריח של פלסטיק שרוף.
הפלאפון נטען רק חצי ולא עד הסוף
החיבור של השקע טעינה נשרף וגם החיבור של המטען אליו
הטענתי עם מפצל שקע שיש לו 2 חיבורים של USB ורשום עליו שאם מטעינים מכשיר אחד הוא נותן 2A ואם מטעינים 2 מכשירים הוא נותן 1A. יכול להיות שבגלל זה הוא התפוצץ?
איפה רשום עם איזה מטען אפשר להטעין את הפלאפון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה