אתגר נספח לאתגר - קונספירטורה

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
סתם קונספירציה מטורללת שעלתה לי;) (לא לשפוט אותי על זה)

"אז בדיוק כמו שאמרת יונית, אמריקה סוערת, עם היוודע זהותם האמתית של שולחי מבצעי הפיגוע במגדלי התאומים. ההלם שורר כאן ברחובות, זה הפך בין רבע שעה לשיחת הכל, ויש חשש שהפרסום יביא לפיגועי נקם. בקיצור אפשר לומר, יום מטורף עובר על תושבי ארה"ב בפרט ועל העולם כולו ככלל, איך הכל התחיל, בכתבה שהכנו לפני כמה דקות".

"זה היה עוד יום שקט בעולמה של המעצמה החזקה בתבל. עוד יום רגיל שבו כל העולם עוד האמין, שאיסלאמיסטים קיצוניים הם אלו שהפילו את מגדלי התאומים. ואז הגיעה הידיעה ששברה את כל הרשת, ותפסה את כל הכותרות. שיחה מוקלטת בין יוזם הפיגוע האמיתי לבין חברו, דקות לפני הפיגוע. כשבסוף השיחה, מוודא את יציאת הפיגוע לדרכו. וכך זה נשמע, תורגם לטובת אלו שאינם דוברי השפה".

"אתה בטוח שזה מה שצריך לעשות?"

"מאה אחוז! אין דרך אחרת להילחם בזה רק כך!"

"אולי בכל זאת, נחשוב על משהו אחר?"

"שום משהו אחר, רק כך נעצור את זה הפריצות, (מילה חרדית המתארת אי צניעות) זה ממש הצילו! (געוואלד, הגייה של זעזוע בעגה החרדית)"

"זה בן לאדן לענות לו?"

"בטח!"

"זה להרוג המון יהודים!"

"מה אכפת לי "עת לעשות לד' הפרו תורתך" (פסוק מהתנ"ך, עליו נסמכים הרבה החוגים הקיצוניים הללו)"

נערך לאחרונה ב:

לאלה

משתמש על
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
סתם קונספירציה מטורללת שעלתה לי;) (לא לשפוט אותי על זה)
זה פשוט ללכת בדרכם של בני דודינו ודמיונם המפותח.
ישנם מוסלמים רבים שמאמינים כי אמריקה אחראית לפיגוע הנורא ב1\11 כדי לקבל 'אישור' לחסל את בן לאדן ולנוכחות אמריקאית באפגניסטן.
אגב, בני דודינו זכו כבר בפרס נובל ליצירתיות בקונספירציות.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זה פשוט ללכת בדרכם של בני דודינו ודמיונם המפותח.
ישנם מוסלמים רבים שמאמינים כי אמריקה אחראית לפיגוע הנורא ב1\11 כדי לקבל 'אישור' לחסל את בן לאדן ולנוכחות אמריקאית באפגניסטן.
אגב, בני דודינו זכו כבר בפרס נובל ליצירתיות בקונספירציות.
שלא תהיה טעות, גם במוחי הקונספירציה הייתה על הסיקריקים שבאמת לא אכפת להם מכלום, ואין להם אף רב מאחוריהם. ולא ח"ו על אנשי מאה שערים ושכמותם!
וזה אכן בא לתת קונספירציה לדבר שכבר נתנו לו קונספירציה, ולכן זה נראה על אותו הדרך.
אבל כפי שנכתב:
לא לשפוט אותי על זה

תמשיכו לכתוב ארבעה ימים לסיום האתגר!!!!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

אשמח להערות והארות!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ובכל זאת צריך תגמול גשמי כלשהו.
השאיר נתניהו את ביתו הרוס, והתחמק מכל שיפוץ. ככה גם גרף עוד קצת אהדה.
חחחח
איך בכובעי כקונספירטור מקצועי אני אמור לגלות את העתיד???
אני אמור לתת פרשנות להווה, ולטעות בעתיד...
לא???

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חחחח
איך בכובעי כקונספירטור מקצועי אני אמור לגלות את העתיד???
אני אמור לתת פרשנות להווה, ולטעות בעתיד...
לא???
מדובר על העבר, או ההווה. על הבית המשופץ שבנט הרוויח על הקדנציה הזאת.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עיינתי היטב בחוקת האתגר
ולא מצאתי סעיף שאוסר על מעלה האתגר להעלות יצירה כשאר החברים.
אל דאגה, מכיוון וקיים ניגוד אינטרסים מובהק,
הקטע לא יעלה לשיפוט בסיום האתגר.

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
"הרעיון הוא כזה. אנו נשקיע בהסברה רצינית על טיב החיסונים, ועל הסיכון באי לקיחת החיסונים. לצד זה, נשקיע רבות בהסברה הפוכה. בה נסביר עד כמה החיסונים הם מסוכנים."
"אולם, את ההסברה נגד החיסונים נפתח בצורה קונספירטיבית. ונסביר שהכל מזימה של אותה קבוצת אנשים בראשות ביל גייטס, או מישהו דומה. כמובן, הקונספירציה אמורה להיות עם עלילה מפותחת ומשנה סדורה"
"כיוון שרובה של האוכלוסייה הוא נורמטיבי, לא יקבלו את העלילה. אבל יותר מזה, כאשר אנשים יחשפו לשתי ההסברות הנגדיות, כאשר אחת היא נורמטיבית ואחת קונספירטיבית. יפתחו דה לגיטימציה להתנגדות לחיסון.
קונספירציה על קונספירציה
אין בעיה של איסור חל על איסור? ;)

@רודיום
אתה נתלה באילנות גבוהים מידי...
תיזהר שלא ליפול בפח, תעיין בעצמך בחוקת האתגר,
יש מצב שזה פייק מוחלט, ואני הק' @כותב השורות משת"פ של הנהלת האתגר בנסיון אחר לכידת מאתגרים שלא מעיינים היטב בחוקי האתגר וסומכים על אחרים...

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קונספירציה על קונספירציה
אין בעיה של איסור חל על איסור? ;)
חשבתי שאני הראשון...
ובכן, בעלעול בארכיון פרוג. (הרגע נתקלתי בזה.)
וְכָל זֶה מוֹבִיל אוֹתָנוּ אֶל מַסְקְנָתֵנוּ הַסּוֹפִית, כָּל הַמּוּשָּׂג שֶׁל תֵּיאוֹרְיוֹת הַקּוֹנְסְפִּירַצְיָה אֵינוֹ אֶלָּא מְזִימָּה מְרוּשַּׁעַת שֶׁל הַמִּמְשָׁלִים הַחֲזָקִים בָּעוֹלָם. הֵם פִּיתְּחוּ כִּבְיָכוֹל 'מוּשָּׂג' מְעַנְיֵין, אֲשֶׁר מַגְדִּיר הַצָּגַת עוּבְדּוֹת וּפַרְשָׁנוּת לְאֵירוּעִים מַשְׁמָעוּתִיִּים כְּ'תֵּיאוֹרְיַית קוֹנְסְפִּירַצְיָה' וּבְכָךְ הֵם שׁוֹלְלִים מֵרֹאשׁ כָּל צוֹרֶךְ לְהִתְמוֹדֵד עִם אֵירוּעִים אֲשֶׁר נוֹחַ לָהֶם יוֹתֵר לְהַעֲלִים וְלִמְחוֹק, מֵאַחַר וְכָל מִי שֶׁיַּחֲלוֹק עַל הֶסְבֵּרָם וְעֶמְדָּתָם מִייָּד יְצוֹרַף אֶל חֲבוּרַת הַקּוֹנְסְפִּירָטוֹרִים הַצָּצִים לָהֶם לְאַחַר כָּל אֵירוּעַ מַשְׁמָעוּתִי.
כַּנִּרְאֶה שֶׁזּוֹ גַּם הַסִּיבָּה שֶׁתֵּיאוֹרְיּוֹת אֵלּוּ מְלַוּוֹת אוֹתָנוּ עַד עֶצֶם הַיּוֹם הַזֶּה מֵאַחַר וּבָרוּר לְכָל בַּר דַּעַת כִּי אָכֵן הֵן הֵן הָאֱמֶת וְלֹא נִיתָּן לְהִתְעַלֵּם מֵהֶן גַּם אִם הַמֶּמְשָׁלָה עוֹשָׂה כָּל שֶׁבִּיכָולְתָּהּ לְהַגְחִיךְ אוֹתָן וּלְהִתְעַלֵּם מֵהֶן.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ובכן, בעלעול בארכיון פרוג. (הרגע נתקלתי בזה.)
וגם זה ברעיון דומה...

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
וגם זה ברעיון דומה...
את זה הכרתי. (לא מפספס מאמרים שלך...)
הרעיון שלי הוא אחר, שתיאוריית הקונספירציה שאנו מכירים. היא אינטרס מובהק של הממסד, כדי שיאמינו דווקא לו. והוא זה שעומד מאחורי פרסומו. בניגוד למאמר שלך, שכביכול הוירוס עצמו הוא הקונספירציה.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כיוון שרובה של האוכלוסייה הוא נורמטיבי
מה אומרים?
"רובה של האוכלוסייה" הוא נורמטיבי או דווקא היא נורמטיבית?
רוב הוא נורמטיבי אבל אוכלוסייה היא נורמטיבית.
איך אומרים על רובה של האוכלוסייה?

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
השאלה מה היא המילה "רובה", זכר או נקבה

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ספוילר: קונספירציה... תיזהר שלא ליפול בפח, תעיין בעצמך בחוקת האתגר,
יש מצב שזה פייק מוחלט, ואני הק' @כותב השורות משת"פ של הנהלת האתגר בנסיון אחר לכידת מאתגרים שלא מעיינים היטב בחוקי האתגר וסומכים על אחרים...
כל קונספירציה פה גורמת לי להקפצת לב, כמו השאר גם זה,
פתחתי את חוקת הפורום ברעד אינסופי וגיליתי ש...... לא כתוב שאסור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה