נספח לאתגר השבועי ** ללא מילים**

רבקה.

משתמש מקצוען
לדעתי בפעם הבאה שעושים אתגר ללא מילים (לא שתהיה פעם כזו...) צריך שכולם ישלחו את התמונות למישהו זר (לא עורך האתגר. אפשר מנהל הפורום) והוא יעלה את התמונות עם שם הבנאדם שצילם. ככה יהיה בטוח שאף אחד לא מוסיף מילים ל"ללא מילים" שלו.
שמתם לב שכמעט אף תמונה לא הועלתה באמת ללא מילים? ה-2-3 מילים האלה שכל אחד ואחד (כמעט?) היה מוכרח להוסיף - מבטלות את כל האפקט של הללא מילים.
"תמונה+כותרת שהופכות ביחד ליצירה מעניינת/טובה/משעשעת/מגניבה"
זה אתגר אחר מאשר:
"תמונה ללא מילים".

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
[לא העליתי לאתגר כי היא פורסמה בעבר בפורום, והמנהל היקר לא ענה לי אם מותר לעלות אותה לאתגר או לא...]
אבל נראה לי שהיא עונה על 2 הפרמטרים של האתגר... :)

קבצים מצורפים

• DSC_0073.jpg
    1.3 MB · צפיות: 5

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צברית;923300:
[לא העליתי לאתגר כי היא פורסמה בעבר בפורום, והמנהל היקר לא ענה לי אם מותר לעלות אותה לאתגר או לא...]
אבל נראה לי שהיא עונה על 2 הפרמטרים של האתגר... :)
ברגע שראיתי את האתגר מיד נזכרתי בתמונה שלך

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י tzivi;923003:
שושיה נראה לך שככה אכתוב ואפגע במישהי??
השושיה היה על המשפט ו"זו רק דעתי" שצחקת על זה באשכול אחד שכולם כותבים את זה
אני מפרגנת מכל הלב ולכולם ולמי שאני יכולה לעזור עוזרת בכיף כמו שעזרו ועוזרים לי

הוא אשר דיברתי לאמור...:D

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חזרתי..

סליחה על ההעדרות.. קצת חופש.!

לגבי מחיקת ההודעות קיבלתי המון תגובות נזעמות וגם באישי ...

זו לא הפעם הראשונה שהייתי צריך לעשות ונמנעתי.!!
זו היתה פעם ראשונה שעשיתי זאת . הפעם לדעתי זה חרג לגמרי מכל סטנדרט נורמלי. אנו מאד מכבדים את מבקרי הפורום המקצועי. ועוד יותר מכבדים את חברי הפורום עצמו!!! אבל הפעם הייתי חייב למחוק המון הודעות לצערי! זו הייתה ממש ירידת רמה!!!

פורום הצילום הוא הפורום המלא ביותר בתכנים מקצועיים. ע"מ לשמר את המומנטום של החודשים האחרונים שבו הרבה מחברי הפורום התעלו על עצמם כל אחד ברמתו שלו. לטובת כולנו נעשו המחיקות.!!

אז סליחה מכל מי שמרגיש שתמונתו נמחקה ללא סיבה ראויה.

בהצלחה - מיכאל דב

נ.ב. רציתי להעלות את תמונתי אבל אחרי המחיקות אני בטוח שכולם יצרחו עליי למה אתה חושב שזה טוב יותר ממה שמחקת אז אמנע..:):)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיכאל דב;923359:
נ.ב. רציתי להעלות את תמונתי אבל אחרי המחיקות אני בטוח שכולם יצרחו עליי למה אתה חושב שזה טוב יותר ממה שמחקת אז אמנע..:):)

תעלה בנספח:)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חיוך התמונה שהעלית לאתגר, כל אלו הנשים שלו??? עזר כנגדו...:D:D:D

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tzivi;922731:
לדעתי עדיף תמונה מקצועית שפחות אולי נקראת מספרת מאשר תמונות מרוחות ומטושטשות כאילו ממצלמה חד פעמית שוואו כמה לייקי קיבלו עליהם
שושיה................אבל זו רק דעתי(:

נכתב ע"י tzivi;923003:
שושיה נראה לך שככה אכתוב ואפגע במישהי??
השושיה היה על המשפט ו"זו רק דעתי" שצחקת על זה באשכול אחד שכולם כותבים את זה
אני מפרגנת מכל הלב ולכולם ולמי שאני יכולה לעזור עוזרת בכיף כמו שעזרו ועוזרים לי

כמה שנקודה אחת או מילה אחת משמעותית !
גם אני הייתי בטוחה שבדבריך ציבי, כיונת לשושיה. ונבהלתי.
הבהרתך חשובה!
להבא כדאי [וזו דעתי שלי....;)] להפריד בין נושאים, בשורת רווח. ציטוט, אולי גם להוסיף: "ו..." או "בדרך אגב..."

L

la5

אורח
נכתב ע"י מיכאל דב;923359:
סליחה על ההעדרות.. קצת חופש.!

לגבי מחיקת ההודעות קיבלתי המון תגובות נזעמות וגם באישי ...

זו לא הפעם הראשונה שהייתי צריך לעשות ונמנעתי.!!
זו היתה פעם ראשונה שעשיתי זאת . הפעם לדעתי זה חרג לגמרי מכל סטנדרט נורמלי. אנו מאד מכבדים את מבקרי הפורום המקצועי. ועוד יותר מכבדים את חברי הפורום עצמו!!! אבל הפעם הייתי חייב למחוק המון הודעות לצערי! זו הייתה ממש ירידת רמה!!!

פורום הצילום הוא הפורום המלא ביותר בתכנים מקצועיים. ע"מ לשמר את המומנטום של החודשים האחרונים שבו הרבה מחברי הפורום התעלו על עצמם כל אחד ברמתו שלו. לטובת כולנו נעשו המחיקות.!!

אז סליחה מכל מי שמרגיש שתמונתו נמחקה ללא סיבה ראויה.

בהצלחה - מיכאל דב

דרך מכובדת ואלגנטית להסביר דברים וגם לדרבן אנשים עוד יותר להתאמץ, חן חן

מתלמדת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מיכאל דב - מתוך הזדהות עם הצורך במחיקת הודעות לא מתאימות ומתוך אמון ביכולות שלך - האינטלקטואליות והצילומיות - אולי טוב תעשה אם תעלה את התמונה שלך לפחות בנספח, לאמור: כזה ראה וצלם.
יתכן ששורש הבעיה באתגר הנוכחי היא שהתמונה שהועלתה בדוגמא פותחת פתח להרבה תמונות שנראות לכאורה מסוגה, ולא בהכרח כן היא. ובנוסף - התמונה המדגימה לא מצטיינת בהדגמה מהותית של נושא האתגר. (גם אם היא כן נכנסת בקטגוריה שלו.)
אולי זה מה שחסר.

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י מתלמדת;923544:
מיכאל דב - מתוך הזדהות עם הצורך במחיקת הודעות לא מתאימות ומתוך אמון ביכולות שלך - האינטלקטואליות והצילומיות - אולי טוב תעשה אם תעלה את התמונה שלך לפחות בנספח, לאמור: כזה ראה וצלם.
יתכן ששורש הבעיה באתגר הנוכחי היא שהתמונה שהועלתה בדוגמא פותחת פתח להרבה תמונות שנראות לכאורה מסוגה, ולא בהכרח כן היא. ובנוסף - התמונה המדגימה לא מצטיינת בהדגמה מהותית של נושא האתגר. (גם אם היא כן נכנסת בקטגוריה שלו.)
אולי זה מה שחסר.

התמונה שרציתי להעלות היתה טובה מאד בסביבת צילומים מספרים אחרים. התמונה קצת מופרעת ולכן היא מאד אהובה עליי... לרוב האנשים היא תהיה מוזרה עד כדי טיפשית ולא מובנת.!

אולי אעלה אותה בכל זאת.

מילכי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מיכאל דב, במחילה מכבודך (ויש כבוד :) ) לפי מה הינך מחליט מהו סיפור ומה לא...?
לדוג' יש תמונה של ויזואלי - ילד נותן צ'יטוס לאחיו - השארת, כלומר החלטת שזה סיפור...
לעומת זאת התמונה של דבורי ל. - ילדה נותנת לאחותה לאכול מתפוח - הורדת, כלומר החלטת שזה לא סיפור....
הייתי מאוד שמחה לשמוע - לפי מה ההחלטה מתקבלת......
וחלילה אני לא שופטת מה יותר סיפורי/מיקצועי/איכותי.... רק שואלת.

(ויזואלי - התמונה מקסימה, דבורי - גם שלך :) )

חיה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מילכי;923738:
מיכאל דב, במחילה מכבודך (ויש כבוד :) ) לפי מה הינך מחליט מהו סיפור ומה לא...?
לדוג' יש תמונה של ויזואלי - ילד נותן צ'יטוס לאחיו - השארת, כלומר החלטת שזה סיפור...
לעומת זאת התמונה של דבורי ל. - ילדה נותנת לאחותה לאכול מתפוח - הורדת, כלומר החלטת שזה לא סיפור....
הייתי מאוד שמחה לשמוע - לפי מה ההחלטה מתקבלת......
וחלילה אני לא שופטת מה יותר סיפורי/מיקצועי/איכותי.... רק שואלת.

(ויזואלי - התמונה מקסימה, דבורי - גם שלך :) )

סליחה על ההתערבות...
בתמונה של התפוח אין כ"כ סיפור אלא צילום מצב של ילד נותן לאחיו תפוח.
בתמונה של הצ'יטוס, העיניים של הליד השמאלי מספרות סיפור: אח שלי ביקש ממני, ואני מאד חס על הצ'טוס שלי ומודד בדיוק כמה אני מביא לו, ומפחד שיבקש ממני שוב.

ככה בעיניים שלי.

L

la5

אורח
נכתב ע"י מיכאל דב;923684:
:confused::confused: מה הכוונה ??:confused:

לחיוב או לשלילה??
למה לשלילה? התכוונתי שהסברת את זה יפה בלי להוריד לאנשים את המוטיבציה להשקיע למרות שהתמונה הספציפית שהעלו לא משהו ולשאוף להתקדם לתמונות שיותר חזקות בנושא, באיכות או כל דבר אחר

L

la5

אורח
נכתב ע"י nיה;923744:
סליחה על ההתערבות...
בתמונה של התפוח אין כ"כ סיפור אלא צילום מצב של ילד נותן לאחיו תפוח.
בתמונה של הצ'יטוס, העיניים של הליד השמאלי מספרות סיפור: אח שלי ביקש ממני, ואני מאד חס על הצ'טוס שלי ומודד בדיוק כמה אני מביא לו, ומפחד שיבקש ממני שוב.

ככה בעיניים שלי.
בתמונה עם הצ'יטוס הפרצופים ממש מספרים סיפור כי למקבל יש פרצוף מובהק של "יאלה שחרר קצת" ולנותן פרצוף של "תפסיק לסחוט ממני" הבנתי את זה גם בלי הכותרת, את התמונה השניה שנמחקה לא ראיתי

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
התמונה של התפוח, היא סטודיו, אמרו להן מה לעשות. כתבו סיפור. לא סיפרו אותו.

anat77a

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בקיצור...
התמונה ללא מילים היתה צריכה להיות סיפור מעניין, תמונה שהצופה מסתכל עליה ולא שואל מה הסיפור בתמונה הזאת?
אלה רואה מיד התרחשות, פעולה ואולי יותר מפעולה אחת
אחרי כל הדיונים כאן גם התמונה שלי סיפור די משעמם...
אבל תודו היה אקשן מילים באתגר הזה.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בתמונה של אבא טרי מחזיק תינוק שעכשיו נולד יש פחות סיפור מילד בן שלוש מחזיק את השיער הגזור?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י sarigold5;924078:
בתמונה של אבא טרי מחזיק תינוק שעכשיו נולד יש פחות סיפור מילד בן שלוש מחזיק את השיער הגזור?
יש פחות חדות

אולי מעניין אותך גם...