נספח לאתגר נספח כללי לאתגרים

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תכלס מי שנהנה מיצירה במיוחד ישר מצביע וזה מבטא במיוחד את היחודיות של היצירה המנצחת

נ. ב. אחרי חמישה אתגרים מדהימים שנעשו פה רציתי לשאול שאלה
האם אתם לא מרגישים שהאתגרים ממש פשוטים שכל אדם שניגש למחולל תמונות יכול ליצור אותם?
אולי כדאי לנסות דברים מאתגרים יותר או כלל נוסף מאתגר?
(השתתפתי בשני האתגרים האחרונים מסקרנות עם ניסיון של פחות מיממה ב AI וזה לא יצא פחות מרוב היצירות שם לדעתי :)...
מה דעתכם?
לדעתי לא
גם אם האתגר יהיה יותר קשה, תמיד יהיו יצירות ברמה פחותה.

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תכלס מי שנהנה מיצירה במיוחד ישר מצביע וזה מבטא במיוחד את היחודיות של היצירה המנצחת

האם אתם לא מרגישים שהאתגרים ממש פשוטים שכל אדם שניגש למחולל תמונות יכול ליצור אותם?
(השתתפתי בשני האתגרים האחרונים מסקרנות עם ניסיון של פחות מיממה ב AI וזה לא יצא פחות מרוב היצירות שם לדעתי :)...
מה דעתכם?
דווקא האתגר הנוכחי יפה מאוד בנקודה הזו. בכך שהוא לוקח מושג מופשט וצריך להלביש לו צורה @mul15 (y)

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai

מה דעתכם?
דווקא האתגר הנוכחי יפה מאוד בנקודה הזו. בכך שהוא לוקח מושג מופשט וצריך להלביש לו צורה @mul15 (y)
ובאמת באתגרים לפני זה זה באמת הרגיש ככה...

.A.B.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אני חושבת שכדאי לפתוח אשכול "יצירות זוכות" .
ואחרי כל אתגר להעלות הודעה עם שם האתגר, התמונה הזוכה, שם היוצר שלה
(אולי גם שם של מעלה האתגר, מספר ההצבעות וכו')
רעיון חזקקקק

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ההבדלים בין האתגר האחרון לשלפניו באמת מוכיח את זה...
אולי כדאי ללמוד מזה לקחת מושגים מופשטים עם אפשרות יצירה ללא סוף...

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למשתמש חדש דנדש
סליחה על השאלה אבל אתה העלת לאתגר 6 תמונה שלי שאני לא יודע איך היא הגיע אילך
הורדתי המון תמונות מאתרי בינה מלאכותית נכנסתי להורדות וראיתי אחד יפה ( כנראה לא סתם.....)
אז העליתי בתום לב ממש סליחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כמובן שלא הייתי מעלה משהו שכבר הועלה ...
עד עכשיו לא הייתי על המחשב..
אני מקווה שהסליחה מתקבלת
אשמח לעדכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הורדתי המון תמונות מאתרי בינה מלאכותית נכנסתי להורדות וראיתי אחד יפה ( כנראה לא סתם.....)
אז העליתי בתום לב ממש סליחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חל איסור חמור להעלות קבצים שהורדתם מאתרים, שלא אתם יצרתם.
זה מעבר חמור על כללי האתר, וזכויות יוצרים, ועלול לגרום לחסימה לצמיתות מהאתר!

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אין לי מושג מאיפה זה הגיע
אוקי, כנראה הסיפור הוא כך, סליחה שחשדנו בכשרים. המשתמש @מון בלאן העלה את התמונה הזו הודעה אחת מעליך, אך היות והיא לא הוצגה טוב, הוא מחק את ההודעה אח"כ. כנראה שהורדתם לתומכם את התמונה שלו, כדי לראותה, היות והיא לא הוצגה כאמור באתר. ואח"כ מצאתם אותה בהורדות שלכם, וחשבתם שאתם יצרתם.

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אוקי, כנראה הסיפור הוא כך, סליחה שחשדנו בכשרים. המשתמש @מון בלאן העלה את התמונה הזו הודעה אחת מעליך, אך היות והיא לא הוצגה טוב, הוא מחק את ההודעה אח"כ. כנראה שהורדתם לתומכם את התמונה שלו, כדי לראותה, היות והיא לא הוצגה כאמור באתר. ואח"כ מצאתם אותה בהורדות שלכם, וחשבתם שאתם יצרתם.
אוקיי מקווה שההתנצלות התקבלה..
והיא דווקא קיבלה הרבה לייקים ...
חבל :) . .

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
היי אני רואה שכבר הואשמתי רשמית בגנית יצירה ונחסמתי מהפורום
אשמח אם התיק יסגר חזרה...
תודה רבה!

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai

מון בלאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
סליחה שאני מגיע אחרי כל הדיון על התמונה שלי
ומנהל ai צודק אני העליתי את התמונה והיא לא הועלת טוב והיה קישור שאם לוחצים עליו זה מוריד את התמונה וזה מה שקרה למשתמש חדש דנדש
ואם אפשר לעשות הדרכה איך להעלות את התמונות טוב כדי שלא יקרה שוב כי זה קרה לי כמה פעמים
תודה על הכל ועל האתגרים ועל עשיית הצדק!

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אני לא מצליח להעלות אתגר וזה מה שזה כותב לי מישהו יודע?
1713385638191.png

אולי מעניין אותך גם...