אתגר נספח- יום בחייו של יאן

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@רואים שקוף, קטע מקסים!
כמה דברים קטנים שהייתי משנה:
לא צריכים להוסיף ו'?
הם במעמקי הקרקע
רק במוחי עלתה קונוטציה שלילית? :ROFLMAO:
תכלס, לא נראה לי שבעבר גרו ביחידות דיור כאלו.
ויש לי גם את הנצרך לכלכלת אנשי ביתי
א. אני אישית הייתי מורידה את ה-ו'.
ב. ה'גם' תקוע לי.
ומה נשאר עוד.
מה אודות סימן שאלה?

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@רואים שקוף, ראשית כל הקטעים מתוקים ממש! תבורכי על המשך הסיפור.
שנית, ממליצה לך בחום לפתוח אשכול חדש ולרכז שם הכול.
ממתינה לאשכול החדש ולפרקים החדשים.

והרהורי התשובה והחרטה שעלו בי הלכו והתפוגגו, עד אשר נמוגו כלא היו
לא אהבתי.
היה נראה שהוא די מקפיד על הלכות, הייתי מצפה שהוא ישאר עם רושם כלשהו (או שישכח, אך בלי ליידענו בכך).
ומה ה' אלוקיי דורש מעמי.
מעימי.

___________*
הערה קטנה:
בפרקים יותר מידי הזכרת 'פת שחרית' ו'קריאת שמע של שחרית'. זה כבר חופר.

רואים שקוף

משתמש מקצוען
תכלס, לא נראה לי שבעבר גרו ביחידות דיור כאלו.
זו גמרא בברכות דף ג.
שנית, ממליצה לך בחום לפתוח אשכול חדש ולרכז שם הכול.
בע"ה.
היה נראה שהוא די מקפיד על הלכות, הייתי מצפה שהוא ישאר עם רושם כלשהו
על פניו, זו הייתה צורת התנהלות חייו של יהודי עם-הארץ, שאינו 'חבר', באותה תקופה.

(שלא בדיוק ברור לי מתי היא...)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בס''ד

אתם רוצים לשמוע על יום בחייו של גיבור, אה?
בדיוק לכן אני, יאן המופרסם, נמצא כאן. כדי לספר לכם על חייו של גיבור.

אז שנתחיל אם סדר היום שלי?

6:20
בזריחה אתם יכולים למצוא אותי בערבה של סרנגטי.אני שוכב מסווה על סלע בין העשבים, במרחק בטוח מהג'יפ שלי, ומצלם וידאו קצר על השכמת הבוקר של חיות הבר. אני מתמקד כמובן המסוכנות שבהם. היום הספקתי אחרי האריות לטפוס את האנקונדה לתמונה קצרה, לפני שהשעון הזכיר לי שהגיע הזמן לטוס לעבודה.

7:10
אני מנצל את ההזדמנות לאכול ארוחת בוקר, בזמן שבידי השנייה אני מטיס את המטוס הפרטי שלי.
הארוחה של היום כוללת גרגירי יער שאספתי בעצמי בצוקים של מדגסקר, ומשקה אנרגיה שחבר מהיחידה לבקרת רעלים ביקש ממני לבדוק אם הוא מורעל. הטעם היה בסדר.
לקינוח נישנשתי קצת גלידת וניל איטלקי ואבוקדו ברזילאי. יש לי אוסף כדורי גלידה ממדינות שביקרתי בהם כל יום.

8:00
לעבודה, אני פותח את השיחות הממתינות. נשיא קרלטמחינקה מתקשר בהיסטריה, טרוריסטים השתלטו על הארמון שלו ומחזיקים בו ובבני הבית. ההוצאה להורג שלהם אמורה להתחיל ב8:10 בדיוק. אני מפהק ומאיץ את המטוס, חומק בין הצוקים של הגראנד פיאנו וחולף בשריקה מעל האוקיינוס השקט.

8:00 ואלפית השנייה
אני מזנק מהמטוס, צונח דרך הזכוכית לארמון של נשיא קרלטמחינקה ושולף את אקדחיי.
הטרוריסט הראשון כבר ירה, אך הקליע שלי פוגע בקליע שלו ומסיט אותו לעבר נורת הפלורוסנט שבתקרה.
בחסות החשכה אני משתק במהירות את הטרוריסטים ואוזק אותם אחד לשני.
הנשיא ומשפחתו מריעים לי, ומציעים לי כל מה שרק ארצה.
אני מחייך בצניעות ומבקש רק כדור גלידה לאוסף מהמקפיא הנשיאותי. אה, ולא לשכוח צ'ק בסוף החודש.

9:00
המשימה השנייה להיום משעממת: חבורה של מטיילים שנתקעו על קרחון באנטרטיקה.
אני טס מעליהם, מחניק פיהוק, ושולח כבל הצלה. המטיילים הפצועים עולים למטוס ואני מבקש מויקטור, הרובוט המשרת שלי, למזוג להם תה חם או שוקו או משהו. הטיפול באזרחים זה התחום שלו.

10:35
לסוכנות החלל לא הייתה שום תקלה היום, ואני מתקשר למוסך ושואל אם הוא יכול לנצל את הזמן ולנקות קצת האת החללית שלי.

11:04
אני מזגזג בין רעידת אדמה בניו-יורק להוריקן בתאילנד, ועל הדרך קופץ לכבות שריפה קטנה באיך-שלא-קוראים-לאי-הזה.

12:00
הפסקה, אני שותה קפה מפולים שנטחנו על ידי לואי פסטר בכבודו ועצמו. הייתי מקציף את החלב קצת יותר, ויקטור יטפל בזה.

14:00
אני עוצר מדען מטורף אחד שניסה לעשות משהו עם חומר ירוק זרחני. מעניין אם אפשר לעשות מזה גלידה.

15:00
צבא של יוונים על פילים רודף אחרי, אל תשאלו.

16:00
צלילה קטנה למהנהרה לא ידועה מתחת לגילבטר, מלחמה תת מימית נגד סמוראי זועם, הכנעת ארגון נאו-נאצי קטן, וסיימתי יום עבודה.

17:הנה חברים, הרגע עוד מעט מגיע:
אני חוזר הביתה, לדירתי הצנועה בברוקלין, ויוצא למרפסת.
"רב אברהם!" אני קורא לשכן היהודי שלי.

"וואס?" הוא מסתובב לעברי.

"תספר לנו מה עשית היום!" אני צועק לו, "הקוראים שלי רוצים לדעת על יום בחייו של גיבור!"

איזהו הגיבור הכובש את יצרו.

חשבתי שזה יסתיים בנטילת כדורים או אשפוז כפוי.
יפה ממש!

Talya kadosh

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@מסוגל, מצוין, מצוין, מצוין.
התלבטתי אם לשים אימוגי עצוב, למה הבחור ההוא מהסיפור ממש, אבל ממש מכור. נראה לי כדאי למחוק לו את המשחק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה