טיול נסיעה לחו"ל לזוג צעיר....

רחל הלפרין

הדמיות אדריכלות ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוקרשט 550 שקל
טביליסי עם ישראייר ב 730 שקל
בזמננו לא סביר ?
איפה?
זה התוצאות של החיפוש שלי
1728897530967.png

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
ראיתי שניתן להמיר באשראי משקלים ליורו בלבד ולא לפורינט הונגרי האם יורו יהיה קביל בהונגריה? אם לא איך המרתם אתם?
כמובן אפשר להמיר יורו לפורינט בצ'יינג'ים (ואומרים שהכי זול אצל האיראני...)
לפני כ3 חודשים היינו שם ורוב השימוש היה באשראי (אחרי עמלות הפריטה בצ'יינגים כבר אין פער גדול בין אשראיל מזומן) זה הכי נח וכמעט בכל מקום קביל. מזומן המרנו 100 יורו לפורינט וזה היה מעולה

../

משתמש רשום
כמובן אפשר להמיר יורו לפורינט בצ'יינג'ים (ואומרים שהכי זול אצל האיראני...)
לפני כ3 חודשים היינו שם ורוב השימוש היה באשראי (אחרי עמלות הפריטה בצ'יינגים כבר אין פער גדול בין אשראיל מזומן) זה הכי נח וכמעט בכל מקום קביל. מזומן המרנו 100 יורו לפורינט וזה היה מעולה
בתכלס המרתם ליורו ולא לפורינט... איפה המרתם מיורו לפורינט?

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אילה9

משתמש פעיל
ניתן להמיר כאן בקלות:
(מומלץ 24 שעות ולא יותר לפני הטיסה)
מחכה לכם בדלפק של בנק הפועלים בדיוטיפרי

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
לא נראה לי מדי פשוט לעשות שבת בטביליסי ובמיוחד שא"א לטלטל...
וגם זה מייקר את הטיול משמעותית
תלכו על רומניה
טיסות ב750 שקל
הלוך בישראייר - מחיר מזוודה שפוי
וגם השהות שם בזיל הזול
תקופת הסתיו מהממת שם !
יצא לי פעמיים להיות שם בתאריכים האלו,

ואם אתם זוג יש פריימארק .

../

משתמש רשום
תלכו על רומניה
טיסות ב750 שקל
הלוך בישראייר - מחיר מזוודה שפוי
וגם השהות שם בזיל הזול
תקופת הסתיו מהממת שם !
יצא לי פעמיים להיות שם בתאריכים האלו,

ואם אתם זוג יש פריימארק .
איפה ניתן להשיג טיסות ב750 ש"ח לרומניה? מישהו יודע על טיסה זולה כלשהי בשבוע שאחרי סוכות?

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
איפה ניתן להשיג טיסות ב750 ש"ח לרומניה? מישהו יודע על טיסה זולה כלשהי בשבוע שאחרי סוכות?
זה היה נכון לשעתו והיה אפשר להשיג גם ב450 ש"ח אבל עכשיו זה כבר עלה
היום המחירים הזולים לבוקרשט הם בסביבות 1400 לסוצאבה בסביבות 1150
זה רק אם אתם לצאת ולחזור בשבוע של אחרי סוכות אם אתם גמישים לחזור תחילת שבוע אחרי אפשר למצוא יותר זול

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם ראשונה בחול לא הייתי ממליצה רומניה.
אלא בודפשט- כמו שכבר אמרו לפני, אחד המקומות הכי נוחים וקלים לפעם ראשונה.(גם אני הייתי שם פעם ראשונה)
אפשר להסתדר שם לבד לגמריי כמובן עם גוגל מפס צמוד, כמעט הכל במרחק הליכה, התח"צ מאד נוחה וזמינה בכל שעות היום. (אפילו לשדה שנסענו ב5 לפנות בוקר היה אוטובוס)
במיוחד לדתיים המקום מאד נוח, שפע של מסעדות כשרות, וגם יש ישראלים ודוברי עברית בכל מקום...

כשאת מסתכלת על מחיר זול לטיול- ממש לא כדאי לחשב רק את מחיר הטיסה, ולחפש טיסה הכי זולה...
אם רוצים לצאת בטיול זול צריך יעד זול, ולא טיסה זולה.
אני אישית שטסתי לבודפשט טסנו בטיסה יקרה לכזה יעד (סביבות ה 1300 לכרטיס.... ביום פתאום מחיר הטיסות השלישו את עצמם, וכבר אבא שלי הבטיח לקחת אותי

וכל שאר ההוצאות יצאו לנו פחות מ1000 שח (אוכל, מלון, נסיעות, אטרקציות) כי זה יעד מאד נוח וזול.
אבא שלי יצא עם הוצאה של פחות מ 5000 כולל השופינג שעשיתי שהכרטיסים עלו לו כמעט 3000....

HUDI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא נראה לי מדי פשוט לעשות שבת בטביליסי ובמיוחד שא"א לטלטל...
וגם זה מייקר את הטיול משמעותית
אפשר לעשות שבת במלונות הכשרים כמו גנסיס וקרון פאלס
אבל ברור שזה מייקר את הטיול
עולה באזור 2500 לסופ"ש

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
פעם ראשונה בחול לא הייתי ממליצה רומניה.
אלא בודפשט- כמו שכבר אמרו לפני, אחד המקומות הכי נוחים וקלים לפעם ראשונה.(גם אני הייתי שם פעם ראשונה)
אפשר להסתדר שם לבד לגמריי כמובן עם גוגל מפס צמוד, כמעט הכל במרחק הליכה, התח"צ מאד נוחה וזמינה בכל שעות היום. (אפילו לשדה שנסענו ב5 לפנות בוקר היה אוטובוס)
במיוחד לדתיים המקום מאד נוח, שפע של מסעדות כשרות, וגם יש ישראלים ודוברי עברית בכל מקום...

כשאת מסתכלת על מחיר זול לטיול- ממש לא כדאי לחשב רק את מחיר הטיסה, ולחפש טיסה הכי זולה...
אם רוצים לצאת בטיול זול צריך יעד זול, ולא טיסה זולה.
אני אישית שטסתי לבודפשט טסנו בטיסה יקרה לכזה יעד (סביבות ה 1300 לכרטיס.... ביום פתאום מחיר הטיסות השלישו את עצמם, וכבר אבא שלי הבטיח לקחת אותי

וכל שאר ההוצאות יצאו לנו פחות מ1000 שח (אוכל, מלון, נסיעות, אטרקציות) כי זה יעד מאד נוח וזול.
אבא שלי יצא עם הוצאה של פחות מ 5000 כולל השופינג שעשיתי שהכרטיסים עלו לו כמעט 3000....
ברומניה היית ?

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברומניה היית ?
לא.
אבל זה היה יעד שחשבתי וממש בדקתי לעומק לטוס אליו לפני זמן קצר עם חברה שהיתה שם. וכמוני היתה גם בעוד מקומות בעולם מבינהם בודפשט, והיא אמרה לי שהיעד הזה מהרבה בחינות פחות נגיש מאשר בודפשט, וינה, פראג וכו'

ומכיוון שהשואלת אמרה שהיא פעם ראשונה, ומדבריה היה נשמע שהיא גם פחות מתמצאת בהתניידות עם גוגל מפס.
מהתרשמותי זה פחות המקום.

למרות שכמו שאמרו לפני זה יעד מאד מאד זול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה