טיול נסיעה זוגית לשוויץ לכמה ימים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אין שום סיבה לנסוע מורונה לונציה בשביל הדולימיטים.
יותר קצר לנסוע ישירות מורונה (אלא אם אתם רוצים להרוויח ביקור בונציה החמה והמכוערת).
הכי מומלץ מורונה דרך אגם אגרדה לעלות לדולומיטים
לחזור דרך ונציה ולהמשיך חזרה לורונה.
ונציה חמה מאד (ובהתאם הצניעות) אבל ממש לא מכוערת.
ענין של טעם...

מתמטיקאי

משתמש פעיל
סגנון שונה של נופש. כנראה שאיטליה זה יותר אטרקציות, והאחרים זה נופים.
אני צודקת?
אני חושב שאיטליה זה יותר תרבות יש שם את רומא והרבה ערים עתיקות, אבל גם בקטע של נופים לא חסר לה כלום במיוחד בצפון איטליה שזה ממש בתוך האלפים

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
סגנון שונה של נופש. כנראה שאיטליה זה יותר אטרקציות, והאחרים זה נופים.
אני צודקת?
לא חסר נופים באיטליה, בדולימיטים לבד אפשר להסתובב חודש ולא למצות אותם.
מה שכן שווייץ הרבה יותר נגישה, ואפשר להגיע לכל מקום עם תחבורה ציבורית ולהסתובב בהרבה המסלולים אפילו עם עגלות, בשונה מאיטליה שצריך רכב לכל מקום וברוב פעמים גם הרבה הליכה.

דף חלק

משתמש מקצוען
הכי מומלץ מורונה דרך אגם אגרדה לעלות לדולומיטים
לחזור דרך ונציה ולהמשיך חזרה לורונה.
ונציה חמה מאד (ובהתאם הצניעות) אבל ממש לא מכוערת.
ענין של טעם...
תודה, אבל אנחנו לא מעוניינים לנסוע לונציה.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
כשאתם כותבים מלון כשר אתם מתכוונים מלון שאפשר להיות שם בשבת, מלון קרוב למסעדה כשרה, או מלון עם ארוחות כשרות, התגמשות קטנה מעלה את המלונות והמקומות האפשריים בהמון

דף חלק

משתמש מקצוען
כשאתם כותבים מלון כשר אתם מתכוונים מלון שאפשר להיות שם בשבת, מלון קרוב למסעדה כשרה, או מלון עם ארוחות כשרות, התגמשות קטנה מעלה את המלונות והמקומות האפשריים בהמון
לא בשבת, באמצע שבוע.
מלון עם ארוחות כשרות, עדיף.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
איזה מלונות מומלצים באוסטריה?
וובר סן אנטון
תור עולם זדרהאוס

דף חלק

משתמש מקצוען
וובר סן אנטון
תור עולם זדרהאוס
ומלונות אלו הכי קרובים לזלצבורג?

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
ומלונות אלו הכי קרובים לזלצבורג?
זדרהאוס נמצאת בזלצבורגלנד במרחק שעה וחצי מזלצבורג
סן אנטון נמצאת בטירול במרחק 3 שעות מזלצבורג
ושניהם יקריםםם.
אולי ניתן לשכור בסמוך דירה ולהעזר במנינים ובקניית אוכל.

מתמטיקאי

משתמש פעיל
השאלה אם יעזור לכם להיות במקום שהוא מרחק נסיעה ממכולות כשרים וקהילה יהודית לקנות אוכל כשר, אבל לא תוכלו להתפלל במניין כי זה שעה שעתיים נסיעה כל פעם, אבל לקנות אוכל זה יהיה שווה לכם כי מילא תגיעו למקומות האלו, יש מקומות שאפשר להשכיר דירה במלון עם כיריים ומקררים ככה שאם ציוד שתקנו באזור תוכלו לגמרי להסתדר.

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בדקתי עכשיו,
נראה שהטיסות לורונה יקרות יותר מהטיסות למילאנו.
טיסות לונציה גם עכשיו יותר זולות ממילאנו.
גם אם אתם לא רוצים לבקר בונציה, עדיין ונציה יותר קרובה לקנזיי מאשר מילאנו.

אלטע מלמד

משתמש רשום
לא נעים לי להתלבש על אשכול קיים....
אבל אני מחפש אנשים בשוויץ, שמוכנים לקנות לי משהו במיגרוס (רשת חנויות שקיימת בכל פינה בשוויץ)
1690505114449.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה