נמצא נמצאה מצלמה בגני יהושע

ירושליםםם

משתמש רשום
השבת אבידה
השבת אבידה
!!!*שתפו בכל הכח*
!מצאתי מצלמת קנון איכותית יקרה, היום בצהריים בגני יהושע ואני מחפש את הבעלים שלו, תוכלו לפרסם, ולעזור לי למצוא את הבעלים תבורכו! ידידיה
מספר הטלפון שלי
0533023782
1724707675514.png

חי טוב

משתמש פעיל
השבת אבידה
השבת אבידה
!!!*שתפו בכל הכח*
!מצאתי מצלמת קנון איכותית יקרה, היום בצהריים בגני יהושע ואני מחפש את הבעלים שלו, תוכלו לפרסם, ולעזור לי למצוא את הבעלים תבורכו! ידידיה
מספר הטלפון שלי
0533023782
צפה בקובץ המצורף 1752311
לכאו' בגני יהושע שיש שאינם משיבים אבידה הרי אלו שלו. כדאי לשאול רב, ובפרט שיתכן שאינו של שותו"מ.
על פניו זו מצלמה של צלם. נקוה שהוא או היא מבוטחים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה