דרוש מידע נמלים, נמלים.מה הפתרון?

ידיד ה'

משתמש צעיר
בחיים זה לא היה לי
אם יש איזה פרור קטן מיד מקבץ נמלים עליו
אחרי ארוחת ערב על הרצפה מיג מידעות נמלים..
מה עושים??

טאלי

משתמש מקצוען
ממליצה גם מאוד על הג'ל
קניתי אחד מטמבור, לא יודעת מה החברה
שמתי בלילה בבוקר כבר לא היו
גם אותו סיפור ..גרגיר של אוויר והן כבר באות
נעלמו כלא היו .

טאלי

משתמש מקצוען
תודה
@טאלי
@אין יותר מזה
איך קראו לגל ואיפה מורחים אותו??
אני לאיודעת איך קוראים לו , הוא בא באריזה ירוקה אם אני לא טועה
זה לא של סנו (לא ניסיתי את של סנו)
ומפזרים נקודות קטנות בחורים/מאיפה שהן מגיעות , כבר תראה את ההוראות שכתוב על המזרק

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
טופג'ל

אין יותר מזה

משתמש צעיר
אני לאיודעת איך קוראים לו , הוא בא באריזה ירוקה אם אני לא טועה
זה לא של סנו (לא ניסיתי את של סנו)
ומפזרים נקודות קטנות בחורים/מאיפה שהן מגיעות , כבר תראה את ההוראות שכתוב על המזרק
יש K3
אנחנו לפחות קונים וזה מאד טוב..

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
(צריך לשים לב אם יש תינוק זוחל)
אני משתמשת בK333 והוא מעולה.
מרססת פעם בשנה בערך בפנלים, ואם יש חדר שאני רואה אני מרססת יותר. וב"ה אין נמלים.

שימי.ס

משתמש חדש
יש לנו בבית שתי סוגים

K3 פיתיון ג’ל קוטל תיקנים בבית ובחצר

K-300 לקטילה מיידית ומתמשכת
ובעיני השני הרבה יותר טוב!!!

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
טופג'ל הכי טוב
ותרופת סבתא- הייתי השבת אצל סבתא לי והיא אמרה לי שהיא מפזרת ברחבי הבית
מלח לימון וזה מבריח נמלים- לא ניסיתי בעצמי.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רק טופג’ל המקורי!
יקר יותר אבל יעיל פי כמה מניסיון.
אל תתפתו לקנות את הזולים יותר.
ואגב, מזרק קטן מחזיק לנו יותר משנה. צריך לשים ממש כמה נקודות בפינות שהנמלים מסתובבות, וזהו!!

ידיד ה'

משתמש צעיר
רק טופג’ל המקורי!
יקר יותר אבל יעיל פי כמה מניסיון.
אל תתפתו לקנות את הזולים יותר.
ואגב, מזרק קטן מחזיק לנו יותר משנה. צריך לשים ממש כמה נקודות בפינות שהנמלים מסתובבות, וזהו!!
תודה!!
איפה קונים דבר כזה? בטמבור?

יוסיK

משתמש מקצוען
כמו שכתבו, ג'ל נגד נמלים, יש כל מיני חברות לא חייבים דווקא משהו מסוים, העיקרון זהה.
חשוב להבין איך החומר פועל כדי להפיק ממנו את התועלת המקסימלית.
יש בחומר משהו שמושך את הנמלים, זה מגרה אותן וטעים להם הם אוכלות ממנו ולוקחות לקן.
יש בו גם רעל, אבל לא כזה שהורג מיד אלא רעל מושהה, כלומר הנמלים אוכלות אותו ואחרי זמן מה הן חשות לא בטוב, חוזרות לקן ונופחות את נשמתן.
היות ונמלים מטבען מתפרנסות מגוויות חברותיהן, הנמלים שבקן אוכלות את הנמים שמתו ומורעלות בעצמן וכן הלאה..
איך מיישמים:
עוקבים אחרי הנמלים מאתרים את נתיבי ההליכה שלהם ושמים טיפות מהחומר במקומות שהם יפגשו אותם תוך כדי הליכה, חשוב לא לשים את החומר במקום שילדים עלולים לגעת בו ושלא יבוא במגע עם מאכלים.
אפשר לראות איך/אם הנמלים מצאו את החומר נהנים ממנו, לאחל להם בתיאבון, לשובע ולא לרזון למוות ולא לחיים.
תוך יום יומיים הם אמורות להיעלם מהשטח, יתכן שאחרי שבוע שבועיים תצטרכו לחזור וליישם את החומר, אח"כ אמור להיות שקט לתקופה.
חשוב מאוד לא לרסס במקביל חומרי הדברה ותרסיסים למיניהם זה פוגע בהשפעה על שאר הנמלים שבקן, הסבלנות במקרה הזה משתלמת.
בהצלחה

בהמשך
כמו שכתבו, ג'ל נגד נמלים, יש כל מיני חברות לא חייבים דווקא משהו מסוים, העיקרון זהה.
חשוב להבין איך החומר פועל כדי להפיק ממנו את התועלת המקסימלית.
יש בחומר משהו שמושך את הנמלים, זה מגרה אותן וטעים להם הם אוכלות ממנו ולוקחות לקן.
יש בו גם רעל, אבל לא כזה שהורג מיד אלא רעל מושהה, כלומר הנמלים אוכלות אותו ואחרי זמן מה הן חשות לא בטוב, חוזרות לקן ונופחות את נשמתן.
היות ונמלים מטבען מתפרנסות מגוויות חברותיהן, הנמלים שבקן אוכלות את הנמים שמתו ומורעלות בעצמן וכן הלאה..
איך מיישמים:
עוקבים אחרי הנמלים מאתרים את נתיבי ההליכה שלהם ושמים טיפות מהחומר במקומות שהם יפגשו אותם תוך כדי הליכה, חשוב לא לשים את החומר במקום שילדים עלולים לגעת בו ושלא יבוא במגע עם מאכלים.
אפשר לראות איך/אם הנמלים מצאו את החומר נהנים ממנו, לאחל להם בתיאבון, לשובע ולא לרזון למוות ולא לחיים.
תוך יום יומיים הם אמורות להיעלם מהשטח, יתכן שאחרי שבוע שבועיים תצטרכו לחזור וליישם את החומר, אח"כ אמור להיות שקט לתקופה.
חשוב מאוד לא לרסס במקביל חומרי הדברה ותרסיסים למיניהם זה פוגע בהשפעה על שאר הנמלים שבקן, הסבלנות במקרה הזה משתלמת.
בהצלחה
מנסיון מומלץ לקנות ג'ל נגד תיקנים יעיל גם לנמלים וההשפעה הרבה יותר טובה, כמו כןאם מדובר על זן אלים של נמלים הג'ל הרגיל לא ישפיע, בנוסף לפעמים צריך להתאזר בסבלנות כי אם זה זן אלים או קן מתפתח ביותר [עם ילודה גבוהה😜] באמת ייקח להם כמה ימים עד שהרעל ימגר את הקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה