שיר נמאס לי מכותרות אז פשוט שיר

.חיה פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
לא ברור איך המוח שלי עובד, אבל @וריטסרום , ה"געגוע" שלך הקפיץ לי את השיר הזה . אולי כי הוא נכתב כשהרגש היה עוצמתי במיוחד, ואולי לא, מה שבטוח זה שאין לי מושג

לב שבור
ושוב הבכי רוצה להשתחרר
לפני שניה נרדם, איך כבר התעורר?
אף אחד לא מבין אותי, מתסכל!
שמישהו יסביר איך ניתן לסקל
כאב ובלבול של שכל כבול
חרדות וחידות של לב חבול

ושוב בעיניי ניכר ערפל
העולם כבד, על כתפיי נופל
רוצה לצרוח בקול חזק
התחושה היא כי גרוני - נאזק
זעקה רותחת אין איש ישמע
מי יצליח למחות לי דמעה

כלפי חוץ הכל נהדר
אז מדוע הרון מליבי נעדר?
כיצד ניתן ללבות צהלה
אליה נפשי ייחלה, שאלה
מתי יתכלה השברון, הבלבול?
חוששני שהוא חצה את הגבול!

רופא שבורי לב, את בתך אל תשכח
את משאלתי לשמוח תיקח​

נערך לאחרונה ב:

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא ברור איך המוח שלי עובד, אבל @וריטסרום , ה"געגוע" שלך הקפיץ לי את השיר הזה . אולי כי הוא נכתב כשהרגש היה עוצמתי במיוחד, ואולי לא, מה שבטוח זה שאין לי מושג

לב שבור
ושוב הבכי רוצה להשתחרר
לפני שניה נרדם, איך כבר התעורר?
אף אחד לא מבין אותי, מתסכל!
שמישהו יסביר איך ניתן לסקל
כאב ובלבול של שכל כבול
חרדות וחידות של לב חבול

ושוב בעיניי ניכר ערפל
העולם כבד, על כתפיי נופל
רוצה לצרוח בקול חזק
התחושה היא כי גרוני - נאזק
זעקה רותחת אין איש ישמע
מי יצליח למחות לי דמעה

כלפי חוץ הכל נהדר
אז מדוע הרון מליבי נעדר?
כיצד ניתן ללבות צהלה
אליה נפשי ייחלה, שאלה
מתי יתכלה השברון, הבלבול?
חוששני שהוא חצה את הגבול!

רופא שבורי לב, את בתך אל תשכח
את משאלתי לשמוח תיקח​
אהבתי את השיר
ויותר מזה את הכותרת..

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הרון מליבי נעדר
במחשבה ראשונה,
המילה רון מתייחסת להשמעת קול נלהב שמבטא את השמחה החוצה כמו 'צהלי ורוני' ולא לשמחה פנימית השרויה במעמקי הלב
ובמחשבה שניה,
כמו שרבים וטובים נוהגים לכתוב 'הלב מתרונן משמחה' ובתהילים כתוב "כגבור מתרונן מיין" ייתכן וזה בא בהשאלה, בדומה לאדם ששמח ומרים את דיבורו גם הלב מתרונן משמחה, אבל בתרגום ראיתי שתרגם מתרונן מלשון מתפקח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה