דרוש מידע ניתן לפרסם באתר סקרים לצורך מידע חיוני?

אפרת קופמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היי.
אשמח לדעת אם אפשר לפרסם באתר סקרים של גוגל פורמס לצורך אנליזה וסקירת נתונים לבניית ויצירת אסטרטגיה שיווקית.
אם כן, באיזה פורום? באיזה תנאים? זה יכול לעזור לי ולייעל את עבודתי מאוד.
תודה רבה לעונים ולעונות.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היי.
אשמח לדעת אם אפשר לפרסם באתר סקרים של גוגל פורמס לצורך אנליזה וסקירת נתונים לבניית ויצירת אסטרטגיה שיווקית.
אם כן, באיזה פורום? באיזה תנאים? זה יכול לעזור לי ולייעל את עבודתי מאוד.
תודה רבה לעונים ולעונות.
באא"ר אין אפשרות ללא אישור ממחלקת שיווק

אם זה סקר בנושא אסטרטגיה, עם תוכן מקצועי ולא שיווקי, וללא איסוף כתובות מייל, ייתכן וניתן בפורום קופי', תלוי כל סקר לגופו, ובשיקול דעת מנהלי הפורום.

אפרת קופמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
באא"ר אין אפשרות ללא אישור ממחלקת שיווק

אם זה סקר בנושא אסטרטגיה, עם תוכן מקצועי ולא שיווקי, וללא איסוף כתובות מייל, ייתכן וניתן בפורום קופי', תלוי כל סקר לגופו, ובשיקול דעת מנהלי הפורום.
זה תוכן אסטרטגיה מקצועי, אבל עם איסוף כתובות מייל לצורך הגרלה, אז אסור? רק אם הסקר ללא איסוף כתובות מייל מותר?
אשמח לדעת לפעמים הבאות. תודה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הבנתי. אם אני יכולה לדבר בנושא? איתך?
מחלקת פרסום
1715088907361.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה