אלי-אקספרס ניתן לעלות כל קישור גם ללא ניסיון! אין להתדיין כלל!

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
משחק ממכר לילדים- מרכיבים בנינים ומבנים עם מגלשות ואחרי זה מגלשים בהם כדורים- ממכר!

שימו לב שיש 2 גדלים לחלקים גדול וקטן- משמעותי שלא תתבלבלו- לי יש את שניהם (מטעות :rolleyes:)

ק.ש. מניסיון

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
מגוון ענק ומטורף של גופי תאורה/פנסים/שרשראות תאורה ועוד!
אלו מטורפים בכל פרמטר! :eek:

וגם אלו בקטגוריה הנכונה :)
זיהו מגוון מטורף לא יכולתי לוותר על כלום! ציונים של הרוב 4.9!!!
ק.ש.

אברהם א

משתמש פעיל
המלצה חמה על כותש שום מאסיבי איכותי ועוצמתי

כבר 4 שנים ועדיין לא מגלה סימני עייפות.

היה לי את הכותש שום של איקאה, ומנסיון אין מה להשוות, מאסיבי, קל לניקוי, פשוט חיה רעה.

נכון אפשר למצוא בעלי אקספרס גם ב-10 ש"ח אבל אם אתם רוצים משהו שתהנו ממנו לאורך ימים ושנים, וגם איכות כתישה, אל תחסכו בענין, שלמו סה"כ 38 ש"ח ותחזרו להודות לי.

כותש שום מאסיבי ואיכותי

S88a7d219484a48bab9b3a920599d57a2U.jpg

S138f2e698c8c49e381e0f5178ef52bb6Q.jpg

יש גם אופצייה לכתוש בלי לקלוף, בערך כמו שישראל עושה בלבנון.

Sb4c1c1c002cc4edc99b02853d9aec0a88.jpg

ק.ש מנסיון של שנים רבות

אלי @@@

משתמש מקצוען
תכשיטים מדהימים שנתקלתי בהם לאחרונה
תכשיטי כסף 100% סטרלינג מצופה זהב 18K משובצים ביהלומי מואסנייט ( מידע על אבני מואסנייט)
המוכר מתחייב לתעודות

ק.ש

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סרט תחרה עם קטיפה מהמם הגיע מהר

סרט חמוד לילדות גם הגיע ממש מהר

סוודר תלבושת מהמם

סרפן קטיפה מהמם

סרט קטיפה עם אות

בגד מושלם לתינוקות

משקפת שחיה עם מספר

סרט קטיפה שחור יפה

עגילים חמודות לילדות

ק.ש.
הכל מהזמנות שלי

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
בקבוק מים פלסטיק שקוף 2 ליטר- נדיר באיכותו

קניתי לאשתי לתחילת שנה והייתי צריך להזמין לכל החברות שלה שראו אותו

איכות מצוינת וכמעט בחינם למי שיודע כמה הוא עולה בארץ!

ק.ש. מניסיון מוצלח מאוד!

blue eagle

משתמש מקצוען
לקהילת הצלמים
מעלה כמה קישורים חמודים ושוים מחנויות טובות!

אמבטיה

מיטה חמודה
סל סל לתינוק
חצאית פרח
סמיכת רקע פרווה
צעצועים לצילומים (קישור מומלץ מאוד)
ראש פרח
שמיכת תינוק
ק.ש.

אברהם א

משתמש פעיל
פתרון חמוד לתינוקות מפונקים שרוצים להיות על הידיים (אין פה המלצה, כל אחד יעשה עם עוללו כפי שחננו הבורא)

מטחנת פלפל ומלח, לחובבי הטריות והארומה

כלי חמוד לאחסון דגני בוקר, למרות שזה מפורסם בתור כלי לאחסון מזון לכלבים, לא רואה הבדל, בין המחשבה של היצרן, לבין החלטת הצרכן

סטים מהממים במחיר בדיחה

ערכת עזרה ראשונה בכלום כסף

ק.ש

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען

אברהם א

משתמש פעיל
גוזז ציפורניים הכי טוב שהיה לי אי פעם

שנים שנים שאני משתמש בזה וממליץ למי שרוצה קוצץ שגוזז מעולה את הציפורניים.

היו לי למעלה מ-10 סוגים, הזמנתי בזמנו מאביי, קניתי בארץ, אין אין על זה, כל מי שיזמין יודה לי. ללא יוצא מן הכלל.

מגיע ב-2 גדלים, אני אוהב אישית את הגדול.

קנו קצצו גזזו ותהנו.

גוזז/קוצץ ציפורניים איכותי במיוחד

HTB1RV6dX2fsK1RjSszgq6yXzpXaY.jpg

יש גם פיצ'ר נחמד לשיוף הציפורניים, בבפנוכו של הקוצץ, גם איכותי מאוד.

HTB1rjHaX4rvK1RjSszeq6yObFXaQ.jpg

ק.ש מנסיון הזמנתי למעלה מ-10 כאלו, חלק חלקתי, וחלק לילדים בישיבות, ועוד 4 רזרבה, הם פשוט לא נגמרים, לא יאומן.

אברהם א

משתמש פעיל
קניתם דג סלמון טרי, בקשתם מהמוכר שיקפיד להוציא את כל העצמות, אבל ההוא לא הכי יסודי

קבלו את המוצר הזה, יש לי בבית כזה, ואין לי נסיון עם זה, אבל מה כבר יכול להיות, ממליץ מומלץ להחזיק כזה בארסנל של סכו"ם המטבח.

פינצטה להוצאת עצמות מהפיש

Hc5655ee66a1640f0bb8561ab0648d587V.jpg

ק.ש נסיון עם סוג אחר כאמור לעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה