ספק ותשתית ניתוק של חיבור אינטרנט או wi fi לצמיתות מהמחשב דחוף!!!

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי ניתק החוט יחד עם תוכנה "וויפרי" יכול להיות מענה הולם
כמו שכתבו ,עדיין יש קליטה לאינטרנט,אני מעוניינת שלא תהיה אופציה כלל לגלישה לא כשרה ולא פרוצה.
לא דרך wifiולא דרך נקודה חמה,ולא דרך השכנים.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
שאלה נוספת,אם מנתקים את ה-wifi אני מבינה שעדיין ניתן להתחבר דרך נקודה חמה שזה אומר או מהשכנים או מטלפון חכם,השאלה אם ,מתחברים לנקודה חמה מהטלפון ,האינטרנט זמין לאותו רגע,או לכל הזמן, או גם שסוגרים אותו ,אם יש את הקוד או סיסמה[לא מבינה בזה] עדיין יהיה ניתן להתחבר?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שאלה נוספת,אם מנתקים את ה-wifi אני מבינה שעדיין ניתן להתחבר דרך נקודה חמה שזה אומר או מהשכנים או מטלפון חכם,השאלה אם ,מתחברים לנקודה חמה מהטלפון ,האינטרנט זמין לאותו רגע,או לכל הזמן, או גם שסוגרים אותו ,אם יש את הקוד או סיסמה[לא מבינה בזה] עדיין יהיה ניתן להתחבר?
צריך חסימה על המחשב כמו התוכנה של נטפרי, לנתק וויפי זה ''נחמד'' ולא יותר מזה, כי בכמה שקלים קונים כרטיס רשת אלחוטי שמתחבר לUSB...

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לאאוטנט יש תוכנה בשם מאגנט, שמונעת כל קליטת אינטרנט מכל סוג שהוא במחשב.

#מולטי#

משתמש מקצוען
אפשר להתקין חסימה של ״נתיב״ שתחסום גישה להכל ותשאיר רק מייל.
התוכנה של נתיב הולכת עם המחשב לכל מקום. לא משנה לאיזו נקודה מתחברים.
ואי אפשר להסיר אותה לבד.

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
הדרך הנכונה זה אאוטנט אך אין להשיג ברשת ריך להביא להם את המחשב
הדרך הפחות טובה אך מצד שני מיידית להתקין ויפרי ונתיב על המחשב ואז הוא חסום לגמרי (כל דבר אפשר בסופו של דבר לעקוף תלוי כמה ידע יש)

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
עדיין יש גלישה לנטפרי
יש רצוי ויש מצוי..

עם USB תמיד עדיין תיהיה את האפשרות משום שהוא מכיל את הרכיב האלחוטי וגם מתקין את הדרייברים המתאימים
לכן וויפרי תיהיה הגנה מושלמת מהתחברות לאינטרנט פתוח

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אוקיי,במידה ונותק הקבל האלחוטי [הכוונה ה-wifi] מהמחשב האם בכל זאת ניתן להתקין את התוכנה של נתיב כדי שבמקרה ומתחברים עם USB זה יהיה מסונן.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם מחברים בוט חיצוני לאחר התקנת ויפרי ונתיב האם יקלט אינטרנט פרוץ?
וכן, וגם אם מתקינים וינדוס מחדש, וגם אם הולכים לחנות וקונים מחשב חדש, או אייפון וזהו.

מחשבים זה אני !

משתמש פעיל
בוט - מערכת הפעלה
אם משתמשים על אותו מחשב עם מערכת הפעלה שונה אז יהיה אפשרות להתחבר עם סטיק
זה לא פשוט למי שלא מבין
אבל כתבתי שאם נתיב וויפרי אי אפשר להתחבר והוספתי את זה רק כדי שתדעו שתמיד אפשר איכשהו והכל תלוי בידע וברצון בסופו של דבר

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא חייבים להיות צינים ,אני סה"כ מנסה להבין איך הדבר הזה עובד.
סליחה ומחילה
באתי לומר שאין משהו שאי אפשר לעקוף, נקודה.
התקנת בוט או וירטואלזציה, וכד', זה לא ''נפילה רגעית'' זה מישהו שרוצה לעקוף בכל מחיר, והוא יצליח כי הבא להיטמא פותחים לו, חסימה למחשב נועדה להיות למשתמש הבסיסי פלוס, שיודע להתקין ולמחוק תוכנות ולא יותר מזה.

הקטן שבאריות

משתמש צעיר
מה תוכנת "וויפרי",מהיכן משיגים אותה?
כאן
https://netfree.link/wiki/תוכנת_WiFree_2
התקנה פשוטה מאוד של דקה וחצי. האפשרות היחידה להתחבר גם עם נטסטיק או כל פיתרון אחר זה רק לרשת שמסוננת ע"י נטפרי.
ועדיין לפי ההמלצות של נטפרי אם החסימה נועדה עבור מישהו אחר - צעירים וכדו'
כדאי מאוד גם אחר ההתקנה להוסיף חשבון מנהל של מישהו אחר שפחות חוששים עליו.
ואת הצעיר וכדו' לשים כחשבון משתמש ולא כמנהל. כתוספת ביטחון......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה