דרוש מידע ניתוח שרוול

דשים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
האם כדאי לעשות ניתוח שרוול?

מידע זה נדרש מאנשים או נשים שעשו ניתוח שרוול וכבר חלף זמן של שנתיים או יותר.

תודה רבה מראש!!!

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
לדעתי לא מומלץ להחליט או לקבל דעה ע"פ פורום זה,
זה נושא מורכב המצריך יעוץ רפואי ויעוץ עם אנשים שאתה מכיר באופן אישי שעברו את זה.
היה כתבה לא מזמן ב'בקהילה' על אחד שעשה את זה, הניתוח הסתבך והוא הוא כמעט לא היה איתנו, העיתון כתב בצידי הכתבה שהכתבה כמובן לא באה להביע שום דעה וכו', ומנגד אלפי אנשים עברו את הניתוח בהצלחה, המרואיין הוסיף שנדרשת יכולת נפשית בשביל השינוי שמרגישים אחרי הניתוח, שרוצים לאכול ואי אפשר,
לסיכום, הנושא מורכב ויש בו הרבה פרטים, כך שקשה להסתמך על אנשים או ניקים אנונימיים שיענו לך כאן.

ישראל123

משתמש פעיל
לפי מספר הצפיות מובן מאד שאף אחד לא נכנס לנושא כזה שבכותרת נושא מעלימים את הנושא

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
רק מי שהראש שלו עובד 'הפוך על הפוך' יגיב לו
תודה על המחמאה...;)
בסופו של דבר דוקא מי שהראש שלו חושב הפוך על הפוך החליט לעזור ליהודי (על אף ניסיונו האפסי בנושא {60 ק"ג מאז ומעולם}...)
מה שמשאיר בשאלה את אנשי הראש הישר..:)

דשים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
זה לא על חשבון ייעוץ רפואי.

משהו יכול לתת לי מידע האם מרוצה ?

ימד

משתמש מקצוען
3 שנים משורוולת. אני ובעלי.
אני אחרי לידה עליתי 5 ק"ג. בעלי עלה 8 ק"ג.
ירדנו הרבה.
אין ספק שחייבים לשמור. אבל הרבה יותר קל לשמור על הקיים מאשר להגיע אליו אחרי דרך מייגעת ומייזעת אם בכלל....
ממליצה בחום.

rutt

משתמש מקצוען
צריך לקחת בחשבון - מבלי הכללות - שרבים מהאנשים שעברו ניתוח שרוול עברו גם שינוי כלשהו באישיותם.
כך אמר לי אדם שחלק מילדיו עברו ניתוח כזה.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קבלתי במייל!!!

מכירים מישהו שמסתבך עם עצמו רגשית אחרי ניתוח שרוול?

תעשו איתו חסד עצום אם תעבירו לו את ההודעה הזו

שיתכן שאני יוכל לעזור לו מניסיוני האישי בלבד (לפני כחודשיים)!

יעקב שקולניק 054-8482997

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
שלום וברכה.
אני מנותח שרוול שאוטוטו מסיים 5 שנים, ועמן התובנות. לפני הכל - סייעתא דשמיא. ומחובת ההשתדלות:
תנאי ראשון להצלחה - מי שחושב על ניתוח "ניתוח ודי" - זה לא יעבוד.
לניתוח הזה מגיעים מ"דייייייי - ניתוח".
כלומר, הידיעה והתובנה כי נוסו וכשלו כל הדרכים, ואין מוצא זולת הניתוח היא תנאי ראשון להצלחה.
תנאי שני להצלחה - הכנה מנטלית מקיפה, כלומר לא רק ציפיה לחיים אחרים אלא הכנה לקשיים הקטנים הנלווים לניתוח. השלמה עם העובדה כי ההזדמנות טומנת בחובה גם הקרבה, ומוכנות להקריב לשם המטרה.
תנאי שלישי להצלחה - שינוי התזונה מקצה לקצה, והיצמדות להוראות. לאנשים שפגשו אותי אחרי הניתוח והרגישו חובה ליידע אותי כי "תיכף אתה נעלם" (אז זהו שלא... אני עדיין כאן ובע"ה עוד הרבה שנים...) והיו חייבים להתעניין אם הפסקתי לאכול, הייתי עונה כי אדרבה, התחלתי לאכול, עד היום הייתי זולל, במחילה מכבודכם.
תנאי רביעי להצלחה - פעילות גופנית מסודרת ועקבית עוד מלפני הניתוח, וקל וחומר לאחריו. לא מדובר על פעילות של "ליטוף מכשירים" בחדר כושר, או יציאה לטיול בין הערביים. מדובר על סגנון אחר לגמרי, סגנון שהמנותח לא הכיר ולא יכל להכיר לפני הניתוח. יש למה להתמכר.

פשוש

משתמש מקצוען
שלום וברכה.
אני מנותח שרוול שאוטוטו מסיים 5 שנים, ועמן התובנות. לפני הכל - סייעתא דשמיא. ומחובת ההשתדלות:
תנאי ראשון להצלחה - מי שחושב על ניתוח "ניתוח ודי" - זה לא יעבוד.
לניתוח הזה מגיעים מ"דייייייי - ניתוח".
כלומר, הידיעה והתובנה כי נוסו וכשלו כל הדרכים, ואין מוצא זולת הניתוח היא תנאי ראשון להצלחה.
תנאי שני להצלחה - הכנה מנטלית מקיפה, כלומר לא רק ציפיה לחיים אחרים אלא הכנה לקשיים הקטנים הנלווים לניתוח. השלמה עם העובדה כי ההזדמנות טומנת בחובה גם הקרבה, ומוכנות להקריב לשם המטרה.
תנאי שלישי להצלחה - שינוי התזונה מקצה לקצה, והיצמדות להוראות. לאנשים שפגשו אותי אחרי הניתוח והרגישו חובה ליידע אותי כי "תיכף אתה נעלם" (אז זהו שלא... אני עדיין כאן ובע"ה עוד הרבה שנים...) והיו חייבים להתעניין אם הפסקתי לאכול, הייתי עונה כי אדרבה, התחלתי לאכול, עד היום הייתי זולל, במחילה מכבודכם.
תנאי רביעי להצלחה - פעילות גופנית מסודרת ועקבית עוד מלפני הניתוח, וקל וחומר לאחריו. לא מדובר על פעילות של "ליטוף מכשירים" בחדר כושר, או יציאה לטיול בין הערביים. מדובר על סגנון אחר לגמרי, סגנון שהמנותח לא הכיר ולא יכל להכיר לפני הניתוח. יש למה להתמכר.

סליחה אם אני חולק על גדולים ממני אבל בתור בן לאבא שעשה ניתוח שרוול לפני תשע שנים הייתי מעוניין לשתף אתכם בכך שהוא עבר אותו בהצלחה מסחררת עם הורדה של שבעים קילו תוך פחות משנה!!
מלבד זאת במהלך השנים הוא העלה בערך 5-6 קילו לכל היותר וכל זאת בלי שום תנאי מהתנאים שכתבת למעלה.
אבל ודאי שאין כללים ברורים בזה, אלא זה תלוי בגוף של כל אדם בפני עצמו.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
סליחה אם אני חולק על גדולים ממני אבל בתור בן לאבא שעשה ניתוח שרוול לפני תשע שנים הייתי מעוניין לשתף אתכם בכך שהוא עבר אותו בהצלחה מסחררת עם הורדה של שבעים קילו תוך פחות משנה!!
מלבד זאת במהלך השנים הוא העלה בערך 5-6 קילו לכל היותר וכל זאת בלי שום תנאי מהתנאים שכתבת למעלה.
אבל ודאי שאין כללים ברורים בזה, אלא זה תלוי בגוף של כל אדם בפני עצמו.
לדבריך, הוא הלך לעבור את הניתוח כסוג של ספורט תחביבי, סתם בשביל הכיף וכך לא התקיים תנאי א'.
הוא גם עשה זאת ללא הכנה וכך התבטל תנאי ב.
הוא לא שינה את התזונה שלו מלפני הניתוח וכך גם התבטל תנאי ג.
ותנאי ד התבטל, גם כן, והוא הוריד 70 ק"ג (מתוך כמה? אולי זה רק 5%?).
חלמא טבא חזית

פשוש

משתמש מקצוען
לדבריך, הוא הלך לעבור את הניתוח כסוג של ספורט תחביבי, סתם בשביל הכיף וכך לא התקיים תנאי א'.
הוא גם עשה זאת ללא הכנה וכך התבטל תנאי ב.
הוא לא שינה את התזונה שלו מלפני הניתוח וכך גם התבטל תנאי ג.
ותנאי ד התבטל, גם כן, והוא הוריד 70 ק"ג (מתוך כמה? אולי זה רק 5%?).
חלמא טבא חזית

לא התכוונתי שהוא הלך לעשות את זה בתור ספורט, אלא הוא עשה את הניתוח כי הוא רצה לרדת, וע"י כך הרגלי האכילה שלו השתנו מעצם המציאות, שהוא לא יכל לאכול, אבל לא במתכוון או באיזה הדרכה כל שהיא (דיטאנית פסיכולוג וכדו').
וכן לא עשה ספורט אח"כ אפי' יום אחד, ודרך אגב הוא הוריד מ150 ל80 והיום (אחרי תשע שנים), הוא אולי 85, ומה שבעיקר רציתי לומר לכל המתלבטים שלא עושים מחמת התנאים שהצבת שזה לא חייב להיות כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה