קופירייטינג ניתוח קמפיינים לבחירות - לכנסת ה25

מצב
הנושא נעול.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סרטון בחירות של יהדות התורה
חחח בסגי נהור.
משעמם, טיפשי ולא משכנע בעליל!
ומחילה, אבל השחקן צריך לעבור אצלי קורס...
לא קצר ולא קולע.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
סרטון מטופש!!!
ולא מתאים לדגל לעשות סרטון כזה...
יש לי צד שאולי הוא מזוייף כי אני מחובר למייל של דגל התורה ששולחים כל סרטון מיד כשיוצא וזה עדיין לא הגיע....
חחח בסגי נהור.
משעמם, טיפשי ולא משכנע בעליל!
ומחילה, אבל השחקן צריך לעבור אצלי קורס...
לא קצר ולא קולע.
השחקן שם זה איזה אדם שההסרטות שלו מסתובבות ברשתות והוא כאילו משגיח!
ההסרטות שלו כולם מטופשות וברמה יותר רדודה מההסרטה הזו....

הודיה 482

משתמש מקצוען
זה זיוף ב100%!
אני מחובר למייל הרשמי שלהם והם לא שלחו את זה שם
בכללי הרמה רדודה בלי קשר לסרטון.
מזה הצבעים האלה? ירוק דע"ש ואדום מוזר.
מסר רדוד והציבור רדום. אני יודעת על כמה ליטאים שתביישים לבחור ג'. עושים את זה כי יש עליהם לחצים חברתיים אבל בפרוש יש לג' לדאוג. כי בהחלט יש להם פזילות לש"ס. כן לש"ס המפלגה הספרדית שהתדמית שלה עלתה פי מאה .

112123

משתמש מקצוען
כנראה אפי סקקובסקי מברדק הבריז להם...

זה זיוף ב100%!
אני מחובר למייל הרשמי שלהם והם לא שלחו את זה שם
לא בטוח
יכול להיות שהם לא לוקחים על זה אחריות גם בגלל הרמה וגם כי הם לא רוצים להסתבך עם ה"לולב דרי"
שמעניין באמת אם הוא יחזיר להם עקיצה

כח הרצון

משתמש מקצוען
אני יודעת על כמה ליטאים שתביישים לבחור ג'. עושים את זה כי יש עליהם לחצים חברתיים
בטוח???
בגלל קמפיין רדום וסרטון פחות מוצלח (לטעמך,) אנשים ליטאים יתביישו מדעת התורה שלהם?
אגב אם זה עניין של לחץ חברתי הם היו שמים ג' בקלפי בשקט בלי לעדכן אפילו אותך שהם מתביישים
לא תמיד שווה לבנות על משאלות לב אישיות... אח"כ מתאכזבים!

באשר לסרטון, דווקא נראה לי שהסרטון מדבר בדיוק לציבור הצעיר שמשתוקק למערכוני ברד"ק וכו'
כמובן שראשיבע' שהצביע לדגל מאז הקמתה יזוע באי נוחות למראה הסרטון אבל המטרה היא לעורר את השטח הצעיר שנמצא פחות ביתד נאמן ויותר במדיה, וזה בדיוק הדרך
משום מה הזכיר לי את סרטון ביבי וגן הילדים

נערך לאחרונה ב:

112123

משתמש מקצוען
בטוח???
בגלל קמפיין רדום וסרטון פחות מוצלח (לטעמך,) אנשים ליטאים יתביישו מדעת התורה שלהם?
אגב אם זה עניין של לחץ חברתי הם היו שמים ג' בקלפי בשקט בלי לעדכן אפילו אותך שהם מתביישים
לא תמיד שווה לבנות על משאלות לב אישיות... אח"כ מתאכזבים!
חבל שחייו של האשכול יגדעו עוד טרם הבחירות
רק עכשיו מתחילים הקמפיינים המעניינים

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
1665276469942.png

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
ביבי יודע בדיוק מהיו הפצע הפתוח של הישראלים-מחירי הדלק.
גם בבחירות הראשונות(לדעתי, אם לא השניות) הוא הוציא תמונה שלו בתחנת דלק עם איזשהו סלוגן.
לכן מאז כחלק מרכזי מהקמפיין ליברמן דאג שמחירי הדלק רק ירדו.
חכו חכו לאחרי הבחירות....:oops::oops::oops:

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

קליפ סינגל אגו''י

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה