קופירייטינג ניתוח קמפיינים לבחירות - לכנסת ה25

מצב
הנושא נעול.

112123

משתמש מקצוען
ביביבא בב"ב
הולך להיות יותר נזק מתועלת לכל הצדדים
אין עניין לפתוח תיבת פנדורה (בחורי ישיבה יגיעו יהיה חילול ה' והרבנים יאלצו לצאת כנגד האיש...)
עדיף להמשיך עד גבול ר"ג

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
קמפיין ש"ס על יהדות.

img-20220920-wa0164_optimized.jpg

D

Deleted member 107321

אורח
D

Deleted member 107321

אורח

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ביביבא בב"ב
אין עניין לפתוח תיבת פנדורה (בחורי ישיבה יגיעו יהיה חילול ה' והרבנים יאלצו לצאת כנגד האיש...)
עדיף להמשיך עד גבול ר"ג
קריית הרצוג, לא מרכז בני ברק
נראה שהיה מי שחשב לפני שבחרו את המיקום הזה
1663673137479.png

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
בשביל לקרוץ לבחורים הספרדים שלומדים בישיבות האשכנזיות.
כידוע הם מתחילים סליחות ביחד עם האשכנזים, רק שהם אומרים את הסליחות הספרדיות...
א. בדרך כלל אין להם אפשרות לראות את זה
ב. הסרטון הזה לא מדבר אליהם
ג. אולי זה לאשכנזים דלי"ם שונים גם עליהם

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
צודק. ולכן אנחנו בני עדות המזרח היינו רעבים לשינוי בעניין.
תודה.
אני לא מבין מה הבעיה, יש קמפיין/הבטחת בחירות וכו' בשביל להביא מצביעים, ויש את מה שהם עושים בפועל.
[אני לא אומר שהם לא מתעסקים בפועל גם ביוקר המחיה, אלא שבשביל להביא מצביעים מדגישים את מה שחשוב למצביע הפוטנציאלי, מי שמעניין אותו יהדות הוא לא מצביע פוטנציאלי, הוא יצביע על כל מקרה, ולכן הם מקבלים קמפיין משני.]

112123

משתמש מקצוען

קול תורה

משתמש פעיל

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני לא מבין למה הם שמים את המילה "מעונות" מתחת לרגל הדורסת, הייתי שם תמונה של כולל או לפחות את המילה "אברכים"
כי זו סדרה של ציטטות מהעיתונות.
הכתבה המצוטטת היא בעניין המעונות.

האישה הכושית

משתמש צעיר
ביביבא בב"ב

למתענינים: האירוע בוטל

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כי זו סדרה של ציטטות מהעיתונות.
הכתבה המצוטטת היא בעניין המעונות.
אבל המשפט "לא ניתן להם להמשיך לדרוך על האברכים" לא מתאים לתמונה שבה דורכים על מעונות.

הגולם החולם

משתמש מקצוען
הנזק גדול מהתועלת, לכאו' כולם מבינים את זה
אבל השאלה מה חשבו עד עכשיו
הוא הרי לא טירון, ולא פעם ראושונה שהוא היה בבני ברק וראה למה זה גרם

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
למה אני לא מצליח להטמיע את הסרטון הזה?

קבצים מצורפים

• WhatsApp-Video-2022-09-21-at-15.34.34.mp4
    10.8 MB
נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה