אסטרטגיה ניתוח קמפיינים - בחירות לכנסת ה-24

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רוצה להגיב כאן? חובה לאשר שקראת את ההודעה בתחילת האשכול!

• קראתי את הכללים בהודעה הראשונה של אשכול זה.

• אני מודע לאפשרות שהודעתי תימחק ללא הסבר מראש, ועל דעת זה אני מגיב כאן.

• אני מודע שאם אכתוב הודעות שאינן עומדות בכללים, הן יהיו ההודעות האחרונות שלי באשכול זה.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

מירי עוס

משתמש מקצוען
וכבר משקיעים, רצים לקנות ולהצטלם עם מריצה..
אתמהה...
לא נורא זה יד שניה בזול..

ולעצם העניין אני חושבת שדווקא נכון להתייחס לזה כי זה כן יזיק לו, מכיון שהשונאי חרדים הגדולים ביו כה וכה אצלו,
ואת המתונים זה כן עלול להרתיע מלהצביע לו.
מסכימה שזה נראה קצת ילדותי שכולם עומדים סביב המריצה הזו.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
רק לי זה נראה קמפיין קצת ילדותי?
יתכן שיש בזה משהו ילדותי, אבל ויזואל נתפס בתודעה הרבה יותר מאשר משפט. לא יודע כמה משקל למשל תהיה לאמירה של פינדרוס למשל 'איווט, יש לי מריצה מיותרת בחצר'.

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הבעיה בעידן הנוכחי שאין קשב בציבור גם למסרים חשובים.
לכן, כל המפלגות -אצל נתניהו זה בולט- משתמשים בדרכים שונות להשיג את ה'קשב' שכ"כ דרוש.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אמת, אבל כמו שכתבו, ביבי עם הקונגו או המגפון לא נראה יותר בוגר...

לעצם העניין, כפי שנראה מסרטונים באותו אירוע, הם הגיעו למקום לנאום בכנס בחירות (התחילו את המסע "בשליחותם"), ובעודם עומדים ומדברים אחד הפעילים הביא מריצה (שאולי סתם עמדה בצד, ואפי' לא הביא אותה מראש) והם נהנו מהעניין, צחקו והצטלמו.
כמה כוונות של קופירייטרים היה שם, אני מאד מסופק.
ואני חשבתי שהחליטו פעם להתעלם מהאיש.
זו שאלה אחרת, לאו דווקא על התמונה הזו, כי כל הח"כים הגיבו לו, שלא כמו בעבר.
וכל הקמפיין הפעם בנוי על תגובות לאחרים, תשובות על הסתה בתקשורת של פוליטיקאים ושדרנים, אלו דברים שהיו בעבר מתעלמים מקיומם.

מירי עוס

משתמש מקצוען
הסגנון הזה נמצא כעת בשלבי "ניסוי". ימים יגידו אם צלחו...
אני מכירה באופן אישי מישהו חרדי שהצביע בסיבוב השני ג' (אחרי שבראשון לא הצביע למפלגה חרדית) רק בגלל ההסתה של ליברמן.
כמו שפורסם היום: איש התקשורת ארי המניק לעופר חדד ב׳ערוץ 12׳ - ״ההתבטאות של ליברמן גרמה לי להחליט לא להצביע לבנט, אלא להצביע ש״ס. בשעה שאני כחרדי, והמגזר שאליו אני שייך מותקפים, זה הזמן שלנו לצופף שורות ולהוכיח לליברמן שהוא רק מפסיד מאמירות כאלו״.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לעצם העניין, כפי שנראה מסרטונים באותו אירוע, הם הגיעו למקום לנאום בכנס בחירות (התחילו את המסע "בשליחותם"), ובעודם עומדים ומדברים אחד הפעילים הביא מריצה (שאולי סתם עמדה בצד, ואפי' לא הביא אותה מראש) והם נהנו מהעניין, צחקו והצטלמו.
לענ"ד התמונה הזאת מורידה מחומרת האימרה, שעה שהנציגים שלנו נעמדים לתמונת-מריצה מחויכים כולם...

למעשה ישנה כאן הזדמנות לקחת את הסיפור ולהפוך אותו לסדר יום תקשורתי על מנת להוציא ממנו "מטעמים"..
והכל בתגובה ישירה ויאותה.

למשל אפשר להוציא תמונה אשר בו מציגים עיתון 'דער שטירמר' עם מאמרי ההסתה שלו כאשר לצידו תמונת השואה הידועה של 'מריצה עמוסה בגופות'!

וכמצופה.. יגיחו ממאורתם כל "המצקצקים" למיניהם ויזדעקו על "זילות השואה".. והנה מתכון מושלם לכותרות.. וכל העיר כמרקחה...

נערך לאחרונה ב:

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
העלאת קמפיינים קיימים בלבד! (רעיונות לקמפיינים באשכול נפרד).
אשכול נפרד הכוונה ל'אשכול ענוים'? או שיש אשכול אחר יעודי לבחירות? כי חשבתי על משהו...

נערך לאחרונה ב:

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לענ"ד התמונה הזאת מורידה מחומרת האימרה, שעה שהנציגים שלנו נעמדים לתמונה מחויכים כולם...

למעשה ישנה כאן הזדמנות לקחת את הסיפור ולהפוך אותו לסדר יום תקשורתי על מנת להוציא ממנו "מטעמים"..
והכל בתגובה ישירה ויאותה.

למשל אפשר להוציא תמונה אשר בו מציגים עיתון 'דער שטירמר' עם מאמרי ההסתה שלו כאשר לצידו תמונת השואה הידועה של 'מריצה עמוסה בגופות'!

וכמצופה.. יגיחו ממאורתם כל "המצקצקים" למיניהם ויזדעקו על "זילות השואה".. והנה מתכון מושלם לכותרות.. וכל העיר כמרקחה...
כפי ש @הכלבויניק כתב, לא יודע כמה כוונה היה בזה.
דווקא לעניות דעתי התמונה מוציאה את העוקץ מההתבטאות המזעזעת שלו ומגחיכה את הכוונה.

מאמין שמי שנהנה מהאמירה שלו, התפדח כשראה את התמונה הזאת.
לעשות דער שטירמר אולי קצת טוב לקמפיין אבל רע ליהודי חרדי ברחוב חשוך, התגובה הזאת מחזירה לפרופורציות את האיש והאמירה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אשכול נפרד הכוונה ל'אשכול ענוים'? או שיש אשכול אחר יעודי לבחירות? כי חשבתי על משהו...

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
unnamed.jpg

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ביבי בקמפיין מוצלח "חוזרים לחיים!"
זה לא סתם 'קמפיין מוצלח'

זה כבר גזירת הקופון!!
לזה היה מכוונים כל הפעולות והמאמצים של ביבי בחצי שנה האחרונה!!

אם זה לא יעבוד לו..... :eek: :eek:
היועמ״ש הורה לוועדת הבחירות המרכזית: ״לאסור שימוש בסיסמה ״חוזרים לחיים״ בקמפיין הליכוד״ בעקבות עתירת מר"ץ שזה שימוש בסלוגן של משרד הבריאות ורכושו.

נ.ב. כיהודים מאמינים זה שוב תזכורת שכמה שהקמפיינרים מתכננים, לבורא עולם יש תכנון מושלם, אם זה מצב רפואי של האשה, תקרית מול ירדן, וכעת בעיה משפטית..

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
היועמ״ש הורה לוועדת הבחירות המרכזית: ״לאסור שימוש בסיסמה ״חוזרים לחיים״ בקמפיין הליכוד״ בעקבות עתירת מר"ץ שזה שימוש בסלוגן של משרד הבריאות ורכושו.
מעניין אם זה אסור גם בפוסטים בפייסבוק? מן הסתם כן.
אז הנה אחד האחרונים...
1615757744980.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה