דרוש מידע ניתוח דרך מאוחדת

שלויימע

משתמש רשום
אני אמור לעבור עוד שבוע וחצי ניתוח באסותא. יש לי מאוחדת עדיף (וביטוח פרטי שזה קצת בעיה, כי זה התגלה בתקופת אכשרה) עלות הנתווח כ-17 אל"ש. יש מה לעשות בנידון עם מאוחדת? לנסות להוריד במחיר דרך מנהלי קשרי קהילה או רעיון אחר או שזה סגור?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
בדקתם אם זה ניתוח/ מנתח שעובד עם הקופה?
17 אל"ש זה דרך העדיף? דרך שיא בד"כ ההנחה יותר גדולה אבל דרך העדיף גם אמורה להיות הנחה לדוג' הבן שלי עבר ניתוח במדיקה. בפרטי עולה כ- 5000, בעדיף כ- 800 ובשיא כ-500 ש"ח
בד"כ הקופה לא תזוז מרשימת המנתחים שעובדים איתה ולא תיתן הנחה למנתחים אחרים.

שלויימע

משתמש רשום
בדקתם אם זה ניתוח/ מנתח שעובד עם הקופה?
17 אל"ש זה דרך העדיף? דרך שיא בד"כ ההנחה יותר גדולה אבל דרך העדיף גם אמורה להיות הנחה לדוג' הבן שלי עבר ניתוח במדיקה. בפרטי עולה כ- 5000, בעדיף כ- 800 ובשיא כ-500 ש"ח
בד"כ הקופה לא תזוז מרשימת המנתחים שעובדים איתה ולא תיתן הנחה למנתחים אחרים.
זה המנתח שאנחנו רוצים. 17 אל"ש זה דרך העדיף דרך שיא עולה באזור ה- 2500 ש"ח. אם אנחנו מצטרפים עכשיו זה תקופת המתנה של שנה ואין לי אפשרות לחכות.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
בד"כ אין מה לעשות עם זה. (אני כותבת בתור עובדת הקופה)
אבל לנסות לשגע את המנהל קשרי קהילה האזורי או מנהל המרפאה שלכם אף פעם לא יזיק (אולי יתייג אתכם קצת כנודניקים)
(הייתי מנסה לעזור בעצמי אבל כרגע בחופשת מחלה ארוכה של כמה חודשים)

אופססס ;)

משתמש מקצוען
הם מדמים את זה לבעל רכב שהיה לו ביטוח בסיסי ונגנב לו הרכב. חברת הביטוח לא תסתכל עליו משום כיוון אם לא הייתה לו פוליסה מתאימה

שלויימע

משתמש רשום

אופססס ;)

משתמש מקצוען
ויכול כן לעזור?
א"א לדעת. זה הרבה פעמים תלוי במחוז. אצלי בצפון הארץ זה בד"כ מורכב.
בדרך הרגילה אני לא חושבת שיהיה איך להוריד במחיר אבל אולי יקבלו אישור להעביר לוועדת חריגים להחזר חלקי.
מאיפה אתם בארץ? אולי אני יודעת על מתאם טוב באזור שלכם

שלויימע

משתמש רשום
א"א לדעת. זה הרבה פעמים תלוי במחוז. אצלי בצפון הארץ זה בד"כ מורכב.
בדרך הרגילה אני לא חושבת שיהיה איך להוריד במחיר אבל אולי יקבלו אישור להעביר לוועדת חריגים להחזר חלקי.
מאיפה אתם בארץ? אולי אני יודעת על מתאם טוב באזור שלכם
מודיעין עילית

אופססס ;)

משתמש מקצוען
יש שם אחד שאני לא זוכרת את שמו אולי הוא צרפתי או משהו כזה (שמעתי אותו פעם עם מבטא). הבנתי שהוא עובד חזק בד"כ כמובן צריך הרבה ס"ד.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

שלויימע

משתמש רשום
יש שם אחד שאני לא זוכרת את שמו אולי הוא צרפתי או משהו כזה (שמעתי אותו פעם עם מבטא). הבנתי שהוא עובד חזק בד"כ כמובן צריך הרבה ס"ד.

אליהו אוחיון
052-7168886
eli_ohayon#meuhedet.co.il (להחליף # ב-@)

זה הוא. דווקא ניסיתי להתקשר אליו היום ולא הרים. ננסה מחר בעז"ה. אבל מעניין, במזכירות הביאו לי מספר אחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה