דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

יאנקאלע

משתמש מקצוען
השומן מסוכן יותר...
אכן כידוע הרבה צדיקים לא הסכימו לנתח ללא הכרח אמיתי
וכל אחד לגופו של עניין השמנת יתר היא סכנה מהותית ואם ניסו הכל ולא מצליחים אז כנראה ניתוח זה הפתרון תפילות ברכות מרבנים והרבה הצלחה
יש"כ על הבהרת הדברים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מצורף ספר שנכתב על כל הנושא הבריאטרי
בהתחלה על הפן הבריאותי והטכני ואח"כ על השלכות הלכתיות
הספר נמצא במאגר היברובוקס שזה מאגר להורדה חינמית של ספרים תורניים כך שכנראה יש הסכמה מהמחבר לפרסום
אאל"ט מחבר הקונטרס הוא מנותח בריאטרי בעצמו ומו"צ במודיעין עילית

יוני שלום

משתמש מקצוען
אני עשיתי "קיצור" אצל עסליה מקצועי, ענייני, אדיב, פשוט מעולה.
לגופו של עניין ירדתי במשך שנתיים כמעט 60 ק"ג ההתחלה קלי קלות צחקו עלי שאפשר לשמוע אותי מתפנצ'ר. אבל אחרי עשרים קילו העסק נהיה יותר ויותר קשה הקדשתי זמן הייתי ממושמע יותר לעצמי והמון המון כושר (אגב מי שלא התנסה בפלא של סיבולת לב ריאה לא יאמין שאפשר תוך חודש של עבודה להתחיל בפחות מדקה ריצה וכמעט ליפול כפשוטו מרב מאמץ לרמה של ריצה 25 דק' רצוף!! הוספתי לתועלת הכלל)
והגעתי לאן שהגעתי
אך הנה הטוויסט אחרי שנתיים עברתי שינוי בחיים והלו"ז השתנה סדרי עדיפויות וכו' והפסקתי לעשן ומכאן להיום 4 שנים אח"כ אני מוצא את עצמי עם 40 ק"ג יותר באסה...
המסקנות שלי ולא רק מנסיון! המון מחקר על הנושא ושיחות עם חברים והורים לילדים שמנים
א. להיות שמן זו התמודדות אבל הקב"ה הקל עלינו אותה בעזרת עזרים למיניהם ניתוח זה אחד מהם!! אדם שמכיר את עצמו ויודע שיש לו תעצומות נפש להתמודד עם דיאטה כל הכבוד אבל מחקרים מראים שיותר מ90% כמדומני מהסובלים מעודף משקל כרוני לא מצליחים לרזות (ולהישאר רזים לאורך זמן) וחמירא סכנתא מאיסורא
ב. ילדים - ילד שמן זה לא רק התמודדות בריאותית זו לקות!!! חברתית יש לך ילד שמן ואתה לא מוכן לנתח תישא בתוצאות! לא מעטים מעוכבי שידוכים בגלל טענות שונות ומשונות
ג. לא לפחד מלעלות חזרה במשקל! סליחה, בעצם כן לפחד זה יעזור לכם להפנים שזו עבודה ועבודה קשה ולא כדאי לאבד את מה שעבדתם עליו כ"כ קשה וכאן מגיע
ורבותי! הגיע הזמן לומר את זה, רוב האנשים השמנים, הביצועים שלהם לא מתחילים להשתוות לאילו היו רזים!
מנסיון אישי בימי הטובים ישנתי פחות שעה!! בלילה היום אני חזרתי לנחור חזרתי לכושר ירוד עד שקשה לי לסחוב את הקניות הבייתה או כשאני הולך לכולל ערב אחרי ארוחת ערב אני ממש בוכה בעליה כיום אני מזיע בלי סוף זה לא נעים זה מגביל זה פשוט נורא היידעת שהרזים שמתלוננים על החום בבני ברק הם פשוט מפונקים אין להם מושג מה זה לסחוב 140 קילו במעלה רחוב ירושלים בקיץ הלימוד שונה. הריכוז!!! אין מה להשוות. וגם לא נעים באוטובוס כשאנשים מעדיפים לעמוד רק לא לשבת דבק אליך, וכשנופל לך מטבע ברחוב אתה מעדיף לוותר כי המכנסיים שווים יותר. ולא דיברנו על הפן הבריאותי אז אם אתה חושש מהאחוזים שהניתוח נכשל פשוט תהיה כן עם עצמך, פחד זה סביר, סביר באופן קיצוני... אבל יש פסקת התגברות.
ד. הרבה אומרים אם זה לעבוד אז למה שאני לא אתנהג כאילו עשיתי ניתוח. אז כל מי שדיברתי איתו (מהמנותחים כמובן) אמר לי שהוא ניסה את זה פעם אז לא ניתוח זה מתנה זה דירבון עצום ויכולת להכנס למסלול חיים שונה והדבר דומה לסיגריות מי שהפסיק תמיד יהיה לו את היצר לעשן אחת אבל לא קשה לו להתגבר כי הוא שבר את זה אבל להפסיק?! אוהו... וההתמודדות עם ההשמנה, קשה פי כמה וכמה.
ה. סוג הניתוח - אני לא מתחרט שעשיתי קיצור, היות וזה היה נכון לשעתו, לא צפיתי את מה שיקרה איתי בהמשך, ואכן אני מאשים את עצמי במצב, אין ספק, אם את/ה מחשיב את עצמך לאדם בעל אופי, קיצור יספיק. אם לא, לך לפסיכולוג. סתם, תעבוד על עצמך. אין ספק, מיני מעקף בטוח יותר לטווח הארוך, אבל היות ואין בלי עבודה, אז הפשטות היא קיצור, אא"כ אתה מכיר את עצמך ויודע שעדיף לעבור מיני.
(אגב, רופא א' אמר לי שהוא לא ממליץ על מעקף לגברים היות והם נוטים לשכוח לקחת ויטמינים ולזלזל בהם ומגיעים למצבים מאד לא טובים. גם שיקול...)
תכלית העניין למי שסקרן אני אמור בקרוב לעבור ניתוח נוסף, הפעם מיני מעקף...
בהצלחה!

יוני שלום

משתמש מקצוען
מצורף ספר שנכתב על כל הנושא הבריאטרי
בהתחלה על הפן הבריאותי והטכני ואח"כ על השלכות הלכתיות
הספר נמצא במאגר היברובוקס שזה מאגר להורדה חינמית של ספרים תורניים כך שכנראה יש הסכמה מהמחבר לפרסום
מומלץ!
כדאי לשים לב לתאריך, לדוג' לפני פסח ז"א שאין כזית מצה בלילה הראשון

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
כיום, כל הניתוחים הבריאטריים הם אנדוסקופיים
ממש לא!
אנדוסקופי=דרך הפה.
התכוונת ללפרוסקופי=זעיר פולשני.
מה זה ?
ניתוח שרוול רגיל או שיש כמה סוגי ניתוח שרוול?
שרוול אנדוסקופי נעשה דרך הפה.
מקריאה באתר הוא אינו נחשב לניתוח אפילו.
סוג של תפר(הפיך) לאורך הקיבה שמקטינה אותו בעצם ואינה מאפשרת לאכול הרבה.
ניתוח בריאטרי הוא לא הפיך.
האנדוסקופי אינו בסל, וממומן במלואו ע"י המבוטח או ע"י חברת הביטוח שלו.

עט להשכיר

משתמש מקצוען
השאלה היא האם אותה עבודה קשה לפני הניתוח על דיאטה + כושר ואני מדגיש זאת בכוונה
כדי להצליח בדיאטה חייבים להכנס לכושר תחילה בעצימות נמוכה ואח"כ יותר עד שהגוף מתקבע על חיטוב טוב
וחילוף חומרים יעיל
האם בעבודה קשה קודם היה אפשר למנוע את הניתוח או שזה לא היה יעיל?
ניתוח הוא אף פעם לא האופציה הראשונה.
ניגשים אליו אחרי שניסו כבר הכל.

לא יודעת אם השאלה עבור עצמכם או עבור מישהו אחר.
אם עבור עצמכם, לא ניסיתם כבר 1000 סוגי דיאטות?

עט להשכיר

משתמש מקצוען
ממש לא!
אנדוסקופי=דרך הפה.

תיקון קטן: התפר בקיבה בלתי הפיך.

מה שכן - כפי שכבר כתבתי, אם לא שומרים על הכללים הקיבה עלולה לחזור לגודלה הקורי.

עט להשכיר

משתמש מקצוען
לא כתבתי על דעת עצמי. ראיתי באתר כלשהו, ובדקתי שוב כעת, וכתוב שם שהפיך.
אבל באמת את היא בעלת הנסיון, אז כנראה המידע שלי לא נכון.
ראיתי את זה גם, ושאלתי בזמנו את הרופא. אמר לי שזה לא נכון, הרקמות מתאחות והפעולה בלתי הפיכה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא!
אנדוסקופי=דרך הפה.

וואו, תודה על התיקון!

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
האם יש כאן /מכירים מקרוב משורוולים מעל 5 שנים
ששמרו על הירידה? (או לפחות על רובה)

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור מיני מעקף מומלץ??????

דשים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
דיכאון כי אי אפשר לאכול ולהתנחם
ועוד שלל בעיות בריאותיות
שומר נפשו ירחק מזה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה