דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הזמנתי תורים לבדיקות- חלק כבר עשיתי
הייתי אצל דייטנית פעם אחת
מה אני עוד צריכה לדעת?

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
@ברוך אתה תבקשי מהרופא בדיקות דם מלאות מלאות כולל כל הוויטמינים, חומצה פולית, PTT ,TSH וכו'.
צריך תוצאות עדכניות מהתקופה האחרונה, מה שלפני שנה לא רלוונטי.
ואז צריך לעבור עם הדיאטנית על כל הבדיקות. אם צריך תוספים כל שהם להתחיל לקחת במינון הכי גבוהה שהיא מאשרת, כדי להגיע מהר לתוצאות טובות.
אם יש תוצאות חריגות שלא קשורות לתחום התזונה לפנות לרופאה ולשאול אותה אם התוצאה החריגה רלוונטית לניתוח.

@REBEKA997 באיזו קופה את?
אני לא השתמשתי במתאמת כלל, ולא ידעתי שקיים דבר כזה.

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
פתאום אני חושבת אולי @REBEKA997 התכוונת ל'קשרי לקוחות' ?
בה נעזרתי כשהייתי צריכה עוד בדיקה ספציפית אחרי הוועדה ולא היה שום תור בארץ לחודשיים הקרובים. ורציתי ניתוח דחוף.
היא הייתה ממש יעילה! ופתאום הושג תור תוך שבועיים...

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
פתאום אני חושבת אולי @REBEKA997 התכוונת ל'קשרי לקוחות' ?
בה נעזרתי כשהייתי צריכה עוד בדיקה ספציפית אחרי הוועדה ולא היה שום תור בארץ לחודשיים הקרובים. ורציתי ניתוח דחוף.
היא הייתה ממש יעילה! ופתאום הושג תור תוך שבועיים...
לא לא לא לא לא
זו גם שיטה
אבל יש מתאמת בריאטרית רשמית
לא אמרתי שהיא עושה הכל מהר תמיד
אבל יש אותה

הדסולה

משתמש מקצוען
כמה זמן המתנה אורך בד"כ מהפגישה עם עסליה עד הניתוח?
התורים אצלו לייעוץ מאד רחוקים - 3 חודשי המתנה לפחות
אני יכולה לסדר תור ליעוץ תוך כמה ימים,וכבר עזרתי מהיום למחר לאחת המשתתפות פה,אחכ עד לאישור הועדה זה כבר לא תלוי בי או ברופא

הדסולה

משתמש מקצוען
לכן כתבתי שכדאי להיעזר אצל מי שעבר את התהליך. לי המליצו לפני שסיימתי את התהליך להתקשר ולבקש ועדה ולומר שכמעט כמעט סיימתי הכל ולבקש לקבוע תור.
כך גם לגבי עסליה, עוד לפני שהיה אישור ועדה כבר פניתי לקבוע תור ואמרתי שבימים הקרובים אמור להיות לי אישור ועדה ואני כבר רוצה לקבוע תור. (רשמית, קובעים תור רק לאחר אישור ועדה. מעשית, החכימו אותי איך לקצר את הזמן)

כנראה יש לך עוד מחלות רקע. לא אמור לקחת כ"כ הרבה זמן לקבל אישור וועדה (איזו קופה? קבעת תור מוקדם לוועדה?)
ומאד הגיוני שעסליה יוצא לחופש בתקופה הזאת.
בכל מקרה, כדאי לך לדבר עם אפרת המזכירה ולבקש ממנה להקדים לך את התור אם מישהו מבטל.
אצלי זה עבד! יום אחרי שביקשתי כבר היה ביטול ואני הוקדמתי.
ברגע שנמצאים אצלו בועדה, המזכירה כבר מציעה תור לניתוח בשבועות העוקבים. (מי אמר לך חודש המתנה? לי אפרת המזכירה אמרה "לא יומיים אחרי, כן? אבל שבוע אחרי או שבועיים אחרי בטח יש לנו תורים")
למזכירה שלו קוראים אילנית,

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
כנראה יש לו כמה מזכירות. הוא הרי מנתח בכמה בי"ח שונים.
אני נותחתי אצל עסליה ברמבם, בעלות 36 ש"ח (התחייבות) ולמזכירה שלו שם קוראים אפרת...

נערך לאחרונה ב:

הדסולה

משתמש מקצוען
כנראה המזכירה שלו באסותא היא אילנית.
אני נותחתי אצל עסליה ברמבם, בעלות 36 ש"ח (התחייבות) ולמזכירה שלו שם קוראים
כנראה המזכירה שלו באסותא היא אילנית.
אני נותחתי אצל עסליה ברמבם, בעלות 36 ש"ח (התחייבות) ולמזכירה שלו שם קוראים אפרת...
אני נותחתי באלישע דרך מאוחדת אפילו 36 שח לא שלמתי

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם קובעים תור לדיאטנית כל שבוע זה בסדר?
או שצריך כל שבועיים
והאם חייבים לרדת במשקל קצת להראות רצינות?

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
או שצריך כל שבועיים
צריך לציין שאלו תורים לבריאטרי!
כל תור ארוך יותר
וכמדומני הם רוצים פעם בשבועיים
חובה להראות רצינות
5 אחוזים מהמשקל-ירידה

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
או שצריך כל שבועיים
מומלץ. מספיקה ירידה מינורית. במכבי הדיאטנית אמרה לי במפורש שאני לא חייבת לרדת, אבל זה הגיוני שארד.
מטרת הדיאטנית היא לוודא שאת מוכנה לדיאטה שאחרי הניתוח.
שאת מבינה שחשוב לאכול קודם חלבונים, אח"כ ירקות ואח"כ את הפחמימה.
שאת מצליחה להפריד בין אוכל לשתיה. מצליחה להימנע ממוגז. לומדת להתרגל לשתיית מים ופחות ממותק או דייאט.
שאת מתרגלת אכילה איטית, מספיק לעיסות לכל ביס.
שאת מבינה את החשיבות של פעילות גופנית ומתחילה ליישם (2 הליכות בשבוע חצי שעה, גם בסדר)
שאת נמנעת מאכילה נשנשנית ולומדת לבנות את סדר-יום האכילה שלך. (ארוחה כל 3 ש')
שאת מודעת לכך שתצטרכי לקחת תוספי תזונה לכל החיים. (מולטי ויטמין)

אם את מצליחה להראות לה רצינות בכל הנ"ל (לא הכל במפגש אחד, כן?) היא תסתפק בשלושה מפגשים.
אם את מתקשה ליישם או לקבל או להתרגל לכל הנ"ל מספר המפגשים גדל. וזה בסדר. כל אחד והקצב שלו.

תבואי חדורת מוטיבציה! רצינות! תכיני את כל השאלות שיש לך! עם מלא אופטימיות ומצב רוח!
המפגש הוא פעם בשבועיים. א"א פחות מזה.

לגבי רעב, לא תחושי כך כלל כי לא מדברים על כמויות! את יכולה (כרגע) לאכול הרבה, אבל לפי ההכוונה.
הדיאטנית הסבירה לי שהחשיבות של המפגשים היא לא להוריד כמות מזון, כי זה הבריאטרי יעשה ממילא.
המטרה היא להרגיל לאורח חיים בריא ומסודר, ולקנות הרגלים טובים.
צריך לציין שאלו תורים לבריאטרי!
כל תור ארוך יותר
וכמדומני הם רוצים פעם בשבועיים
חובה להראות רצינות
5 אחוזים מהמשקל-ירידה
@REBEKA997 היקרה! ממני לא ביקשו לציין שזה תור לבריאטרי. כנראה יש שוני בין הקופות.
וממני גם לא דרשו ירידה של 5%, כנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה