דרוש מידע ניקיון בניין

די

משתמש סופר מקצוען
אתם מדברים על מנקה פרטי דרך הוועד בית
או על חברה של וועד בית?
כי אצלנו משלמים הו"ק לחברה (160 ש,ח, בנין חדש, 8 קומות + מינוס, חדר עגלות חדר אופנים וחדר אשפה, 2 מעליות) ומנקים לנו3-4 פעמים בשבוע מדהים. יום חמישי כולל קרצוף דלתות וקירות, פעם בחודש ניקוי יסודי של חדר עגלות, חדר אופנים וחדר אשפה
אצלינו מנקה פרטי דרך הוועד בית.
אני מאמין שניקיון 3-4 פעמים בשבוע מדובר רק בלובי הכניסה לבניין.
לכאורה יש כאן דברים שלא כתבתם כי רק ביטוח לשתי מעליות עולה לפחות 1500 ש"ח. אולי חשמל לא דולק באופן קבוע. מנקה בטח לא יהודי.
לא כתבתם אם מנקים עם סמרטוט או שפיכת מים

האושר של החיים

משתמש רשום
אצלינו מנקה פרטי דרך הוועד בית.
אני מאמין שניקיון 3-4 פעמים בשבוע מדובר רק בלובי הכניסה לבניין.
לכאורה יש כאן דברים שלא כתבתם כי רק ביטוח לשתי מעליות עולה לפחות 1500 ש"ח. אולי חשמל לא דולק באופן קבוע. מנקה בטח לא יהודי.
לא כתבתם אם מנקים עם סמרטוט או שפיכת מים
טוב, אז החשמל דולק ללא הפסקה והחלפת נורות וכו' - עליהם
והנקיון דווקא מדובר על כל הבנין... וכן, עם שפיכת מים ממש (שהיינו צריכים לבקש שהמנקה לא יבוא בערב כי יש ילדים)
המנקה - אכן, אין לי מושג אם יהודי, אבל למה משנה אם נקי היטב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה