מידע שימושי ניקוי רעלים פוראבר

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צריך להפריד בין "חברת פוראוור" ל"משווקי פוראוור"
"חברת פוראוור" עומדת מאחורי כל מילה באתר הבית שלה:
כל השאר מצריך באמת בירור יותר לעומק.
מה ההפרדה?
האם המשווקים הם לא מטעם החברה?

הרב הגו-N

משתמש פעיל
בלת"ק אשתו.
שלום לכולם!!
מי שבאמת רוצה לדעת על מוצרי פוראוור, שישאל כאלה עם ניסיון אישי עכשווי, ולא כאלה ששמעו מ... שנראה להם ש... שפגשו פעם מוצר... בלה בלה בלה מי שמכיר מקרוב יכול לספר באמת!!!
כי כנראה יש אנשים שמתבלבלים עם מוצרים וחברות אחרות....
אני, מניסיון אישי, עכשווי, ויומיומי עם מוצרי פוראוור, יודעת שלכל אבל לכככללל המוצרים יש אישורי משרד הבריאות של ישראל, ארה"ב ואירופה.
כל המוצרים שלהם מדהימים! יעילים ומאד מאד מאד משפרים את ההרגשה, הבריאות, המראה ועוד...
המון אנשים שאני מכירה באופן אישי נעזרו במוצרים ונפטרו מבעיות בריאותיות שסבלו מהם שנים, כמו בעיות עיכול שונות, אטופיק דרמטיטיס - אסטמת העור, העלאת אנרגיה, פתרון לבעיות פוריות שונות, החלמה מהירה וטובה מהקורונה וכו' בקיצור יש להם מענה כמעט לכל בעיה,
מוצרי קוסמטיקה מדהימים!! אנטי אייג'ינג איכותיים וזולים יחסית. ותוכנית ניקוי הרעלים שלהם ג"כ מדהימה ונותנת תוצאות טובות.
זה נכון בהחלט שישנם כאלו שרגישים למוצרים מסויימים, ועל כך הם יקבלו החזר כספי מלא (עד חודש מקניית המוצר) מהמשווק שממנו קנו את המוצר, (והוא ג"כ יקבל החזר כספי המחברה).
זאת ההתנהלות של החברה מאז היותה קיימת, מעל 40 שנה, ביותר מ 160 מדינות ברחבי העולם.
זה מראה לכם שהחברה הזאת אמינה ועומדת מאחורי המוצרים שלה, והנה, אם המוצרים לא היו טובים, הלקוחות היו מחזירים... וממילא החברה הייתה קורסת, אבל לא, רוב רובם של האנשים נהנים מהמוצרים וקונים שוב ושוב.
ואגב, החברה נותנת ללקוח אחריות על המוצר לא רק אם הוא רגיש אליו, אלא גם אם הוא לא נהנה מכל סיבה שהיא, כמו לא אהב את המרקם, את הטעם, הריח וכו'.
וגם, עם יד על הלב, תגידו לי אתם, ככללל הדברים שרופא נותן, משחות, אנטיביוטיקות ותרופות למיניהם עוזרים לכככולם אותו דבר??? ממש לא! יש אחד שנהנה ונענה, יש אחר שלא ראה שום שינוי או שיפור, ויש שאפילו אפילו חלילה נפגע, ואני בטוחה שמתרופות ודברים כימיים יש הרבה יותר אחוזי "נפגעים" מאשר מהמוצרים הטבעיים של חברת פוראוור, והם אף פעם!!! לא מקבלים החזר!!!! מאף אחד.
בהחלט, צריך , כדאי ומומלץ לקנות את המוצרים ממשווק ישר, שמכיר את המוצרים טוב, ויודע להתאים את הטיפול הנכון לכל בעיה, מחלה, סוג עור וכד', (לפעמים יבקשו אבחון רופא כדי לתת טיפול עוד יותר מדויק ונכון) ואם חלילה קרה שהלקוח לא מרוצה, הוא לא ישלח אותם לחברה, כי הוא אמור להחזיר את הכסף ללקוח ולהתנהל מול החברה כדי להחזיר את הכסף לעצמו.
המון הצלחה ובריאות לכולם!!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
טעות
על הדיאדורנט והשפתון אין אישור של משרד הבריאות הישראלי
אלו שמוכרים אותו בארץ קונים מחו"ל
למה לכתוב מידע לא נכון ?
החזקתי לפני רגע ביד דאודורנט ויש שם מדבקה שכתוב שם 'ברשיון משרד הבריאות' עם מספר פטנט ואזהרה על רגישויות

tsivyaf

משתמש פעיל
אני ובעלי עשינו את ניקוי הרעלים
של ה- 9 ימים מדויק לפי כל הכללים
לצערנו לא הרגשנו שום שינוי
לא בהרגשה ולא במשקל

הרב הגו-N

משתמש פעיל
טעות
על הדיאדורנט והשפתון אין אישור של משרד הבריאות הישראלי
אלו שמוכרים אותו בארץ קונים מחו"ל
למה לכתוב מידע לא נכון ?
החזקתי לפני רגע ביד דאודורנט ויש שם מדבקה שכתוב שם 'ברשיון משרד הבריאות' עם מספר פטנט ואזהרה על רגישויות
שתיכם צודקים,
העניין הוא, שבגלל שהוא חסר בחברה בארץ, יש כאלו שמשיגים מחו"ל (עם אישורי משרד הבריאות של ארה"ב)

נערך לאחרונה ב:

סמילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למה לכתוב מידע לא נכון ?
מתנצלת
זה כנראה חדש ממש האישור
אני הייתי משווקת עד לפני חודשיים ואמרו לנו שאי אפשר לקנות את הדיאודורנטים פה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מתנצלת
זה כנראה חדש ממש האישור
אני הייתי משווקת עד לפני חודשיים ואמרו לנו שאי אפשר לקנות את הדיאודורנטים פה
א. זה לא חדש
ב. יכול שזה בגלל זה
שתיכם צודקים,
העניין הוא, שבגלל שהוא חסר בחברה בארץ, יש כאלו שמשיגים מחו"ל (עם אישורי משרד הבריאות של ארה"ב)
עקב הביקוש הרב, ומשווקים אותו בלי האישור הישראלי.
ואגב, ע"פ נהלי החברה, זה לא חוקי.

סמילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
א. זה לא חדש
ב. יכול שזה בגלל זה
אוקי תודה
אז שוב מתנצלת על המידע הלא נכון שהבנתי כתור משווקת
(המנהלת שלי אמרה לי פעם שיש שם חומר שמשרד הבריאות הישראלי לא מאשר, מוזר...)
ורק מזכירה שזה לא הדיון פה אלא הערה צדדית שרציתי לדייק

סמילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קשה עד בלתי אפשרי לעמוד 100% בתכנית הזאת של הניקוי רעלים
בפרט למי שיש לו הרגלי אכילה מסויימים...
אני ובעלי עשינו את ניקוי הרעלים
של ה- 9 ימים מדויק לפי כל הכללים
לצערנו לא הרגשנו שום שינוי
לא בהרגשה ולא במשקל
כל הכבוד :) :) :)

בלוק