דרוש מידע ניקוי פמוטים

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
מכסף ???
הכי יפה-
לקחת חומר ניקוי כלי כסף, למרוח על הפמוט בנדיבות קלה, ולנגב עם נייר טואלט או נייר סופג, ולאחר הניגוב להעביר עוד ניגוב עם מעט לחץ (בזהירות!!!) ע"מ שזה יבריק.
הכי מהר-
לקחת כלי גדול, לשים חתיכה גדולה של נייר כס, כפית סודה לשתיה על כל ליטר מים רותחים (הכמויות לא מאוד משנות) ולטבול את הכלי כסף כחצי דקה בתוכו, להוציא ולנגב כנ"ל - נייר טואלט'סופג מעט בחוזקה. תוצאו מדהימות!!!!

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מכסף ???
הכי יפה-
לקחת חומר ניקוי כלי כסף, למרוח על הפמוט בנדיבות קלה, ולנגב עם נייר טואלט או נייר סופג, ולאחר הניגוב להעביר עוד ניגוב עם מעט לחץ (בזהירות!!!) ע"מ שזה יבריק.
הכי מהר-
לקחת כלי גדול, לשים חתיכה גדולה של נייר כס, כפית סודה לשתיה על כל ליטר מים רותחים (הכמויות לא מאוד משנות) ולטבול את הכלי כסף כחצי דקה בתוכו, להוציא ולנגב כנ"ל - נייר טואלט'סופג מעט בחוזקה. תוצאו מדהימות!!!!
זהירות,
הפתרון השני יכול להוריד גם עיטורים שחורים שעושים בכוונה על הכלי כסף
שימו לב וקחו בחשבון.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
יש ספרי של חברת יעקובי פס ורוד עם נוצה - השנה הברקתי איתו וממש נהנתי יצא חדש.
משפריצים ספריי על הפמוטים מחכים 30 שניות ומנגבים עם סמרטוט טובה ורכה

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
אני משתמשת כבר שנים בsilvo. בעיניי החומר הכי מוצלח. קל מהיר ויוצא מבריק!!
יש ספרי של חברת יעקובי פס ורוד עם נוצה - השנה הברקתי איתו וממש נהנתי יצא חדש.
משפריצים ספריי על הפמוטים מחכים 30 שניות ומנגבים עם סמרטוט טובה ורכה
זה טוב גם לפמוטים גדולים עם הרבה פיתוחים ומקומות שקשה לנקות?

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כבר עלה לדיון פעמים רבות כאן בפורום
כחובב כלי כסף אני יכול לומר שהשאלה העיקרית מה המצב של הפמוטים, והאם הלכלוך הוא בצבע שחור או צבע חום שנראה כמו כתמים.

אם הלכלוך הוא בצבע שחור, כלומר חומצה חיצונית יותר, כל חומר ניקוי איכותי והברשה קלה תצליח להוריד את הצבע השחור, וכיום יש מטלית שמבריקים איתה את הכלי כסף אחרי הניקוי, והתוצאות פשוט מדהימות.
אם הלכלוך הוא יותר כמו כתם חום על הכלי כסף, חומרי הניקוי לא כל כך יעזרו, ואז יש צורך לעשות את הניקוי עם סודה לשתיה,
מה שאני עושה, לוקח סיר גדול, עוטף בנייר כסף, וממלא מים ומחמם, כרגיל מרתיח ומחכה שיתקרר מעט,
מוסיף סודה לשתיה בכמות סבירה, ועוד כפית מלח [מלח הורס את הכלי כסף, אבל כשזה פעם ב... זה לא נורא]
ואז מכניס את הכלי כסף פנימה, חשוב מאד עד הכרחי שהכלי יגע בנייר כסף, אחרת על עשינו כלום.

בלכלוכים רחבים, כדאי להשאיר כמה דקות, ואז לעבור עם סמרטוט בעדינות [אבל בנחישות] והכל ירד כמו חדש.

צריך להזהר שהסמרטוט יהיה חלק ולא עם פסי ברזל או דברים דומים, כי אז ח''ו יהיו שריטות על הכלי כסף,
אני לוקח גרב של גבר, גם קצת עבה, וגם ללא פסים שורטים.

לאחר הניקוי בסיר, אני עובר עם חומר לניקוי.

לפני תקופה רציתי להסריט איך עושים את זה, אבל אין פלטפורמה להעלות כיצד זה יצא... אז וויתרתי.

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
כבר עלה לדיון פעמים רבות כאן בפורום
כחובב כלי כסף אני יכול לומר שהשאלה העיקרית מה המצב של הפמוטים, והאם הלכלוך הוא בצבע שחור או צבע חום שנראה כמו כתמים.

אם הלכלוך הוא בצבע שחור, כלומר חומצה חיצונית יותר, כל חומר ניקוי איכותי והברשה קלה תצליח להוריד את הצבע השחור, וכיום יש מטלית שמבריקים איתה את הכלי כסף אחרי הניקוי, והתוצאות פשוט מדהימות.
אם הלכלוך הוא יותר כמו כתם חום על הכלי כסף, חומרי הניקוי לא כל כך יעזרו, ואז יש צורך לעשות את הניקוי עם סודה לשתיה,
מה שאני עושה, לוקח סיר גדול, עוטף בנייר כסף, וממלא מים ומחמם, כרגיל מרתיח ומחכה שיתקרר מעט,
מוסיף סודה לשתיה בכמות סבירה, ועוד כפית מלח [מלח הורס את הכלי כסף, אבל כשזה פעם ב... זה לא נורא]
ואז מכניס את הכלי כסף פנימה, חשוב מאד עד הכרחי שהכלי יגע בנייר כסף, אחרת על עשינו כלום.

בלכלוכים רחבים, כדאי להשאיר כמה דקות, ואז לעבור עם סמרטוט בעדינות [אבל בנחישות] והכל ירד כמו חדש.

צריך להזהר שהסמרטוט יהיה חלק ולא עם פסי ברזל או דברים דומים, כי אז ח''ו יהיו שריטות על הכלי כסף,
אני לוקח גרב של גבר, גם קצת עבה, וגם ללא פסים שורטים.

לאחר הניקוי בסיר, אני עובר עם חומר לניקוי.

לפני תקופה רציתי להסריט איך עושים את זה, אבל אין פלטפורמה להעלות כיצד זה יצא... אז וויתרתי.
ניסיתי בעבר כמה פעמים מים רותחים עם סודה לשתיה- ולא היה שינוי. (זה סיוט אמיתי לנקות את זה עם חומר- זה לוקח שעות וים של כח...)
הפעם השריתי את הפמוטים יממה במים עם סבון- כדי להוריד את השמן...
ומכאן מה?
איך גורמים שכל החריצים יגעו בנייר כסף?
אח"כ לעבור עם סמרטוט נקי?
יש לי את החומר- גודרדס- זה טוב?

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען
סודה לשתיה- ולא היה שינוי
1650828495281-2022-04-24-12.png

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איך גורמים שכל החריצים יגעו בנייר כסף?
אין שום צורך שכל הכלי יגע, אלא מספיק נקודת מגע אחת בלבד.
אח"כ לעבור עם סמרטוט נקי?
לא רק לעבור, אלא טיפה יותר חזק.
החומר מופרד מהכלי, אבל עדין מעט דבק בו, ולכן אני לוקח גרב מעט עבה, ועובר - אבל לא חזק מידי, שלא נעקם ח''ו את הכלי.
יש לי את החומר- גודרדס- זה טוב?
אם תעלו תמונה אוכל לזהות, לפי השם לא מזהה.

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
לא מבינה למה הייתי פראיירית עד היום. קבלתי מתנה את המגבונים של הכלי כסף- תוך שתי דקות סיימתי עם הכל ויצא לי נוצץ...

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הכי קל עם גודארטס בקופסה עם ספוג- מוכרים בחו"ל ושמעתי שיש מישהי במאה שערים שמוכרת
לפני פסח קניתי hagerty נראה שזה אותו סגנון, יש להם גם ספריי יותר קשה לעבוד איתו אבל אמור להשאיר שכבת הגנה
לכתמים שחורים נקודתיים (שנותרים מחומצות/מלח) silvo

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
זה מנקה גם כשיש שחור ממש או כתמים חומים?
או רק להבריק וניקוי קל.?
זה ניקה והבריק לי כמו החומר שלהם. מה שהייתי עושה תמיד בכמה שעות טובות- עשיתי עכשיו בכמה שניות...

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
זה ניקה והבריק לי כמו החומר שלהם. מה שהייתי עושה תמיד בכמה שעות טובות- עשיתי עכשיו בכמה שניות...
יש מטלית [לא זוכר את שם החברה]
שמבריקה בצורה יוצאת דופן.

השאלה כאן הייתה לגבי כתמים שחורים או חומים.

אפשר לשאול היכן קנית את המטליות? כל יום שישי תופס לי המון זמן הניקוי....

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש מטלית [לא זוכר את שם החברה]
שמבריקה בצורה יוצאת דופן.

השאלה כאן הייתה לגבי כתמים שחורים או חומים.

אפשר לשאול היכן קנית את המטליות? כל יום שישי תופס לי המון זמן הניקוי....
אין לי מושג איפה קונים. קבלתי מתנה.
הכלי כסף שלי היו בצבע זהב מנומר שחור. עכשיו זה מבריק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה