ניקוד על כתיב מלא

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לי ספר שאני לא יכול לשנות את הכתיב שלו, ואני רוצה לנקד את המילה 'תווך'. על איזו ו' לשים את הסגול?

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בתווך (בין שתי הוא"וין)...
זו דרישה בלתי אפשרית. איך אתה מוכן לעשות זאת?

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני דורש זאת מעצמי :)
זה ספר שאני מהדיר ואינני רוצה לשנות את הכתיב מכתב־היד. (לא מנקד את כל הספר. מילה פה מילה שם).
מה נראה לך בכל זאת?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לדעתי אתה טועה טעות מרה, בפרט שאתה הוא המחליט אם לנקד, מה לנקד וכיצד לנקד.

לענ"ד הכי טוב במקרה שלך שתשאיר תווך בלי ניקוד כפי שמופיע בכתב היד. אם אתה מחליט לנקד הכל - לשנות את הכל מכתיב מלא לחסר או לפחות מקרים כאלה (בניגוד למילים כמו "לשמור" וכו' שאתה יכול להשאיר את הו')

אם בכל זאת אתה הולך על השטות הזו של ניקוד על כתיב מלא גם כשזה לא מסתדר עם הכללים (כבר ראיתי ספרים שניקדו אֳוכָלִים וכד'), אז באות ו' הראשונה

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מקבל את דעתכם ואסיר את הניקוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה