דרוש מידע ניצנים ונהנים בבניני האומה,לא הזמנתי כרטיס להורה

rivkar

משתמש מקצוען
אני הלכתי בבוקר והיה ממש מצויין
תפקד מצויין מבחינת ארגון, היה שלל אטרקציות שאפילו לא הספקנו את כולם ויצאנו אחרי הזמן...
הילדים קיבלו עוגת בוקר גדולה בקבוק מים וקרטיב ואפילו מגנט יפה עם תמונה...
הילדים ממש נהנו !
מעניין למה בצהריים קרס, כנראה באו כפול אנשים
אולי בגלל שיצאתם אחרי הזמן..
בצהרים קרס אולי כי הם לא היו מוכנים ב2 לכמויות האנשים שהגיעו..
(למרות שדוקא נהננו אחרי שהצלחנו להכנס..)

chaia

משתמש מקצוען
*מחלקת ניצנים מגזר חרדי עיריית ירושלים:*

אירוע ניצנים ונהנים מתנהל למופת.
משפחות שלמות יחד עם ילדי הצהרונים בירושלים נהנים ממגוון פעילויוות לשעות של הנאה וכייף.
לתדמהתינו בכניסת צהרים נוצר עומס *מתוך אלפי כרטיסים שנרכשו עבור פעילות הבוקר והגיעו בצהרים*
. למרות שהודענו מספר פעמים שלא יתאפשר להחליף בין הכרטיסים!
שוב. תוספת של אלפי איש על מה שתוכנן מראש.
מחלקת ניצנים בעיריית ירושלים לקחה אחריות ודאגה לשחרר את התור במהירות שיא.
בפנים כעת אלפי ילדי והורים נהנים משלל חוויות ואומרים אין סוף תודות.

* הפרגוד

שירה 34

משתמש מקצוען
אנחנו היינו שנה שעברה והיה מדהים!
התפעלתי מהארגון
עמדו10-15 בנות בכניסה לחלוקת כרטיסים
היה קרטיבים בשפע מטורף
כולם קבלו
ובסוף לפני הסגירה חלקו לכל מי שרצה את העודפים והיה המון!
היה עמוס אבל פחות מחגים למשל.
לא יודעת מה היה השנה
אבל לא יפה ללכלך סתם.
לא מלכלכת סתם!

יצאנו בטראומה
הגענו קצת באיחור כי בכל אופן אני עובדת
ונגמרו הצמידים אז חיכינו הרבה זמן שיביאו אישור כניסה
ובסוף הביאו איזה פתק
רק ששום תחנה כמעט לא הסכים לקבל אותנו בלי החוברת או מה שהיה צריך כדי לקבל
אז כן קיבלנו חלק מהדברים אחרי הסברים ותחנונים.
אבל לא נשאר תיקים מאווררים ועוד דברים.
ולכי תסבירי לארבעה ילדים קטנים למה הם לא קיבלו.

וכשיצאנו היו המוני נשים וילדים שחיכו לאוטובוסים שעמדו בפקק עננננק.

הלכנו חצי שעה ברגל, הזמנתי מונית ושלום
יותר לא הולכים לתוכנית כזאת.

(כנראה שמי שהגיע מוקדם קיבל הכל אבל זה מוזר כי הם ידעו בדיוק כמה יגיעו ולא התארגנו מספיק)

א. יעקב

משתמש חדש

משפחות שלמות יחד עם ילדי הצהרונים בירושלים נהנים ממגוון פעילויוות לשעות של הנאה וכייף.
לתדמהתינו בכניסת צהרים נוצר עומס *מתוך אלפי כרטיסים שנרכשו עבור פעילות הבוקר והגיעו בצהרים*

* הפרגוד
אני פגשתי לפחות 10 אמהות שהכרתי. אף אחת לא הייתה מרוצה בלשון המעטה. וכולן הבטיחו שזו פעם אחרונה... נא להפסיק לתפוח לעצמכם על השכם. היה סיוט וצריך לדרוש לקבל חזרה את הכסף ששילמנו. לילד שלא בצהרון זה 30 שח, וזה לא מעט! אם מכרו כרטיסים לפעילות צהריים ל10,000 ובפועל הגיעו 30,000 זה כשלון של ההפקה שאיפשרו זאת.

אא אסתר

משתמש חדש
אני ממש חושבת שצריך לפנות בעצומה לעירייה, ולסתור במהרה את ההודעה שהקרית הזו בחדשות, לא פגשתי משפחה אחת מרוצה, היה דוחס אימים, למזלי הגעתי מאוחר אז נחסכה ממני העמידה בשמש ונכנסו מיד א בל לא היה למה, אפילו סדרן אחד לא היה לרפואה לכוון אותנו לחפש את ה-3 מזרני קפיצים ו-5 מתקני לונה פארק עלובים שהעמידו שם לעשרות אלפי הילדים. אז במשך שעתיים הסתובבנו מבולבלים חום אימים (מזגנים לא ממש עבדו) בלגן מזעזע דוחס מסוכן וזכירנו להצליח להתגנב לפינת החי שכללי מאות ילדים שדורכים אחד על השני בוכים וצועקים ואיזה 10 חיות אומללות, לעשות יצירה ברמת גן גיל שנתיים ומטה וגם זה אחרי שרבנו שעות עם הבחורה שתיתן לנו כי הכרטיסים נשארו בעגלה למטה (היא באמת ציפתה שנרד עם כל התינוקים והילדים? היה לה כמויות לא היה מחסור מה ההתנהגות הלא אנושית הזו??) ואח"כ במשך שעה להידרס כמעט לחנק בלונה פארק כדי לזכות אחרי אינספור צרחות ודחיפות לעלות לדקה על מתקן אחד, זה היה החיוך הראשון והאחרון שראיתי על הילדים
והפרדוקס שבלילה במיטה הבת שלי שואלת אותי, אמא אבל למה בסוף לא לקחת אותי לפעילות שאמרת??
מינימום התנצלות מהעיריה זה להחזיר לכולם את הכסף, או לפחות חצי ממנו ולהבטיח ששנים הבאות דבר כזה לא יקרה, שיביאו פעילויות לשכונות או בגן חיות זה היה מעולה
תכלס, הם לא יודעים להפיק ארועים לכזה ציבור גדול אז בגן חיות לפחות לא היינו תלויים בהם

rivkar

משתמש מקצוען
חוזרת על כך שסה"כ נהננו. (ואין לי שום קשר אליהם)
לדעתי פשוט צריך לדעת להתנהל בכאלו מקומות.. ולא לנסות להספיק את הכל ולהשתגע
כשהגענו ישבנו כמעט שעה באולם ממוזג במופע להטוטים נחמד, אחכ אפשרתי לבחור טרמפולינה אחת (שאמנם חיכינו לה כרבע שעה בשביל 2 דקות), אחכ ישבנו עוד כשעה באולם המרכזי למופע.. ואחכ מתקן אחד של לונה פארק וזהו הביתה. את היצירה לקחנו לעשות בבית. הילדים נהנו עד הגג, אנחנו רב הזמן ישבנו באולמות ממוזגים בנוחות. מה צריך יותר מזה?

ר’

משתמש רשום
כנראה בגלל שיצאנו אחרי הזמן בגלל שהלהטוטן לא גמר עדיין הכל קרס
התנצלותי העמוקה בפני כל מי שהפסיד....
בכל אופן אם באמת באו המון משפחות במקום בבוקר, בצהריים, והסדרנים שלנו עם הלב הרגיש לא יכלו לומר לאמא עם 4 פיצפונים שבאו באוטובוסים מקצה העיר וחיכו בשמש חצי שעה ללכת, אז העסק יצא משליטה, ולא הם האשמים, כי בבוקר היה סדר מופתי! הכרטיסים והצמידים חולקו במהירות, ההופעות היו מושקעות לרמה של ילדים עד גיל 8/10, חיכינו למתקנים בערך 10 דקות בממוצע, הציפיה שיקימו ירכא בבנייני האומה ליום אחד מנותקת לחלוטין, זה הרמה של כל הלונה פארקים שעושים בשכונות, והכסף שלקחו הוא ממש סימלי לגמרי, כניסה לדבר כזה עולה תמיד הרבה יותר,
ככה זה במגזר שלנו יש המון המון ביקוש לתעסוקה בגלל ריבוי הילדים כ”י בלע”ה ולכל מקום כזה יש ביקוש מטורף שדורש סבלנות וגם הבנה שאין זול ומושלם

rivkar

משתמש מקצוען
בכל אופן אם באמת באו המון משפחות במקום בבוקר, בצהריים, והסדרנים שלנו עם הלב הרגיש לא יכלו לומר לאמא עם 4 פיצפונים שבאו באוטובוסים מקצה העיר וחיכו בשמש חצי שעה ללכת, אז העסק יצא משליטה, ולא הם האשמים, כי בבוקר היה סדר מופתי! הכרטיסים והצמידים חולקו במהירות, ההופעות היו מושקעות לרמה של ילדים עד גיל 8/10, חיכינו למתקנים בערך 10 דקות בממוצע, הציפיה שיקימו ירכא בבנייני האומה ליום אחד מנותקת לחלוטין, זה הרמה של כל הלונה פארקים שעושים בשכונות, והכסף שלקחו הוא ממש סימלי לגמרי, כניסה לדבר כזה עולה תמיד הרבה יותר,
ככה זה במגזר שלנו יש המון המון ביקוש לתעסוקה בגלל ריבוי הילדים כ”י בלע”ה ולכל מקום כזה יש ביקוש מטורף שדורש סבלנות וגם הבנה שאין זול ומושלם
אויש כמובן לא הכונה אליכם אישית, אלא שכנראה ששעה התארגנות בין נגלה לנגלה זה ממש לא מספיק.
ואם באמת אנשים הגיעו לא בזמן שלהם זה ממש גזל
ומסכימה איתך בכללי- חושבת שביחס לאפשרויות ההפקה היתה לא רעה בכלל

rachel123

משתמש חדש
אירוע מביש ומכעיס מאד
עמדנו שם דחוסים הורים על ילדים ותינוקות ב 38 מעלות חום מטורף
אני רואה את כולם אדומים ברמה של סכנת נפשות.
ואז- אני שמה לב להתגודדות בכניסה בצד ושמה לב לאיש עם חליפה שדואג להכניס את האנשי הדם הכחול מהצד.
אני שואלת אותו אתה אחראי פה ? הוא אומר לי לא אני לא קשור. סובב את הראש והלך.
לתדמהתי שאני נכנסת אני מגלה אותו עומד ומצטלם עם חזה נפוח של אני ואני ואני
ועוד יותר מכך הוא נתן דברי פתיחה בהצגה המרכזית.
שהוא לא פחות ולא יותר מאריה אהרון- מנהל מחלקת ניצנים מגזר חרדי. (מצב תמונה שלו)
אין גבול לעזות !!!
אני לא מדברת על האירוע המביש והכמויות של האנשים הבלתי סבירה שהיתה.
כל דבר היינו צריכים לחכות בתור שעות.
הילדים עצמם אמרו לי אמא בואי נחזור כבר לא כיף פה.
אני לא מדברת על העושק באתי עם שתי ילדים שלמתי 55 שקל.
עושק מאין כמוהו
וניצול ציני ומגעיל במגזר החרדי

קבצים מצורפים

• IMG_3971.jpeg
    IMG_3971.jpeg
    1.5 MB · צפיות: 13
  • IMG_3972.jpeg
    IMG_3972.jpeg
    1.4 MB · צפיות: 11

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אירוע מביש ומכעיס מאד
ואז- אני שמה לב להתגודדות בכניסה בצד ושמה לב לאיש עם חליפה שדואג להכניס את האנשי הדם הכחול מהצד.
אין גבול לעזות !!!
עושק מאין כמוהו
ברוכה הבאה לעולם

ריבקולה

משתמש רשום
אירוע מביש ומכעיס מאד
אין גבול לעזות !!!
עושק מאין כמוהו
מסכימה עם כל מילה.
ארוע מביש בהחלט.
לא היה שום פרופורציה בין כמות האטרקציות לבין כמות האנשים שנכחו בארוע.
התוצאה הייתה בהתאם- צפיפות, בלאגן וכאוס מוחלט.
אנחנו היינו רק במופע המרכזי. לכל השאר זה היה ממש התאבדות להמתין בתורות.
חבל.
ראוי שיפיקו לקחים ויקחו זאת לתשומת ליבם.
מה גם שהמחיר השנה לא היה כזה זול שיצדיק את התוצר העלוב שהיה שם.

בלון פורח

משתמש חדש
אירוע מביש ומכעיס מאד
לשוה"ר ממש בכזה פורום...
הייתי מוחק

נערך לאחרונה ב:

הדס99

משתמש מקצוען

* הפרגוד
הם לא היו צריכים להכניס את אלו שהגיעו עם כרטיסים של בוקר בשעות הצהריים, למה אחרים צריכים לשלם מחיר? זה היה מבזה וממש לא התנהל . אנחנו לא נהננו מיציאה זו כלל.

הדס99

משתמש מקצוען
הסדרנים עם הלב הרגיש הכניסו אנשים על חשבון אנשים אחרים, ולבסוף אף איש לא נהנה. עושק והטעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה