נייר מכתבים עם לוגו וכו'

• פותח הנושא א"ב
  • פורסם בתאריך

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
לקוח שעשיתי לו נייר מכתבים מבקש אותו בוורד, עם אופציה לכתיבה עליו, ולא בPDF.
בנוסף לבעיה שאני לא יודעת איך עושים את זה - יש גם חלק בנייר שהוא ממש בהיר, וכותבים גם עליו (על החלק המצויר.
צירפתי את הנייר - יש מישהו שיוכל לעזור לי?
תודה רבה!!!

קבצים מצורפים

• נייר מכתבים.jpg
    KB 49.3 · צפיות: 18

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
לא יודעת למה רואים את זה ככה... בכ"א בחלש חלש יש שני משולשים - עליהם אמורה התיבת טקסט לעלות. אין לי שום מושג בוורד, ומאד אודה למי שיוכל לעזור לי. תודה מעומק הלב!

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לסגור את הקובץ ל jpg ובוורד - להוסיף אותו כתמונה בכותרת עליונה. ואז יש להגדיר את השוליים לכתיבה כרצונך.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
להגדיר את הכותרת העליונה על כל הדף? (כי בעצם העיצוב מתפרס על כל הדף, החל מהלוגו למעלה, המשך במשולשים הבהירים באמצע - וכלה בשורת הפרטים התחתונה)

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באיזה תוכנה הדף? בכל מקרה, כדאי לסדר שיהיה בדיוק a4 ואז לשים אותו בכותרת עליונה, והוא ממילא יתישב על כל הרקע. יש להגדיר בוורד את הגודל שלו ל- 100% ובאפשרויות היישור ליישר ממורכז לדף.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אני מנסה עכשיו והאמת שאני קצת מסתבכת...
שמרתי את הדף כJPG בגודל A4 בדיוק.
כשאני מנסה לעשות כותרת עליונה - הוא מחייב אותי גם לעשות כותרת תחתונה ואני לא מוצאת דרך לבטל אותה (עשיתי - הסר כותרת תחתונה - והיא מתעקשת להישאר...),
בנוסף הוא מחייב אותי להגדיר שוליים יותר מ0 ס"מ לדף, ואני לא רוצה שוליים בכלל,
ואני לא מוצאת איפה אני מגדירה את תחום התיבת טקסט,
סליחה ביקי שאני ככה מטריחה,
אבל באמת שאין לי שום מושג בוורד,
ואת עוזרת לי מאד...

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא משנה - תוסיפי את התמונה כשאת עומדת על כותרת עליונה/תחתונה, תמקמי במרכז הדף ואז תצא ממצב של כותרת עליונה/תחתונה.
הדף שהוספת יהיה ברקע בלי יכולת להזיז אותו (יראה חצי שקוף - אבל בהדפסה יוצא רגיל) - ואז תוכלי להגדיר שוליים לעמוד או תיבת טקסט על החלק שאת רוצה שיהיה אפשר לכתוב בהם.
בהצלחה.

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
איך אני ממקמת במרכז הדף? ידנית? אוטומטית?
ואיך אני מגדירה שלדף לא יהיו שוליים בכלל?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה את לא רוצה שוליים לדף? להפך, תגדירי שוליים שיתחילו מלמעלה - מתחת ללוגו, ומלמטה - מעל שורת הפרטים. אני לא בטוחה שאפשר לוותר כליל על שוליים באופציה שיש כותרת עליונה.
איזה וורד יש לך? כדי לישר לאמצע הדף צריך להשתמש בפקודת יישור, לפי הדף.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צריך לבחור את התמונה אחרי שמיקמת אותה בכותרת ולבחור גלישה - מאחורי טקסט, ואז אפשר להגדיל אותה ידנית בלי התחשבות בשוליים.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לוותר על המשולשים שברקע, ואז קל יותר:
מחלקים את הבלנק לחלק של כותרת עליונה ולחלק של כותרת תחתונה, וכותבים באמצע, בלי להסתבך עם תיבות טקסט.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מי;504559:
אפשר לוותר על המשולשים שברקע, ואז קל יותר:
מחלקים את הבלנק לחלק של כותרת עליונה ולחלק של כותרת תחתונה, וכותבים באמצע, בלי להסתבך עם תיבות טקסט.

זה ממש לא מסבך.
אפשר לעשות את זה בלי תיבות טקסט בכלל.
השלבים הם:
1. פתיחת עמוד חדש בוורד וכניסה למצב של כותרת עליונה/תחתונה.
2. "הוספה" - תמונה מקובץ - ייבוא תמונת רקע ומיקומה ידנית על כל העמוד בלא להתחשב במסגרות של כותרת עליונה/תחתונה.
3. לצאת ממצב עריכה של כותרת עליונה/תחתונה.
4. לקבוע גודל שוליים לעמוד ב"הגדרות עמוד" - גודל השוליים הזה לא ישפיע על התמונה שברקע אלא רק על הפריטים שיונחו בעמוד עצמו ולא בכותרת. (במקרה הנ"ל כדאי לקבוע שהשוליים העליוניים יתחילו מתחת ללוגו ומעל הפרטים שלמטה ושיישארו כמובן שוליים יפים גם מהצדדים.
5. לשמור את הקובץ.
זה הכל!!!

עכשיו כל פעם שהקובץ יפתח יהיה אפשר לכתוב מה שרוצים וזה ייכתב אוטומטית בתוך השוליים שהוגדרו - וכשדף כזה יודפס הוא יודפס כדף לוגו עם הטקסט שהקלדנו מעליו.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה