ניטרול ריח מהרכב

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מישהי הקיאה ברכב שלי :mad:
וכנראה היה חור בשקית :eek:

יש לכם עיצה איך מוציאים את הריח הרע שנשאר?
כנראה נספג בקרקעית של הרכב (לא שטיח שאפשר לשטוף וכד')

תודה מראש!

דפסון

משתמש רשום
מנסיון במקרה דומה
(קניתי אוטו שעמד שנתיים מוזנח בחנייה עם כל מריעין בישין ציפורים חתולים וכו')
פניתי לשטיפת מכוניות "גם וגם" ברחוב הירקון בבני ברק יש להם שרות שנקרא חידוש ריפודים
העלות הייתה למיטב זכרוני 500 ₪ הם הוציאו לי אותו אחרי עבודה של יום כמו חדש
לא ניכר שום כתם על שום מקום בריפוד

בהצלחה רבה

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!
זה כנראה לא בריפוד אלא בקרקעית של הרכב, והבעיה זה הריח ולא הלכלוך.
ואני מחפשת פיתרון בפחות מ500 ש"ח... ;)

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Nיכל;1389189:
תודה!
זה כנראה לא בריפוד אלא בקרקעית של הרכב, והבעיה זה הריח ולא הלכלוך.
ואני מחפשת פיתרון בפחות מ500 ש"ח... ;)

אולי תנסי לשפוך קצת אקנומיקה....(או שלא כי זה יעשה כתם ...)
או מרכך כביסה בריח חזק...

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם לי נשמע שכדאי לפחות לנסות ללכת על "קונטרה" -
לשפשף את המקום עם מברשת במשהו עם ריח טוב או מרענן:
החל מחומר רצפה חזק וכלה במרכך כביסה.
לפחות לנסות.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סודה לשתיה מנטרלת ריחות, אולי תנסי לפזר שם (בלי מים, רק את האבקה, ולתת לזה לעמוד)

יד2

משתמש מקצוען
מניסיון מר
לא מומלץ לנסות לנטרל ריחות באוטו ע"י פיזור מבשמים למיניהם
לי זה החמיר את הבעיה

מישי

משתמש צעיר
מה שבטוח הוא שתאווררי אותו כמה שיותר,
שלא ישאר הריח מרוכז ואז ממילא זה נדבק..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה