שיתוף - לביקורת ניגון של נשמה

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ב"ה

אתמול בערב הייתי בכותל, בבית הכנסת, בעזרת הנשים, למרות הקור והגשמים ששרו בחוץ, בפנים היה חם ונעים.

פתאום שמעתי את הקול הזה, קול של ניגון מיוחד, לא שמעתי בבירור את המילים, אבל המנגינה היתה שמיימית.

מעולם לא שמעתי כזאת מנגינה.

נשים נוספות שהיו בעזרת הנשים היטו אוזן, לשמוע.

לא הצלחתי לראות מהיכן מגיע הקול, ומי מתפלל כך.

לא הקלטתי את התפילה הזאת.

אבל העוצמה של התפילה הזאת מלווה אותי.

מספרת לי על מדריגה גבוהה שאפשר להגיע אליה כאן בעולם הזה.

כי מנגינה איננה מגיעה סתם ככה, היא מגיעה ממקום עמוק בנפש, וככל שהינך יותר מעמיק הניגון שלך יותר פלאי.

תודה על מה ששמעתי, תודה על מה שסופר לי, תודה ששמעתי שאפשר להגיע לניגון של נשמה.

ובליבי תוהה אני, אולי היה זה קולו של אליהו הנביא?

ואולי, אולי כבר הגיעה עת?

עת בשורה.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
כל אוזן מסוגלת לשמוע מנגינה כזו
אולי תלכו היום בסביבות רבע לאחת עשרה בלילה?
אולי גם היום הוא יבוא?
אם תזכה לשמוע, מיד תדע ששמעת.
אולי מישהו יזכה לספר לי מי הוא זה?
(בבית הכנסת הפנימי שבמנהרות, בסוף בית הכנסת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה