דרוש מידע נט פרי חוסמים את האתר של הפסקת קפההה!!

מצב
הנושא נעול.

מה שבטוח

משתמש פעיל
מה יהיה??
אם הם חוסמים אתרים כאלה נראה לי כבר המצב לאחר ייאוש
מישהו הבין מהם למה הם חסמו?

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מייאשים לחלוטין!
פניתי אליהם והם טוענים ש"אין להם אפשרות לבדוק את התכנים בפנים"
פניתי לדיתי המתוקה והיא אמרה שהם חסמו בלי סיבה!!! והם במגעים איתם לסדר את העניינים.
כנראה שזה עדיין לא סודר.
הם נהיו קשוחים מעצבן!

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@מה שבטוח למה כועס?
עלי? ומה שציטטתי מהם זה מה שהם כתבו לי כששלחתי להם פניה לפתיחת קישור...
ולכן דיתי ענתה את מה שענתה, שהם סתם מקשקשים וסתם חוסמים!!! (ולמה השתנה פה כל הממשק ואין אפשרות לצרף אימוג'ים, כי פה אני ממש חייבת כוווועעעעעססססססס!!!!!)

מה שבטוח

משתמש פעיל
@מה שבטוח למה כועס?
עלי? ומה שציטטתי מהם זה מה שהם כתבו לי כששלחתי להם פניה לפתיחת קישור...
ולכן דיתי ענתה את מה שענתה, שהם סתם מקשקשים וסתם חוסמים!!! (ולמה השתנה פה כל הממשק ואין אפשרות לצרף אימוג'ים, כי פה אני ממש חייבת כוווועעעעעססססססס!!!!!)
מה פתאום
כועס(ת) עליהם, אבל ממש
ממש
ממש
מעצבן לשלם לחברה שסיכמנו בהתחלה שמסננת לי לפי קריטריונים מסויימים ופתאום היא משנה את הקריטריונים שלה בלי להתייעץ/להודיע קודם
זזה לא נכון מוסרית גם, לדעתי
ובינתיים אני מפסידה שם את כל האקשן במסיבה...

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ובינתיים אני מפסידה שם את כל האקשן במסיבה...
גם אני... (בוכה בוכה בוכה)
כנראה שיש שם תכנים בעייתיים.
זה מצידם. תכל'ס הם אפילו לא בדקו... מה בעייתי במשחקי ילדים או רעיונות לערב לביבות או מתכונים?
אין שם תמונות נשים או מילים וכו'...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קצת הרבה הכרת הטוב לנטפרי!
בלעדם לא יכולנו בכלל להשתמש באינטרנט!!!!!
אני סבור שהם כן צריכים לערב במקומות מסוימים בעיקר בתחום הבילוי [ולא לצרכי פרנסה.....]
שיקולים ערכיים! [עיין ערך BARDAK.....]
כי אין לדבר סוף ובסוף הגולם יקום על יוצרו!!!

מאיר יהודה

משתמש צעיר
בלעדם לא יכולנו בכלל להשתמש באינטרנט!!!!
קצת הגזמת אחי...
מחכה כבר שמישהו יביא אלטרנטיבה שפויה לסינון אמיתי
נכון מאוד. כנראה השיטה של לנצל הודים ואוקראניות לא כל כך מצליחה, לכן הם כותבים לא ניתן להדוק את תוכן האתר.
בעייתי.

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני סבור שהם כן צריכים לערב במקומות מסוימים בעיקר בתחום הבילוי [ולא לצרכי פרנסה.....]
אז שישנו פאזה בריש גלוי ויכריזו: "אנחנו סינון שמתאים רק לצרכי עבודה" ומי שלא רוצה סינון רק לצרכי עבודה, יצטרך לפנות לחברות אחרות...
אגב, עיין ערך המסלולים שלהם, מה יש באתרי ממשלה ועיריה??!!! איזה סינון צריך לעבור טופס מקוון של רישום ילד לגנים? שלא יהיה רשום שם "אבא ואמא"??!! ומי שהיה במסלול המצומצם שלהם אי פעם, יודע למה כוונתי... כביכול האתר הממשלתי פתוח, אבל למלאת טפסים ולשלוח- זה לא! הסבר בבקשה למוחי הרפה שאינו מבין את הבעייתיות...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
קצת הרבה הכרת הטוב לנטפרי!
בלעדם לא יכולנו בכלל להשתמש באינטרנט!!!!!
כרגיל...
אנחנו מאד מאד מכירים טובה.
בלי קשר אנחנו מבקשים שהחסימה תישאר כפי שהיתה, בלי החמרות שלא היו קודם. מעולם לא דובר שזו חסימה שמיועדת לצרכי עבודה בלבד. לא הוגן לשנות את כללי המשחק באמצע החיים

מאיר יהודה

משתמש צעיר
האתר הממשלתי פתוח, אבל למלאת טפסים ולשלוח- זה לא! הסבר בבקשה למוחי הרפה שאינו מבין את הבעייתיות
האינטרנט עובד על בקשות לשרתים (ממש על רגל אחת) זה בעיקר החלק שלך בשימוש בדפדפן. אני לא יודע בדיוק איך נטפרי מסננים את המידע, אבל, זה לא בדיוק משנה, הם הטמיעו איזה רכיב שלהם (נקרא לזה ככה....) שמסנן את כל הבקשות. עכשיו... יש מיליוני אתרים!!! אי אפשר באופן גורף לחסום את האתר ולפתוח רק את טפסי ההרשמה לגן לדוגמא, באתר הזה זה יהיה טופס בפורמט של טופס אבל באתר אחר זה יהיה תוכן פחות ידידותי. לכן נושא הסינון הוא מסובך. שורה תחתונה החברה פיתחה מוצר במינימום השקעה וגרפו ים כסף.

ChaiMordechaiBrecher

משתמש פעיל
מאז שהפסקת קפה עשה פרומו למוסף הסיפורים הכחול והבעייתי של צריך עיון הפסקתי את המינוי.
לא אוהב שדוחפים לי תכנים עם אג'נדות מבית מכון מנדל\ צריך עיון מהדלת האחורית.
כל הכבוד לנטפרי שזיהו את הבעייתיות.

וויינער יואל

משתמש מקצוען
לא אוהב שדוחפים לי תכנים עם אג'נדות מבית מכון מנדל\ צריך עיון מהדלת האחורית.
כל הכבוד לנטפרי שזיהו את הבעייתיות.
מצטרף, נכון מאד.
וזה מה שנותן את הרוגע לגלוש באינטרנט.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז שישנו פאזה בריש גלוי ויכריזו: "אנחנו סינון שמתאים רק לצרכי עבודה" ומי שלא רוצה סינון רק לצרכי עבודה, יצטרך לפנות לחברות אחרות...
אגב, עיין ערך המסלולים שלהם, מה יש באתרי ממשלה ועיריה??!!! איזה סינון צריך לעבור טופס מקוון של רישום ילד לגנים? שלא יהיה רשום שם "אבא ואמא"??!! ומי שהיה במסלול המצומצם שלהם אי פעם, יודע למה כוונתי... כביכול האתר הממשלתי פתוח, אבל למלאת טפסים ולשלוח- זה לא! הסבר בבקשה למוחי הרפה שאינו מבין את הבעייתיות...
הבלים,הידעת שאת זוכה לסינון של פרסומות פרוצות,תמונות לא ראויות שקופצות פו ושם ,תוכן שקופץ על כל מילה שתכתבו שאינו תואם את רוח ההלכה הצלת נפשות של ממש !!! על מה אנחנו מדברים
אני מקנאה בעולם הבא של מי שפתח את נטפרי.

איש צעיר

משתמש חדש
שורה תחתונה החברה פיתחה מוצר במינימום השקעה וגרפו ים כסף.
מאיפה הגעת למסקנה הזאת?
אולי זה להפך?
מקסימום השקעה ולא גרפו שום ים של כסף
נטפרי זו עמותה ללא מטרות רווח

מאיר יהודה

משתמש צעיר
מאיפה הגעת למסקנה הזאת?
מציאות שהרבה מאוכזבים מהממשק/לא קיבלו מה שהובטח/סינון מחמיר יתר על המידה.
מדובר באנשים (כמוני לדוגמא, אני לקוח נטפרי) שרוצים לשמור על רמה רוחנית גבוהה גם כשאני עובד
או משתמש במחשב לענייני לימודים/עבודה ולא רוצה שהכל ייחסם ללא סיבה מוצדקת.
אולי זה להפך?
לא אמרתי שאין מעלות בסינון נטפרי
מקסימום השקעה ולא גרפו שום ים של כסף
שוב.. הרבה מאוכזבים מהממשק והיו מוכנים לשלם יותר כסף אפילו אם היה סינון שמקיף ונותן מענה לכל הצרכים של המשתמשים
לא גרפו שום ים של כסף
נסה לרכוש נקודות.. ונדבר..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה