מידע שימושי נושא לעוס איזה רובוט שואב-שוטף

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אחרי חפירות ונסיונות אני מתלבטת בין:
VIOMI V3
ROBROCK S5 MAX

משהי יודעת לאמר לי מה עדיף ?

1629793407146.png

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אחרי חפירות ונסיונות אני מתלבטת בין:
VIOMI V3
ROBROCK S5 MAX

משהי יודעת לאמר לי מה עדיף ?

1629793407146.png
לדעתי לא חפרת מספיק טוב.........
אם ה"ניגוב" הרטוב של הרובוט מעניין אותך תקראי על ה ROBOROCK S7 (אפילו שהוא לא מקס) נשמע שהיה שם שיפור בעניין הזה.
אגב, הS5 לא שוטף הוא בסה"כ מעביר סמרטוט בעדינות יחסית על הרצפה- לא מנקה יותר ממינימום שבמינימום.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לדעתי לא חפרת מספיק טוב.........
אם ה"ניגוב" הרטוב של הרובוט מעניין אותך תקראי על ה ROBOROCK S7 (אפילו שהוא לא מקס) נשמע שהיה שם שיפור בעניין הזה.
אגב, הS5 לא שוטף הוא בסה"כ מעביר סמרטוט בעדינות יחסית על הרצפה- לא מנקה יותר ממינימום שבמינימום.
אני יודעת שה-S5 הוא רק ניגוב ולא שטיפה
אבל נמאס לי לראות איך הקטנה שלי מוצאת כל הזמן פירורים על הרצפה, והם ישר בפה שלה, מחפשת משהו שיעבור בבוקר על הבית, ואחרי הארוחות על המטבח, ויתחזק את הבית.
כשיהיה צורך בספונג'ה אעשה אותה לבד.
בעיקרון צריכה יותר את אופצית השאיבה, והניגוב יהיה רק במטבח.
ה-S7 עדיין מאד יקר, והוא גם חדש עדיין, כך שאין חוות דעת משימוש בפועל.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני יודעת שה-S5 הוא רק ניגוב ולא שטיפה
אבל נמאס לי לראות איך הקטנה שלי מוצאת כל הזמן פירורים על הרצפה, והם ישר בפה שלה, מחפשת משהו שיעבור בבוקר על הבית, ואחרי הארוחות על המטבח, ויתחזק את הבית.
כשיהיה צורך בספונג'ה אעשה אותה לבד.
בעיקרון צריכה יותר את אופצית השאיבה, והניגוב יהיה רק במטבח.
ה-S7 עדיין מאד יקר, והוא גם חדש עדיין, כך שאין חוות דעת משימוש בפועל.
לעניין שאיבה, הS5 הרגיל מצויין- לא לגבי אורז מבושל ודברים קצת דביקיים מהסוג הזה (לפחות עם ההגדרות הרגילות). כל השאר פחות או יותר- תענוג. מניסיון. אבל תמיד כדאי לברר אצל עוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה