נושא לעבודה

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
למישהו יש רעיון לנושא לעבודת BA בחינוך?

אני זקוק לנושא מקורי (לא "חנוך לנער על פי דרכו", דוגמא אישית, וכדו'), ומצד שני שיהיה קל למצוא לו מקורות בחז"ל ובספרי המחשבה.

אודה מאד למסייעים!

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עד כמה שידוע לי בעבודת BA אין נושא אלא יש שאלה שהעבודה צריכה לתת לה מענה. יש לי כמה רעיונות על המקום. אוסיף עוד אם הכיוון מוצא כן בעיניך.
כיצד נעורר מוטיבציה ללמידה בכיתה ההטרוגנית?
התלמיד הדחוי, מאפינים נסיבות כיצד נוציאו ממעגל הדחיה?
כיצד יכול המחנך לתרום לפיתןח אינטלגנציה רגשית וחברתית בתלמידיו?

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
נכתב ע"י leaha;1593283:
התלמיד הדחוי, מאפינים נסיבות כיצד נוציאו ממעגל הדחיה?

זה נשמע נושא מעולה שיש לו מקורות! לא הביישן למד, הזהרו בבני עניים שמהם תצא תורה, ר' פרידא ששנה לתלמידו ארבע מאות פעם, רבן יוחנן שקירב את ר' אליעזר בן הורקנוס שאביו נידה אותו, ועוד כהנה.

ומה שיותר טוב, שיש כאן מקום להרבה מלל בלי מקורות (נסיבות: רקע משפחתי, רפואי, סביבתי, לימודי וכו'), וזה מקל מאד על מילוי העמודים הנדרש.

ישר כח ותזכו למצוות!

אוריתפ

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מחקר כמותי או מחקר איכותני?

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
כמדומני שזה נקרא איכותני (כמותי זה על פי תשאול וסטטיסטיקות, לא? לא עברתי קורס, אני כותב בשביל אחרים) ועל בסיס מקורות היהדות בעיקר.

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי מאמר בנושא העברתי אותו מהמייל לוורד אבל זה לא עולה יש לך פתרון?

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לא בדיוק הבנתי, אבל אם יש לך אותו בוורד או בקובץ אחר אפשר לשלוח למייל שלי המצורף, או להעלות אותו לכאן (עדיף לשלוח בפרטי), ואם הקובץ כבר במייל אפשר לעשות 'העבר' למייל שלי.

תודה רבה

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שלחתי למייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה