נוקיה C2 - להתייאש?

:mimi

משתמש חדש
ה-c2 האהוב שלי נרטב לפני כשבוע. יבשתיו היטב וחזר לעבוד. אבל לאט לאט אני מגלה את הברוך..
דבר ראשון, הבטריה נגמרת בטיסה, אחרי כמה שעות. זה ניתן לפתור בקניית חדשה.
במשך השבוע התנתק הפלאפון מספר פעמים בפתאומיות.
ומהיום - הכפתורים לא עובדים..
זהו? להתייאש ולקנות חדש?
חבל לי..

Rocheli

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תפתחי את הפלאפון, גם לי לא עבדו המקשים אחרי נפילה ואז פתחתי את החלק העליון ופשוט היה שם חתיכת פלסטיק מתחת למקשים שהפריעה. תנסי גם מה יש לך להפסיד...
והבטריה- ישר כשקניתי אותו אחזתי שהיא על הפנים למרות שבעקרון היא אמורה להיות מקורית אז החלפתי לבטריה השחורה של נוקיה וזה אחלה!
בהצלחה

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ה-c2 האהוב שלי נרטב לפני כשבוע. יבשתיו היטב וחזר לעבוד. אבל לאט לאט אני מגלה את הברוך..
דבר ראשון, הבטריה נגמרת בטיסה, אחרי כמה שעות. זה ניתן לפתור בקניית חדשה.
במשך השבוע התנתק הפלאפון מספר פעמים בפתאומיות.
ומהיום - הכפתורים לא עובדים..
זהו? להתייאש ולקנות חדש?
חבל לי..
שלום וברכה.
חבל על דעבדין, הוא לא יחזור להיות כמו שהיה.

מה שכן, אפשר לנסות למזער נזקים בדרך הבאה:
1. לכבות, ולא להדליק שוב.
2. להוציא כל חלק שניתן להוציא (בטריה, סים, כרטיס זיכרון, מכסה אחורי).
3. לפתוח עם מברג מתאים שני ברגים בגב המכשיר.
4. לפתוח את מארז המכשיר ע''י תחיבת ציפורן\מברג פס בין שני חלקי המכשיר (יש הדרכה על זה פה איפשהו, אולי @בעריש או @תודה רבה! יוכלו לתייג אותה).
5. לייבש היטב בעדינות ע''י פן לשיער, או להשאיר בשמש לכמה שעות.
6. באמצעות מקל אוזניים טבול באלכוהול, לעבור על המגעים בגוף המכשיר.

לאחר כל זה לתת למכשיר יום שלם באוויר הפתוח, לא לסגור אותו.
להרכיב חזרה.
לנסות להשתמש.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי זה יוכל לעזור לכם

חחח

משתמש סופר מקצוען
מה שברור - קודם כל לגבות את המספרים שיש לכם במכשיר עצמו.
המכשיר שלי (לא נוקיה C2, אחר) 'שיחק' ולא מצאתי זמן ללכת איתו למומחה,
הגיע מצב שהמקשים לא הגיבו, ובשיחת טלפון הוא הורה לנו להגיע אליו עם המכשיר
בדרך אליו כבה המכשיר, וכשהגענו אליו (תוך כ-15 דק') הוא קבע שכבר איחרנו את המועד.
דום לב קטלני...
אז כדי שלא תגיעו לאובדן מספרים חשובים ועגמ"נ מרובה כמו שקרה לנו -
קודם כל גבו את המספרים (אם ישנם מספרים במכשיר עצמו שלא מופיעים בכרטיס - כמו אצלנו...)

Rocheli

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני יודעת שיש אפשרות לגבות את כל המידע דרך הפלאפון בעצמו, מכניסים כרטיס מיקרו ואז יש שם איפשהוא דרך לגבות לתוך הכרטיס.

עוד פרט שיכול לעזור למקשים:
לאחר שפותחים את המכשיר ומגיעים ללוח, על הלוח תפוס בשני קליפסים זעירים מהצד לוח מתכת דק שתופס את המסך, לאחר שתורידו אותו ישנה מדבקה לבנה על שטח המקשים, ניתן להוריד אותה בזהירות (יש לה לשונית מצד שמאל), לעיתים ניתן לראות עליה ומתחתיה לכלוך שיכול לקרות ממים וכדו'. ניתן לנקות ע"י קיסם, מקל אוזנים, או מגבון אלכוהול.
בהצלחה. רפו"ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה