דרוש מידע נוקיה 215 VS אסקולס 4*4

נאמנות

משתמש פעיל
לאחר שהפלאפון הקודם שלי מתקרב אל סיום תפקידו
דרוש לי מידע על הפלאפונים הבאים: נוקיה 215 (הכשר, לא ה-225 !!!), ו-4×4 החדש
פרטו עד כמה שאפשר על הנתונים הבאים: איכות השמע, איכות הקליטה, נוחות הממשק, סוללה

אשמח לקבל מידע על פלאפונים נוספים כשרים (לא תומך!!!) דור 4 שבהם הלחצנים נפרדים ואינם בנויים כמקשה אחת

ST_B

משתמש מקצוען
מהכרות עם שני הפלאפונים, אני ממליצה על נוקיה 215.
איכות השמע בלי השוואה וכן הממשק שלו - הרבה יותר נוח ונעים.
לגבי הקליטה והסוללה אין לי נתונים מדויקים, אבל לדעתי אין הבדל גדול.
ל215 יש חיסרון יחיד - שהלוח מקשים ננעל כלוחצים על המקש של הכיבוי,
שזה דבר שאפשר להתרגל אליו מאד בקלות (פשוט מתרגלים ללחוץ על חזרה במקום על כיבוי...)
בקיצור, לדעתי 215 עדיף חד משמעית.
מנסיון ;)

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
4*4 עם שתי סימים בגדול השמע שלו מצוין לא פחות מהנוקיה רמקול עוצמתי
בטריה קצת חלשה מומלץ להחליף לגרמני
קצת יותר משוכלל מבחינת צלצולים זמני היום נגן ועוד

אם אתם לא מחפשים משהו משוכלל אז בהחלט ה215 עושה את העבודה מצוין
בהצלחה

00:00

משתמש פעיל
להתרגל לממשק של 215 לא תמיד הולך בקלות
לעומת זאת 4*4 הבטריה המקורית ממש גרועה והקליטה גם לא משו למרות שהוא מכשיר הרבה יותר חכם

נאמנות

משתמש פעיל
להתרגל לממשק של 215 לא תמיד הולך בקלות
יש לי היום 3310, ככה שההבדל לכאורה לא משמעותי, לא?
לעומת זאת 4*4 הבטריה המקורית ממש גרועה והקליטה גם לא משו למרות שהוא מכשיר הרבה יותר חכם
למרות שמדובר בדור 4? האם בדקתם את זה עם סים שתומך בדור 4?

משתמש פעיל
יש לי היום 3310, ככה שההבדל לכאורה לא משמעותי, לא?

למרות שמדובר בדור 4? האם בדקתם את זה עם סים שתומך בדור 4?
לההבדל לכאורה לא משמעותי בכלל
לגבי הסים דור 4, סליחה על הבורות, אבל יש לי סלקום, מה זה אומר?

משתמש פעיל

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חיי אושר

משתמש חדש
להזהיר - מניסיון גם ה215 מגיעה בדגם מזויף! יש 3 סוגים של 215 - 1. תומך כשר, 2. "מאושר" מזויף ו3. מאושר ע"י הוועדה אמיתי. המעושר האמיתי מגיעה עם 2 מדבקות הולוגרם אחד מלפנים ואחד מתחת מכסת הבטריה. עם יש אפשרות לקנות מחנות שיש בה פיקוח של הוועדה על כל החנות אז יש סיכוי טוב לקבל את המאושר אמיתי. רק מצאתי חנות אחד איפו שאפילו תעודת הפיקוח היה מזויף!
אני כמעת בטוחה שה 4×4 מגיעה רק בדגם מאושר. אני יש לי דגם זה ומרוצה.

נאמנות

משתמש פעיל
להזהיר - מניסיון גם ה215 מגיעה בדגם מזויף! יש 3 סוגים של 215 - 1. תומך כשר, 2. "מאושר" מזויף ו3. מאושר ע"י הוועדה אמיתי. המעושר האמיתי מגיעה עם 2 מדבקות הולוגרם אחד מלפנים ואחד מתחת מכסת הבטריה. עם יש אפשרות לקנות מחנות שיש בה פיקוח של הוועדה על כל החנות אז יש סיכוי טוב לקבל את המאושר אמיתי. רק מצאתי חנות אחד איפו שאפילו תעודת הפיקוח היה מזויף!
אני כמעת בטוחה שה 4×4 מגיעה רק בדגם מאושר. אני יש לי דגם זה ומרוצה.
תודה על המידע!

האם יש כאן מי שניסו את האסקולס 4×4 עם סים דור 4? איך הקליטה?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה