דרוש מידע נוקיה 215 או שיאומי הכשר?

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אז אסביר...
אתה אומר שהציבור רודף אחרי הנחות ופחות אחרי מכשירים איכותיים...
כמה נראה לך הציבור יכול לשלם על טלפון שהוא פשוט טכנולוגית ולא אמור לעלות הרבה כסף, 400 ש"ח או 500?
באיזור ה600 ש"ח ואפילו פחות ניתן להשיג היום סמארטפון כשר בהדרן או בנתיב, אז כנראה שאין הצדקה למחיר המטורף הזה על מכשיר פשוט.
רק מה, שציבור בני התורה שאין לו הרבה כסף, וכשם שהוא משלם הרבה על אתרוג כך הוא משלם על לשמוע בקול גדולי התורה ורוכש רק פלאפון כשר. ולכן מנצלים את זה, ועל מכשיר שיכול לעלות 150 או 200 ש"ח לוקחים 400 ש"ח, וגם הוא לא מי יודע מה איכותי, ונהרס מהר.
רק להעלות מחשבה: אולי הגיע הזמן שבעלי החנויות ירימו את הכפפה ויפסיקו לקחת מחירים גבוהים על טלפונים כשרים, ואזי הציבור שחפץ לקנות פלאפון איכותי שמצדיק את המחיר, ישלם את זה, ולא כמו היום שמשלמים על מכשירים כאלה סכומים מטורפים, אז אין לציבור בני התורה ברירה אלא לקנות את הזול שגם הוא יקר!!!
אני זוכר שבזמנו לפני כמה שנים, על פלאפון C2 חדש ולא מחודש לקחו 800 ש"ח, זה נראה למישהו סביר???
אני יאכזב אותך
אבל שתדע שמבחינת המחיר רוב הכסף הולך ליבואן יש מרוח רווח די קטן שהולך לחנות ובהחלט היבואנים עם קצת רצון טוב היו יכולים להוזיל די משמעותית את הטלפון הכשר

אבל שורה תחתונה אם ניקח לדוגמא את הטלפון נוקיה 215 אפשר לראות שהפער הוא לא כזה גדול כמו שעושים אותו כי 215 רגיל בלי הכשר נמכר במקומות לא חרדים בסביבות ה290 ועם חותמת יבואן רשמי זה משהו כמו 320.
כך שהפער הוא די זניח
ואם תוסיף את העובדה שברוב החנויות של טלפונים כשרים יש מבצעי ניוד
מה שלא מקובל בשום חנות של טלפונים לא כשרים זה אומר שבסוף רוב הציבור משלם מחיר סביר לגמרי על הטלפון שלהם .

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אז אסביר...
אני לא אומר כלום אני מתכוין לטובת מי שקונה פלאפון חדש אם אתה כבר משלם על משהו תשקיע עוד כמה עשרות שקלים ותקנה משהו איכותי לא משהו שאחרי כמה חודשים תצטרך לקנות חדש
זה הכל.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אז אסביר...
כמה נראה לך הציבור יכול לשלם על טלפון שהוא פשוט טכנולוגית ולא אמור לעלות הרבה כסף, 400 ש"ח או 500?
באיזור ה600 ש"ח ואפילו פחות ניתן להשיג היום סמארטפון כשר בהדרן או בנתיב, אז כנראה שאין הצדקה למחיר המטורף הזה על מכשיר פשוט.
רק מה, שציבור בני התורה שאין לו הרבה כסף, וכשם שהוא משלם הרבה על אתרוג כך הוא משלם על לשמוע בקול גדולי התורה ורוכש רק פלאפון כשר. ולכן מנצלים את זה, ועל מכשיר שיכול לעלות 150 או 200 ש"ח לוקחים 400 ש"ח, וגם הוא לא מי יודע מה איכותי, ונהרס מהר.
רק להעלות מחשבה: אולי הגיע הזמן שבעלי החנויות ירימו את הכפפה ויפסיקו לקחת מחירים גבוהים על טלפונים כשרים, ואזי הציבור שחפץ לקנות פלאפון איכותי שמצדיק את המחיר, ישלם את זה, ולא כמו היום שמשלמים על מכשירים כאלה סכומים מטורפים, אז אין לציבור בני התורה ברירה אלא לקנות את הזול שגם הוא יקר!!!
אני זוכר שבזמנו לפני כמה שנים, על פלאפון C2 חדש ולא מחודש לקחו 800 ש"ח, זה נראה למישהו סביר???
מסכימה עם כל מילה!!

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
אני לא אומר כלום אני מתכוין לטובת מי שקונה פלאפון חדש אם אתה כבר משלם על משהו תשקיע עוד כמה עשרות שקלים ותקנה משהו איכותי לא משהו שאחרי כמה חודשים תצטרך לקנות חדש
זה הכל.
אשמח לשמוע על פלאפון איכותי שכולל את הפרמטרים הבאים:
1. שמע טוב גם ברמקול וגם ברגיל
2. עובד מצוין עם בלוטוס
3. מחזיק לפחות שנתיים ללא תיקונים
4. עולה 300 ש"ח

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשמח לשמוע על פלאפון איכותי שכולל את הפרמטרים הבאים:
1. שמע טוב גם ברמקול וגם ברגיל
2. עובד מצוין עם בלוטוס
3. מחזיק לפחות שנתיים ללא תיקונים
4. עולה 300 ש"ח
בסביבות ה300 יש לך MTK+
MTK 10
ונוקיה 215
לדעתי הכי טוב זה הנוקיה אם אתה מתחבר לממשק שלו

לילה לבן

משתמש מקצוען
נוקיה 215 מאוד איכותי ומומלץ, אבל -
החסרונות שלו:
1. אין מצב רטט
2. המסך ננעל כל פעם שלוחצים על ניתוק (הימני) וצריך לפתוח עם OK וכוכבית (-בלתי ניתן לשינוי)
3. ישנם חברות סלולר (נדמה לי סלקום ופלאפון) שבהם המכשיר הנ"ל לפעמים לא מקבל שיחות - המחייג בטוח שלא עונים לו
4.ישנה גם איזה בעיית שמע בצד השני כשמדברים באוזניות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אתה מכיר את המכשיר?
כך נכתב בהודעה שמעלי

אם אתה מכיר את המכשיר אשמח לחוו"ד עליו

תודה!
לא מכיר את 215 מכיר את ה225 שבעצם זה אותו מכשיר (תוספת מצלמה)
הוא מכשיר מצוין מאוד מומלץ! (באמת יש חברות שאין קליטה מלאה, אצלי זה עובד מעולה)
צריך להתרגל לתפריט שלו אבל אח"כ קשה לעזוב אותו

משהו טוב13

משתמש רשום
משלוח חינם

קבצים מצורפים

• IMG-20220928-WA0036.jpg
    IMG-20220928-WA0036.jpg
    KB 191.4 · צפיות: 97

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי שיאומי (מלפני כשנתיים), ולמרות שהממשק וחווית המשתמש שלו יכולים ממש לעצבן,
עדיין הסוללה שלו מטורפת (עד 3 ימים בין טעינות!) השמע שלו מטורף, ובעיקר - הקליטה שלו טובה פי כמה
מכל טלפון אחר שאני מכיר.
אבל, וזה אבל גדול, אל יאמר האומר ששלושת הדברים האלו (סוללה שמע וקליטה) הם מה שמשתמש מצפה מהמכשיר שלו, כי הממשק המעצבן + המקשים שעם הזמן מתחילים לזייף, מקשים מאוד על ההנאה, ואני מכיר אנשים שקנו והחליפו מכשיר בתוך פחות מחודש.

מה למעשה? אני לא יודע... יש לדון.

אזרחית אמריקאית

משתמש מקצוען
גם לי היה שיואמי השמע טוב הבטריה גם טובה אבל הממשק קצת מעצבן
ודרך אגב מאוד קשה לפרוץ את השיואמי המילטון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה