דרוש מידע נופש נשים בכשרות מהודרת

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היה בשנים האחרונות בטבריה ובחפץ חיים נופש לנשים עם פעילויות בכשרות בד"צ העה"ח.
אני לא מוצא כרגע במקומונים, מישהו יודע לעדכן עם זה עדיין פעיל או אם יש משהו דומה בתקופה הקרובה.
וא"כ, מה? איפה? איך? מתי? והעיקר........כמה?

ruthbl

משתמש פעיל
D I G I T A L
IMG-20220619-WA0021.jpg
תבדקי אם זה לנשות לוד בלבד או רק ההנחה לנשות לוד

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען

shirelo141

משתמש פעיל
תודה רבה
לא מכיר את הכשרות הזאת אבל נראה שווה בדיקה.
(השאלה אם לא יהיה משעמם בין כל ה"לודיות")
אגב, המחיר לא גבוה קצת ל 2 לילות או שזה המחירים היום?
ממש לא, סגרתי לא מזמן במלון בטבריה רק עם ארוחת בוקר ויצא לי הרבה יותר.... (זה לצערנו המחירים היום...)
אגב, אני גרה בלוד ובכלל לא ידעתי על הנופש הזה מעניין לבדוק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה