מלון נופש נשים אחרי לידה בזמן הקרוב

אביגילש

משתמש חדש
שלום וברכה לכל הנשים היקרות, אשמח לדעת האם ידוע לכן על נופש נשים לאחר לידה בזמן הקרוב? במהלך חודשי הקיץ?
זכור לי משנים קודמות שהייתי רואה מודעות בעיתון אך השנה לא ראיתי פרסום אחד.
אשמח מאוד להפניות

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש בי"ז-י"ח בסיון בדיסיטי ובגלי צאנז

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי רק חלק מהמודעות. (שלחו לי להשוות בין התוכניות :) ) כך שזה ללא הפרטים, מספרי טלפון וכו'
כן. יש אפשרות ליום כיף.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי רק חלק מהמודעות. (שלחו לי להשוות בין התוכניות :) ) כך שזה ללא הפרטים, מספרי טלפון וכו'
כן. יש אפשרות ליום כיף.
יש לך איך להשיג?יעזור לי מאוד

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מה שהשגתי

קבצים מצורפים

• תוכניה סיון.pdf
    KB 494.2 · צפיות: 37
  • תוכניה תמוז.pdf
    KB 617.7 · צפיות: 42

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גלי צאנז- ת.זייברט 0747167942 כו-כח סיון.
לא יודעת אם יש עדיין מקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה