מלון נופש בימים אלו

יהודית לוי

משתמש חדש
הייתי בשלווה בהר ..צימר עםמ בריכה פרטית מחוממת...סאונות וכו.. ממש התרשמנו מהניקיון..

0548208200 בהר שמואל..3 דקות נסיעה מרמות .ירושלים

חרד ה'

משתמש רשום
יש לך תמונות של המקום?
המקום פרטי?
המקום פרטי
אין לי תמונות שלי להעלאה, תמונות מהאתר, המקום השתדרג מאז שהעלו אותו לאתר (כשראיתי את התמונות באתר לא רציתי ללכת לשם, אבל בפועל כן ענה על הדרישות שלי והיה מדהים..) https://www.rrr.co.il/showCabin.asp?site=2947
אפשר כתובת וטלפון?

שרגא מ...

משתמש צעיר
יש בחיפה מלונות פשוטים וחמודים מאד בסמוך לשכונה החרדית במחיר של 300 ש''ח לזוג ללילה אפשר לרכוש ארוחת בוקר בסופרים הסמוכים או להוסיף 100 ש''ח לארוחת בוקר במלון .
תקחו קומה גבוהה עם נוף טוב .
מומלץ ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה