דרוש מידע נוף פוריה טבריה

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
יש שם מישהו מעולה שמטפל ומוכר דירות בשם שמואל, מכיר את כל המקום לפרטיו
המס' שלו 053-4193643

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כעת מסיימים עם שלב ג', ואחר כך אני משער שיתחילו עם שלב ד'.
אבל עד שיכנסו לדירות בשלב ד' זה לדעתי סיפור של 3-4 שנים.

אניס

משתמש פעיל
כל עוד לא יסדרו שם תעסוקה, אין סיכוי למקום להתפתח!
כל מי שהכרתי שהייתה לו שם דירה, מכר או מנסה למכור.
הרב שהחברה הביאה עזב את המקום וחזר למודיעין עילית.

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל עוד לא יסדרו שם תעסוקה, אין סיכוי למקום להתפתח!
כל מי שהכרתי שהייתה לו שם דירה, מכר או מנסה למכור.
הרב שהחברה הביאה עזב את המקום וחזר למודיעין עילית.
הרב שהיה בהתחלה אכן עזב לאחר שהוא הסתכסך עם החברה.
אני לא קניתי שם דירה, אלא רק שוכר. אבל מכיר כאן לא מעט שקנו דירה וגם גרים בה.

נושא התעסוקה אכן מורכב. יש תחומים שיש עבודה ויש תחומים שפחות.

אניס

משתמש פעיל
הרב שהיה בהתחלה אכן עזב לאחר שהוא הסתכסך עם החברה.
אני לא קניתי שם דירה, אלא רק שוכר. אבל מכיר כאן לא מעט שקנו דירה וגם גרים בה.

נושא התעסוקה אכן מורכב. יש תחומים שיש עבודה ויש תחומים שפחות.
שמעתי ממשפחת הרב על המקום. אין באפשרותי לפרט.
עבור חרדים, תעסוקה זה הכול כי הם לא יכולים לעבוד בכל עבודה. עיין ערך הר יונה וכו'.
אין לי עניין להזיק לאף אחד רק לעורר תשומת לב לכל הנתונים.

אמונה.

משתמש מקצוען
אשמח לדעת לגבי תעסוקה לנשים- הוראה וחינוך מיוחד.
תודה
חינוך והוראה זה לא מקצוע שיש ממנו בשפע בשום מקום, אבל עדיין יש קצת יותר מהמרכז. כלומר יש כאן נשים יחסית צעירות שקיבלו תפקידים שבמרכז היה לוקח להם הרבה יותר זמן.

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מה זה אומר מסיימים זה כבר אוכלס?
מאיפה הידיעה שאח"כ משווקים שלב ד?
אני מתגורר במקום ושומע מה שמדברים.
שלב ג' קיבל טופס 4 בשבוע שעבר, ויתאלכס במהלך החודשים הקרובים.
בכל הפרויקט נשארו לחברה ממש מעט דירות של 3-4 חדרים.
הדירות שנשארו הם דירות גן ודירות פנטאוז.

מי שמתעניין רציני על המקום, הייתי ממליץ לראות גם שיכון ג' הסמוך מאד.

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אנחנו עכשיו עברנו מהמרכז לטבריה,
לא מצאנו דירה בנוף כינרת לכן שכרנו בשיכון ג', (ממש צמוד, 5 ד' הליכה)
אנחנו כמעט חודש כאן ולבנתיים ממש נהנים.
דירה הרבה יותר גדולה מהמרכז, עם חצר, אויר, שקט, שכנים נוחים,

D

Deleted member 64624

אורח
מה המחירים בפוריה ל4 חדרים חדשה?

דודה הכי שיש

משתמש חדש
מקפיצה---
אני ממש מחפשת מידע על המקום
סגנון אוכלסיה\מחירים\תעסוקה....
תודה ענקית לכל אחד שיוכל לעזור לי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה