כללי נוף כנרת2

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• nof_kineret2.png
    KB 29.3 · צפיות: 23

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אווו, זה טוב!
(חן חן למשרד הפרסום הנ"ל....)

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עולם אחר.
ואם כבר רוצים לדייק בציטוט, אז "קסם על ים כנרת".

קֶסֶם עַל יָם כִּנֶּרֶת,
בִּשְׁמֵי הַתְּכֵלֶת יָרֵחַ שָׁט.
עַל גַּלֵּי כֶּסֶף יָדִי חוֹתֶרֶת;
גַּל אֶל גַּל, יָד אֶל יָד
יִלְחַשׁ כָּל רָז...

(עיגול קטן כדגש ב-כ' יוסיף חן לדעתי,
ואם כבר הצללה מתחת ל-נ' צריך להיות עקביים ולהצליל גם מתחת לת')

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
יפה הרבה יותר,
לא משדר יוקרה, אם זה מה שזה אמור לשדר.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ביחס לקודם זה יותר טוב...;)

סטודיו בר אוריאן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מניח שאם אתה מבקש חוו״ד פעם נוספת זה בסדר מבחינת היוצר (בעקבות הפולמוס שהתעורר כאן)
לענ״ד הלוגו בכלל לא משוייך לענף הנדל״ן בטח שלא לפרוייקט יוקרתי.
הלוגו נחמד שלעצמו, אבל הוא לא מתקרב למטרה.
הפונט, הרעיון, הזרימה, הצבעים, הכנרת- נותנים תחושה של פארק מים על הכנרת, או דירות נופש לכל הרחוק.
אם המוצר הוא מתחם דירות יוקרתי, אני לא חושב שהוא משתקף ע״י לוגו זה..

ובמקום לעלות לוגואים לחוו״ד לא יהיה יותר פשוט שאתה תעשה להם אחד? (או להדריך אותם...)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הלוגו מקסים!
אבל לגמרי לא קשור לנדל"ן, ובטח שלא משדר יוקרה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברומי נויבירט;674422:
סילוף מותאם אישית
יש פוטנציאל למשרת 'מבקר' בהמודיע

: )

אבל זה באמת ילחש כל רז...

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת, לאור התגובות כאן, שראוי לציין ולהבהיר שהפרוייקט הנ"ל לא מיועד למגזר החרדי ולכן הנורמות ו"מה נחשב מקובל/יוקרתי/מתאים לנדל"ן" הם קצת שונים.

אני בהחלט רואה את הלוגו הזה משתלב במודעות נקיות ולבנות, עם איורים של הדמיות הפרוייקט ליד הים בצבעי מים... בעיניי זה מוצלח ומתאים.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לוגו יפה מאוד ומלוטש
אולי כדאי לשקול אלמנט קטן וזניח שיקח את הלוגו לכיוון הנדל"ן
(נעמה - אני לא חושבת שיש כללי עיצוב שונים לחרדים וחילונים...)

סטודיו בר אוריאן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;674438:
אני חושבת, לאור התגובות כאן, שראוי לציין ולהבהיר שהפרוייקט הנ"ל לא מיועד למגזר החרדי ולכן הנורמות ו"מה נחשב מקובל/יוקרתי/מתאים לנדל"ן" הם קצת שונים.

אכן, לאנשים ב״מגזר הכללי״ שבונים את בתיהם מחול ים בעזרת כף ודלי מפסלטיק - הלוגו הזה אכן מתאים.
לשאר הציבור, כדוגמת אלה שקונים מגינדי/אפריקה ישראל/ שיכון בינוי, אני בטוח שלא, ומספיקה הצצה מהירה במיתוג הפרוייקטים שלהם כי להבין זאת.
המודעה צריכה להיבנות בשלב הסופי, לא מכשירים לא שלא משקף את ערכי המותג רק כי הוא משתלב בנוף המודעה הדמיונית.
נ.ב.
בתוך עמי (הכללי) אני חי, ולא הייתי מסתכל טוב על חברת בינוי עם לוגו כזה

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
מי אמר שזה פרוייקט יוקרה?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האמת...

1) האמת היא שאת הלוגו הזה לא עיצב המשרד-פרסום, אלא אני בעצמי.
למה כתבתי שזה היה המשרד פרסום? כדי להוכיח שהאנשים כאן מגיבים באופן אובייקטיבי ולא כמו עדר משולהב ששונא משרדי פרסום.

2) האמת היא שמנהל החברה המשווקת את הפרויקט מרוצה לגמרי מהלוגו הקודם ואינו מעוניין שאעצב משהו אחר או שאפנה למעצב חיצוני.

אבל מכיוון שהלוגו ההוא כל כך עיצבן אותי, לא עמדתי בפיתוי והתחלתי לשחק עם הרעיון... שרבטתי כמה סקיצות על דף וביצעתי את הסקיצה הפשוטה מביניהן...
בס"ה העניין ארך בסביבות שעה... בינתיים זה רק עזר למצב הרוח שלי, אולי בהמשך, אציג את זה בפני המנהל, שישקול לנסות עוד כיוונים (או שפשוט אניח לו להנות מהיצירה המפוארת שהוא בחר)

צפה בקובץ המצורף 109132
צפה בקובץ המצורף 109134
וזה אחרי התיקונים לפי ההארות של נעמה (תודה לך):
צפה בקובץ המצורף 109133

קבצים מצורפים

• nof_kineret2_sketch.jpg
    KB 72.2 · צפיות: 17
  • nof_kineret2.png
    KB 25 · צפיות: 20
  • nof_kineret2_illus.jpg
    KB 95.1 · צפיות: 18

alizae

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
:)
אני חושבת שהלוגו העכשוי מדי רך לנדל''ן, לדעתי הרעיון של פינות חדות (האופציה הראשונה על הדף השני של סקיצות) יכול להתאים יותר.

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
זה כנראה מסוג האנשים שככל שתנסה לשכנע יותר
הוא יוקסם יותר מהכינרת שלו.
אני מכיר כמה כאלו, הפסקתי לומר להם שלום.

אבל יצא לך אחלה לוגו.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י סטודיו בר אוריאן;674447:
אכן, לאנשים ב״מגזר הכללי״ שבונים את בתיהם מחול ים בעזרת כף ודלי מפסלטיק - הלוגו הזה אכן מתאים.
לשאר הציבור, כדוגמת אלה שקונים מגינדי/אפריקה ישראל/ שיכון בינוי, אני בטוח שלא, ומספיקה הצצה מהירה במיתוג הפרוייקטים שלהם כי להבין זאת.
המודעה צריכה להיבנות בשלב הסופי, לא מכשירים לא שלא משקף את ערכי המותג רק כי הוא משתלב בנוף המודעה הדמיונית.
נ.ב.
בתוך עמי (הכללי) אני חי, ולא הייתי מסתכל טוב על חברת בינוי עם לוגו כזה

נדמה לי שאתה מתבלבל קצת בין לוגואים של פרויקטים ללוגואים של חברות נדל"ן בעוד שעבור חברת בינוי אנחנו מעוניינים להדגיש ערכים כמו אמינות, יציבות, עוצמה וכד', עבור פרויקט, אנחנו מחפשים דווקא משהו נעים יותר שיתחבר עם תחושות של ביתיות, נוף, סביבה וכ'

רצ"ב דוגמאות (של פרויקטים עדכניים שלא בונים אותם בכף ודלי):
צפה בקובץ המצורף 109147צפה בקובץ המצורף 109148צפה בקובץ המצורף 109149צפה בקובץ המצורף 109150צפה בקובץ המצורף 109151צפה בקובץ המצורף 109152צפה בקובץ המצורף 109153

הלוגו שעיצבתי, לדעתי משתלב לא רע בינות לאלה.

קבצים מצורפים

• 23315491.jpg
    KB 6.1 · צפיות: 23
  • 23649341.jpg
    KB 3.7 · צפיות: 24
  • 24276481.jpg
    KB 4.9 · צפיות: 15
  • 24319561.jpg
    KB 3.1 · צפיות: 18
  • 24321201.jpg
    KB 3 · צפיות: 21
  • 24533461.jpg
    KB 3 · צפיות: 13
  • 378_logo_1.jpg
    KB 2.8 · צפיות: 14

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לי שאלה (של בורות)
האם זה פונט מוכן או יצירה אישית?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י Shia;674552:
נדמה לי שאתה מתבלבל קצת בין לוגואים של פרויקטים ללוגואים של חברות נדל"ן בעוד שעבור חברת בינוי אנחנו מעוניינים להדגיש ערכים כמו אמינות, יציבות, עוצמה וכד', עבור פרויקט, אנחנו מחפשים דווקא משהו נעים יותר שיתחבר עם תחושות של ביתיות, נוף, סביבה וכ'

רצ"ב דוגמאות (של פרויקטים עדכניים שלא בונים אותם בכף ודלי):
צפה בקובץ המצורף 109147צפה בקובץ המצורף 109148צפה בקובץ המצורף 109149צפה בקובץ המצורף 109150צפה בקובץ המצורף 109151צפה בקובץ המצורף 109152צפה בקובץ המצורף 109153

הלוגו שעיצבתי, לדעתי משתלב לא רע בינות לאלה.

לא רק משתלב, עולה על כולם!
במיוחד על חלומות זכרון יעקב;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה