טיול בחו"ל נוסע לחו"ל בדרכון זר....

גומדי

משתמש חדש
כידוע, בחור ישיבה שנוסע לחו"ל ביציאה מהארץ משרד הדתות מתעדכן בזה, כדי להוריד מהתקציב לאותה ישיבה בה הוא לומד,
ודרכם הראשי ישיבות והמשגיחים יודעים עלינו ועושים לנו בעיות,
רציתי לשאול אם אני אצא עם דרכון זר (יש לי אזרחות כפולה) האם גם אז יתעדכנו במשרד הדתות וממילא הישיבה תדע עלי.
(עקב עומס בפניות לדרכונים, משרד הפנים הודיעו שעד יולי 2023 אפשר לצאת עם דרכון זר)

זושא כץ

משתמש מקצוען
עם דרכון זר צריך להציג גם תעודת זהות
אני מאמין שזה מתעדכן אותו דבר

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
כידוע, בחור ישיבה שנוסע לחו"ל ביציאה מהארץ משרד הדתות מתעדכן בזה, כדי להוריד מהתקציב לאותה ישיבה בה הוא לומד,
רציתי לשאול אם אני אצא עם דרכון זר (יש לי אזרחות כפולה) האם גם אז יתעדכנו במשרד הדתות וממילא הישיבה תדע עלי.
(עקב עומס בפניות לדרכונים, משרד הפנים הודיעו שעד יולי 2023 אפשר לצאת עם דרכון זר)
זה מתעדכן. אין הבדל. בדקתי את זה.
אתה יוצא בביהזמ"נ?

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא עדיף מראש להודיע (לא לבקש. להודיע!) ולא להסתבך עם זה?
שלא יגלו ממקורות אחרים...
מזכיר את הבדיחה על שני בחורים שעישנו ואחד מהם זרק את הבדיל מהחלון, השני קם עליו בצעקות, "יש שם מיכלי גז, עלולה לפרוץ שריפה ענקית, ואז אבא שלי ידע שעישנתי"...

כסא נח

משתמש מקצוען
אתה בחור כשרוני!

מן הסתם החבורעס' שלך פצצה!
:)

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אתה בחור כשרוני!

מן הסתם החבורעס' שלך פצצה!
:)
אנשים אופטימים יש בעולם
להתפעל כל פעם מחדש!
:ROFLMAO:מתי יוסיפו אימוג' צוחק נורמלי? עם פרצוף ישר???

טאבו

משתמש סופר מקצוען
בעיקרון צריך לצאת מהארץ עם דרכון ישראלי
אבל בגלל העומס נותנים לצאת עם זר פלוס הצגה של הדרכון השני שהוא פג תוקף
אז לא יודעת אם אפשרי

גומדי

משתמש חדש
לא עדיף מראש להודיע (לא לבקש. להודיע!) ולא להסתבך עם זה?
שלא יגלו ממקורות אחרים...
מזכיר את הבדיחה על שני בחורים שעישנו ואחד מהם זרק את הבדיל מהחלון, השני קם עליו בצעקות, "יש שם מיכלי גז, עלולה לפרוץ שריפה ענקית, ואז אבא שלי ידע שעישנתי"...
ואז יודיעו לי שאין לי מקום בישיבה....

חוה ש

משתמש מקצוען
אל תשקר לעצמך, בגלל הדתות שהם לא מקבלים, הם לא רוצים שיסעו לחו"ל?
עושים לנו בעיות? מראה שהבחורים הם אלו שעושים את הבעיות...

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אל תשקר לעצמך, בגלל הדתות שהם לא מקבלים, הם לא רוצים שיסעו לחו"ל?
עושים לנו בעיות? מראה שהבחורים הם אלו שעושים את הבעיות...
וואי וואי וואי
בדוק את מורה

גומדי

משתמש חדש
בעיקרון צריך לצאת מהארץ עם דרכון ישראלי
אבל בגלל העומס נותנים לצאת עם זר פלוס הצגה של הדרכון השני שהוא פג תוקף
אז לא יודעת אם אפשרי
שטוסים! שהרי אם נאבד לי הדרכון לא יתנו לי לצאת?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה