טיול בחו"ל נוסעים לסיני ?

אלי @@@

משתמש מקצוען

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן כמה פעמים אותו דבר כמו סיני רק עם ים מלוכלך וכל דבר פי 4 במחיר ויחס דוחה של בעלי העסקים והאטרקציות
אז אולי יש לך מזגן נייד בגוף או משהו
זה חום זוועות
הייתי ביוני! הרגשנו כמו בתנור.
השנה מזג אוויר קיצוני עוד יותר
כדאי כן לומר שזה חםםםם וכל אחד יעשה לפי הרגשתו
שלא יתבאסו :(

אלי @@@

משתמש מקצוען
אז אולי יש לך מזגן נייד בגוף או משהו
זה חום זוועות
הייתי ביוני! הרגשנו כמו בתנור.
השנה מזג אוויר קיצוני עוד יותר
כדאי כן לומר שזה חםםםם וכל אחד יעשה לפי הרגשתו
שלא יתבאסו :(
אמרתי שחם אש
אבל לא פחות מטבריה קריית שמונה עמק המעיינות קצרין ועוד
מי שיוצא גם ככה לטייל בטבריה וכ"ו שייצא לסיני ירוויח פחות פריצות פחות כסף וגיוון באטרקציות ובאוירה

ynf

משתמש פעיל
אמרתי שחם אש
אבל לא פחות מטבריה קריית שמונה עמק המעיינות קצרין ועוד
מי שיוצא גם ככה לטייל בטבריה וכ"ו שייצא לסיני ירוויח פחות פריצות פחות כסף וגיוון באטרקציות ובאוירה
וגם נסיעה של שעות משעממות ביותר
והמתנה נוספת במעבר גבול
+ נסיעה נוספת לאחר הגבול
המקומות נופש לא ממתינים ברחוב שמאחורי הגבול...

אלי @@@

משתמש מקצוען
והמתנה נוספת במעבר גבול
+ נסיעה נוספת לאחר הגבול
אני לא יודע איזה חוויה עברתם
אבל נשמע שכל הטיול שלכם יצא ממש גרוע אז אין לי מה לשכנע אותך שכיף שם
אבל בכל אופן מנסיון של כמה טיולים על פני משהו כמו 6 שנים וניסיתי את כל העונות כל פעם נהניתי מחדש ואף פעם לא הפריע לי הנסיעה כמו כל נסיעה לצפון או טיסה ליעד אחר
ותמיד הגעתי לפנות בוקר לגבול וכל המעבר לקח לי ממוצע 15 דקות
וכן יש גם אתרים שממש צמודים לגבול
בכל אופן אולי תנסו לעשות חוויה מתקנת בסוכות ותיראו שאפשר מאוד ליהנות שם ואולי לא.....

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
והמתנה נוספת במעבר גבול
+ נסיעה נוספת לאחר הגבול
כתבתי כבר למעלה על הסבל שהיה לנו בנסיעה לשם בקייץ
אתה לא היחיד
מציעה לאף אחד לא להשתכנע
ולא לעשות את הטעות הזו ולנסוע
בחורף אני כן חושבת שזה מקום יפה (אומנם יש לי חברה שהייתה שם ובחיים לא תחזור אך זה חריג)

אלי @@@

משתמש מקצוען
כתבתי כבר למעלה על הסבל שהיה לנו בנסיעה לשם בקייץ
אתה לא היחיד
מציעה לאף אחד לא להשתכנע
ולא לעשות את הטעות הזו ולנסוע
בחורף אני כן חושבת שזה מקום יפה (אומנם יש לי חברה שהייתה שם ובחיים לא תחזור אך זה חריג)
על טעם וריח....
בפסח נסעתי נראה לי שזה הפעם השישית
ואני עוד יחזור לשם

קוויק

משתמש מקצוען
איך שם מיד אחרי סוכות?
כי חברים שלנו גם נסעו כבר חמש שש פעמים, ורק משכנעים כל הזמן שמעולה שם
ואין בעיה אם חם, נכנסים למזגן או לים

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
טוב, קראתי את כל האשכול.
אפשר לומר שדי השתכנעתי.
אבל- אין לי מושג! מה זה אומר
בחיים לא הייתי שם,
וגם לא מכירה מישהו שהיה.
אשמח שתשתפו- כמה זמן נסיעה ממעבר הגבול?
נוסעים ברכב או טסים?
באיזו עיר יש ישראלים?
יש 3 מניינים ביום?
יש חוף? מה האטרקציות?

אלי @@@

משתמש מקצוען
טוב, קראתי את כל האשכול.
אפשר לומר שדי השתכנעתי.
אבל- אין לי מושג! מה זה אומר
בחיים לא הייתי שם,
וגם לא מכירה מישהו שהיה.
אשמח שתשתפו- כמה זמן נסיעה ממעבר הגבול?
נוסעים ברכב או טסים?
באיזו עיר יש ישראלים?
יש 3 מניינים ביום?
יש חוף? מה האטרקציות?
מהמעבר גבול בין 10 דקות ל4 שעות תלוי ביעד
עדיף ברכב אני אישית מעדיף באוטובוס יותר נוח לי מאשר לנהוג
יש ישראלים בכל סיני אבל בעיקר בדהאב ונואיבה
יש מנינים אבל תלוי באיזה עיר
העיקר זה החופים צלילות שנורקל טרטורונים גיפים סוסים מסלולי הליכה ועוד
המלצה שלי סעו בסוכות , למתחילים חם מדי עכשיו וסעו לדהאב יש שם הכל

אלי @@@

משתמש מקצוען
מה הכוונה הכל?
מלונות מכל הסוגים מחושות ועד מלונות ממש טובים
ואטרקציות יש צלילה מכל הסוגים וגם מומלץ מאוד לנסוע לבלו הול אבל גם לצלול בדהאב זה ממש יפה אפשר שנורקלים , טרטורונים , סוסים , ממליץ מאוד על גיפים לג'אבל מוסא (הר סיני) יש גם שופינג בשוק המרכזי וגם בעיר עצמה והעיקר שיש שם זמינות גדולה של מוניות וחנויות אוכל כגון פירות וירקות ביצים כלים ועוד מה שאין בחושות במקום אחר
וגם מנינים בשפע אבל בלי ספר תורה
בהצלחה מקוה שעזרתי

קוויק

משתמש מקצוען
מלונות מכל הסוגים מחושות ועד מלונות ממש טובים
ואטרקציות יש צלילה מכל הסוגים וגם מומלץ מאוד לנסוע לבלו הול אבל גם לצלול בדהאב זה ממש יפה אפשר שנורקלים , טרטורונים , סוסים , ממליץ מאוד על גיפים לג'אבל מוסא (הר סיני) יש גם שופינג בשוק המרכזי וגם בעיר עצמה והעיקר שיש שם זמינות גדולה של מוניות וחנויות אוכל כגון פירות וירקות ביצים כלים ועוד מה שאין בחושות במקום אחר
וגם מנינים בשפע אבל בלי ספר תורה
בהצלחה מקוה שעזרתי
תודה על הפירוט!
יש לך מושג לגבי הצלילות וכו' איך מסתדרים בקטע של צניעות, גם המקפידות יכולות?
כאילו אין חליפת צלילה שחייבים לדוגמא, או מלא גברים מכל הכיוונים?
ואם באים עם רכב, יותר לכיוון של החושות, רכב חדש, אין בעיה בקטע של גניבות וזה? כי זה נראה לפי התמונות מקום קצת בלי דין ודיין...

אלי @@@

משתמש מקצוען
תודה על הפירוט!
יש לך מושג לגבי הצלילות וכו' איך מסתדרים בקטע של צניעות, גם המקפידות יכולות?
כאילו אין חליפת צלילה שחייבים לדוגמא, או מלא גברים מכל הכיוונים?
ואם באים עם רכב, יותר לכיוון של החושות, רכב חדש, אין בעיה בקטע של גניבות וזה? כי זה נראה לפי התמונות מקום קצת בלי דין ודיין...
החליפת צלילה זה חולצה מבד מיוחד מאוד צמודה אבל בגלל כל הציוד על הגב שמכסה הכל אז פחות יש בזה בעיה
לגבי המכנסים יש ארוך לחורף וקצר לקיץ אבל אפשר לבקש ארוך גם בקיץ אבל לבדוק מראש שקיים להם בזמין בכל אופן הירידה למים זה ישר מהדוכן צלילה מרחק אולי 5 מטר אפשר אולי אפשר להשים חצאית עד המים לא יודע
וכן יש גברים ואין מה לעשות עם זה
הבעיה הגדולה בצלילה זה המדריכים שהם גברים עדיין לא ראיתי מדריכה אבל שמעתי שיש והמדריכים נוגעים המון מטבע הדברים בהלבשת הציוד והסנפירים במים והירידה למים וסידור המשקפת ועוד וזה באמת בעיה לשיקולך

עצה שלי בחיים אל תכניס רכב ישראלי לסיני א, בגלל הדלק ב, בגלל מחיר האגרה ג, בגלל תרבות הנהיגה המסכנת חיים שם למי שלא רגיל אליה ד, כאב ראש כל מחסום ויש הרבה יעצרו אותך ויחפרו לך באישורים ה, הופכים לך את הוטו בכניסה וביציאה וזה דבר שיעקב אתכם להרבה שעות וחבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה