עזרה נוסח חוזה שכירות

וידאומקס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אשמח לקבל דוגמאות של חוזה שכירות דירה.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה חוזה שכמה שידוע לי הוא בין הטובים בשוק לטובת משכיר הנכס..
קצת ישן אבל שווה 100% מערכו :)

קבצים מצורפים

• חוזה ריק.pdf
    1.2 MB · צפיות: 68

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
החוזה צריך להיות הוגן ל2 הצדדים.
(ואגב,אני גם משכיר)
אני לא מבין בזה כ"כ.. זה ממש בעד השוכר? את השוכר שלי זה לא מעניין ב"ה, ובפועל אני לא באמת משתמש בזה.. רק אם חלילה הוא יעשה לי בעיות רציניות אני אצטרך להתעסק עם זה.. יש אמינות וחוזה בע"פ.

עפולאיי

משתמש צעיר
אני לא מבין בזה כ"כ.. זה ממש בעד השוכר? את השוכר שלי זה לא מעניין ב"ה, ובפועל אני לא באמת משתמש בזה.. רק אם חלילה הוא יעשה לי בעיות רציניות אני אצטרך להתעסק עם זה.. יש אמינות וחוזה בע"פ.
אין דבר כזה את השוכר זה לא מעניין.
כל החוזה הוא למקרה ש...
והא צריך להיות הדדי והגון.
ולא דורסני.
כן - גם אם תגיע איתו לעימות.

ואגב, 100% לטובת המשכיר, זה כבר לא טובתו.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מציאות!! הסברתי לו והוא לא הניד עפעף.. חתם מייד.
וזה לא עכשיו דירה של 120 מטר עם בלאגן ומשפחה 8 נפשות וכו'
כולה יחידה בבני ברק לרווק 20 מ"ר..;)
מנסיון רב, [כמעט] כל אלה שחותמים איתך חוזה בלי להניד עפעף, תשמור את החוזה בכספת, יהיה לך בו שימוש רב...

אמינות זה דבר חשוב, אבל נסיון רב שנים שלי ושל רבים שחובה שהחוזה יהיה ברור ומפורט כאילו אתה משכיר לגוי, ואז אתם תחיו כמו יהודים, אבל אם החוזה נחתם "כמו יהודים" אז במקרים רבים תסיימו אותו כמו שני גויים.

עזרה בשמחה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מצו''ב

קבצים מצורפים

• חוזה שכירות.JPG
    חוזה שכירות.JPG
    KB 88.6 · צפיות: 27

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מנסיון רב, [כמעט] כל אלה שחותמים איתך חוזה בלי להניד עפעף, תשמור את החוזה בכספת, יהיה לך בו שימוש רב...

אמינות זה דבר חשוב, אבל נסיון רב שנים שלי ושל רבים שחובה שהחוזה יהיה ברור ומפורט כאילו אתה משכיר לגוי, ואז אתם תחיו כמו יהודים, אבל אם החוזה נחתם "כמו יהודים" אז במקרים רבים תסיימו אותו כמו שני גויים.
בנתיים שנה וחצי לא נגעתי בו... לא כולם מחפשים מריבות וכמובן הרבה ס"ד לשוכר טוב (פסלתי איזה 10 לפניו מפני מראית עין..)

יוסיK

משתמש פעיל
שהדייר לא יכול להשתכן בדירה בלי לשלם ושאר דברים שהמדינה הכניסה בחוק לטובת הדייר (חפשו בגוגל חוק הגנת הדייר)
דייר מוגן לא הופך להיות הבעלים של הדירה ואם הוא לא משלם יש דרך להוציא אותו, זה אמנם יותר מורכב אבל אפשרי, ההגנה מיועדת בעיקר מפני העלאת שכירות והפסקת שכירות לא מחמת הפרה של הדייר.

החסידים

משתמש פעיל
דייר מוגן לא הופך להיות הבעלים של הדירה ואם הוא לא משלם יש דרך להוציא אותו, זה אמנם יותר מורכב אבל אפשרי, ההגנה מיועדת בעיקר מפני העלאת שכירות והפסקת שכירות לא מחמת הפרה של הדייר.
דייר מוגן (דמי מפתח) אם מוכיחים שמישהו גר איתו במשך תקופה לפני שהוא נפטר אז א"א להוציא את ההוא מהדירה ועוד כל מיני תקנות ופרצות שנועדו לתקוע את המשכיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה