נוסחת חיפוש בוורד

yoel32

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מעוניין
א. לחפש כל טקסט הנמצא בסוגריים ולהמר בהחלפה את רווחיו (של הטקסט הנמצא בסוגריים) לרווחים קשיחים, מהי נוסחת החיפוש לכך?
ב. וגם האם ניתן למקד את חיפש והחלפה הנ"ל רק לאותם סוגריים הממוקמים בסוף פיסקה, אחרי הנקודה שבסוף הפיסקה?

תודה מראש למי שיעזור.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
א.
כנס לחיפוש/החלפה
סמן תיבת השתמש בתוים כלליים
כתוב בחפש את \(*\) ובהחלף ב הכנס עיצוב בלתי שמיש במסמך (כמו לדוגמא קו חוצה).
החלף הכל.
בצע החלפה של רווח בעיצוב הנ"ל ברווח קשיח (^s) בתיבה החלף.

ב.
אם כל הסוגריים הסופיות נושקות לסימון פיסקה שאחריהן,
החלף הכל (בלי 'השתמש בתוים כלליים') של סוגר סופי וסימון פיסקה כך: )^P
בתו סויים בינהם כמו סולמית כך )#^P
אח"כ שים את הסמן בסוף הקובץ, פתח את תיבת חיפוש והחלפה, ובחר חיפוש מלמטה למעלה, סמן תיבת 'השתמש בתוים כלליים', וכתוב בחפש את כך: \(*\)#
ובהחלף ב בחר עיצוב מסויים, המשך אח"כ כמו הדוגמא הראשונה.
לבסוף החלף בחזרה כל סולמית בכלום.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שמח לעזור, תרשה לי לקצר תהליכים...

השתמש עם תוים כלליים, וחפש:
קוד:
 \([!\(]@\)^13
לחץ על: Find in>Main Document (וורד 2007 ומעלה)

עכשיו החלף כל רווח שבתוך הבחירה לרווח קשיח, ע"י חפש והחלף, וסמן שיחפש רק בתוך הבחירה ("חפש למטה").

בהצלחה!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י קרש;513005:
שמח לעזור, תרשה לי לקצר תהליכים...
גאוני!
החידוש העיקרי שלא ידעתי זה ש [!] נותן כל אות אחרת חוץ מהנקוב בסוגרייים, אני חשבתי שמלבד שלילה הוא לא נותן כלום (וממילא צריך לכתוב*[!] וזה לא עובד כי הכוכבית נותנת הכל וסותרת את השלילה).
חידוש בונוס נוסף זה ה^13.

אבל הfind in documents עליו דיברת איני מכירו, וגם ידוע לי (לעניות עניותה של דעתי :)) שא"א ב2007 לבחור כמה טקסטים ע"י חיפוש אלא רק לסמן.
תודה בכל אופן, קרש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה